Gry - bundle, promocje, okazje

+
Jeszcze przez 12 godzin od Brazylijczyków można wyrwać Dying Light oraz Season Pass łącznie za około 74 PLN (68 BRL). Co ciekawe ten sam zestaw w formie Ultimate Edition kosztuje około 88 PLN (81 BRL).

W opisie nie ma żadnej wzmianki o regionie, więc chyba nie powinno być problemu z aktywacją (a zakupu zawsze można dokonać prze HOLA).

---------- Zaktualizowano 20:31 ----------

UPDATE

Empik przecenia Wiedźmina (1 i 2) w wersji cyfrowej. Tak więc za Wiedźmin - Edycja rozszerzona zapłacimy 4,50 PLN, a za Wiedźmin 2: Zabójcy królów - Edycja rozszerzona 7,50 PLN.
 
Raczej na GoG.

Info rzeczywiście nie istnieje. Zawsze można do nich napisać, może odpowiedzą zanim skończy się promocja.
 
Jade Empire za darmoszkę na Originie
Wprawdzie mam gdzieś na płytce (chyba z CDAction), ale czasami łatwiej coś zassać z neta (bo mysz jest w zasięgu), niż podnieść cztery litery i ruszyć się dwa metry do półki z płytami. Dzięki :thumbup:.
 
@Wroobelek

Lenistwo to straszna przywara :harhar: ...

Też gdzieś mam w szafie (przywalone przez inne płytki), więc na koncie się pojawiło (tym bardziej, że grając w DA:I oglądam Origin dość często ;D ).
 
E, tam. Po takich promocjach, jak biedronkowe, to mój dziadek na konia wsiadał. Pierwsza wyprzedaż w Biedrze była zacna, a teraz to żadna rewela - przynajmniej dla mnie.
 
Jeśli ktoś ma konsole to gry w Biedronce mogą być dla niego jakąś okazją, a tak teraz to raczej bida...
 
Cycki* !...

Tak - miałem o tym napisać ale widzę, że mnie uprzedzono :).

*nie wiem czy na GoG'u nie ma wersji ocenzurowanej?
 
*nie wiem czy na GoG'u nie ma wersji ocenzurowanej?

W ocenzurowanej, ale wystarczy usunąć jeden plik z gry i już będzie można grać jak deweloper przykazał. :D

@W_Wallace

Dzięki za info, Obywatel Kabuto, to była moja pierwsza gra kupiona za własną krwawicę. Ach ta nostalgia.

Timmmmmmmmmmmmmy!!!
 
Ja łapię wszelkie okazje, czemu nie :p

Kabuto są, Wormsy również ;)

Ogółem polecam: http://lowcygier.pl/ są w sumie na bieżąco ze wszystkimi promocjami i prezentami.
No i sporo FanPage poświęconych grom również informuje o takich akcjach :)
 
Włodarze muve.pl wreszcie uruchomili możliwość konwersji "srebra" na "złoto", akcja potrwa do końca stycznia i polega na wykupywaniu z katalogu nagród "punktów złotych" za "punkty srebrne". Tym samym moje przeszło 1800 punktów srebra, które swojego czasu było warte kilka zniżek -40% na gry PC, po zsumowaniu z paroma punktami zdobytymi ostatnio na wyprzedaży, to teraz razem 534 punkty złote, czyli obniżka -5,34 zł na dowolny produkt. Mogę jednak wykorzystać moje punkty lepiej, wszak za nieco ponad drugie tyle dostanę podkładkę pod mysz od Blizzarda. Lub, jeśli uzbieram jeszcze niecałe 1500, to styknie obniżkę -25 zł na PizzaPortal.pl.

I mean, what the f*ck is this shit.
 
Te ich zniżki to mogą sobie teraz gdzieś wsadzić, dawniejsza Kompania Graczy to było coś. To jest tak zrobione że wychodzi i tak więcej do zapłacenia niż w innych sklepach. Dodatkowo te najlepsze pre-ordery w ogóle się nie liczą do zniżki, same gry które mają już kilka lat. Dla mnie muve przestało istnieć. Przykład premiera Mad Maxa, na cdkeys klucz kupiłem na premierę za 70zł a oni wołali za to blisko 140zł. Dziękuję postoję.
 
Tak do końca źle to z muve nie jest. Jeśli ktoś tak jak ja z reguły nie kupuje gier na premierę, zależy mu na pudełkowych wydaniach i ma jeszcze punkty srebra za które można wykupić zniżkę, to może jak najbardziej coś wybrać. Ostatnio kupiłem ze zniżką Wasteland 2, przepustkę sezonową do Pillarsów i coś jeszcze, już nie pamiętam w tej chwili. I ceny mi wyszły bardzo atrakcyjne. Nigdzie indziej takich nie znalazłem. Oczywiście nie można tego porównywać z promocjami na wersje cyfrowe.
 
Top Bottom