Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

+
thantor said:
Przecież już jest taki topic...
Gdzie?? Ja nic o nim nie wiem daj link to usunę. Oczywiście o ile temat jest oficjalny, bo ten ma zgodę na istnienie, że się ta wyrażę.
Proszę o przypięcie go, aby nie zgubił się w natłoku tematów. ;)
 
http://bit.ly/oBOEEf

Tyle że tam nikt nie chce pisać (ciągle się gubi a nikt nie chce przykleić) i jest nie tylko do pomocy gier, trochę szerzej.

Każdy jest nieoficjalny, bo jak niby inaczej?
 
thantor said:
http://bit.ly/oBOEEf

Tyle że tam nikt nie chce pisać (ciągle się gubi a nikt nie chce przykleić) i jest nie tylko do pomocy gier, trochę szerzej.

Każdy jest nieoficjalny, bo jak niby inaczej?
To jest tak jakby oficjalny, bo dostałem zgoda od Keth`a na założenie tego tematu. A zresztą to jest zupełnie inna strona, widzę, po linku, a wchodził nie bd, bo pewnie wirusy...
@Down To nie wiem, powiedziano mi, że mogę założyć to założyłem. A zresztą nawet jeśli tamten temat istnieje to nie mogłem go wczoraj znaleźć... Koniec ze spamem, bo jeszcze nam się oberwie to temat: Pomoc techniczna, a nie jakieś nie masz racji...
 
Tamten temat też jest założony za pełną zgodą moderacji. Ten link co podałem jest referencyjny do domeny bit.ly która gromadzi linki url na swoich serwerach i skraca je. Ja z nich korzystam by nie wklejać czasem bardzo długiego adresu.
 
Temat Thantora wydaje się być bardziej a propo pomocy technicznej do TW2, natomiast zgodnie z paroma prośbami pozwoliłem na ten temat - ogólny, jeśli ktoś ma problem z jakąś grą czy programem. Żeby nie zaśmiecać forum poszczególnymi tematami do osobnych gier - vide deus ex ostatnio.
 
Całkiem możliwe, tylko że z tego właśnie mojego nie ma jakby zbyt dużego pożytku gdy ciągle jest zagubiony jak tutaj Napoleon wspomniał.
 
Różnica jest taka, że jest to forum TW, więc większość ludzi zakłada osobny temat dla ich konkretnego problemu w Wiedźminie. Natomiast nie możemy pozwolić na zakładanie tematów z pojedynczymi problemami z innych gier, ponieważ wkrótce zrobiłby się bałagan.
Tym niemniej zaraz przykleję Twój temat.
 
Keth said:
Różnica jest taka, że jest to forum TW, więc większość ludzi zakłada osobny temat dla ich konkretnego problemu w Wiedźminie. Natomiast nie możemy pozwolić na zakładanie tematów z pojedynczymi problemami z innych gier, ponieważ wkrótce zrobiłby się bałagan.
Tym niemniej zaraz przykleję Twój temat.
A czy ten temat też mógłbyś przypiąć/przykleić?
 
Drugi raz mnie przenoszą....

Przepraszam, że w ogóle zawracam gitarę, ale problem o który chodzi dotyczy gry spolszczonej przez CDP... Poza tym magiem komputerowym nie jestem [nie ma takiego obowiązku], inaczej bym to sam rozwiązał albo wiedział czy jest to możliwe. Przepraszam za mentorstwo tej części mojej wypowiedzi

A więc kupiłem niedawno Gothic 3 Złotą Edycję no i oczywiście nie chodzi na laptopie [nie mam peceta]. Zacząłem grzebać w necie i przeczytałem na stronie 'CD Projekt' iż "Uwaga! Gra nie jest obsługiwana przez zintegrowane układy graficzne (np. stosowane w laptopach)". Skoda że nikt na to nie zwrócił uwagi na opakowaniu czy jakoś...

Macie może sposób żeby to dziadostwo obejść [toshiba qosmio z win7]? Da się w ogóle???

Wielkie dzięki za ewentualną pomoc...

zbykx
 
Podaj dokładną specyfikacje laptopa, a zobaczymy czy jest sens omijania zabezpieczenia, o ile gra nie wywala błędu o niekompatybilności sprzętowo - programowej.
 
Jasne, proszę bardzo: Toshiba Qosmio X500-144 na Intel core i7 cpu q740 @ 1.73 GHz z NVIDIA GeForce GTX 460M + 64bitowym Win7 Home Premium

Dzięki za zainteresowanie
 
Mam pytanie co do pudełkowego dodatku Undead Nightmare do gry Red Dead Redemption na Xboxa. Posiadam podstawkę w menu jest do wyboru podstawka albo dodatek czy czeka mnie jak kupie dodatek zonglowanie plytami? I jeszcze jedno czy te DLC którę są na płycie będą widzoczne w Menu DLC w grze?. Wszystkie gry instaluje na dysk twardy.
 
Jeśli chodzi o tę Toshibę i Gothic 3 to nic się nie dzieje. Przed instalacją nie startuje automatycznie a po zainstalowaniu i uruchomieniu gra po prostu nie startuje. Menedżer zadań w ogóle nie widzi gothic jako procesu...

Kiedyś wcześniej niektóre gry po zainstalowaniu i przy każdej próbie uruchomienia były klasyfikowane jako trojan. Może teraz tak się stało tylko mnie antywirus nie informuje, że grę zablokował?

Dzięki za zainteresowanie tematem i próbę pomocy
 
OK, czy ktoś ma podobnie jak ja zwaloną opcję szybkiego meczu w Battlefield 3? U mnie dławi się na eatpmie matchmakeingu i nie chce ruszyć z kopyta. Gdy wybieram konkretny serwer leci bez problemu...

Generalnie mam trochę dość ze swoim 4 lvl bycia na serwerach gdzie najniższy poza moim poziom to 25...
 
Nie wiem czy odkopywanie tak starego wątku, jest słuszną decyzją, ale nie znalazłem lepszego miejsca.

Pojawiła się nowe gg w wersji beta. Ściągnąłem aby przetestować, choć gargulca nie używam od roku. Wszystko przez te rzekome powroty do korzeni itp. Wiecie co? PR miał racje. Nowe gg wygląda rewelacyjnie, elegancko, jest odchudzone, szybkie, przemyślane i uniknęło niepotrzebnych udziwnień. Jak dla mnie bomba, niemal z miejsca, z programu testowego stał się moim głównym komunikatorem. Oczywiście są to wrażenia spisane na gorąco, więc coś może się jeszcze urodzić. Niemniej pierwsze wrażenie to zdecydowany plus.
 
Nie wiem, nigdy nie używałem AQQ. Po odejściu od GG przeniosłem się na Pidgina
 
Umie ktoś coś działać z grafiką wektorową w Corelu? Po prostu potrzeba mi zamienić grafikę na wektory ;)
 
Top Bottom