Gry i programy - pytania, problemy, forumowa pomoc

+
R said:
Daj znać na PW. Zobaczę co da się zrobić ;)
Nie możesz odbierać PW, jakiś błąd wyskakuje, do Und też nie mogłem pisać, nie wiem co jest nie tak :)
 
Pewnie mam już zapełnioną skrzynkę. Sprawdź za chwilkę.


Trochę to może potrwać, bo mam ponad 800 wiadomości, a część chciałbym zarchiwizować.
 
Wiem, wiem... Zafundowałem sobie krótką retrospekcję przeglądając i porządkując wszystkie posty jakie się nazbieraly wciągu pięciu lat :)
Teraz powinno wszystko działać normalnie.
Dodatkowo sprawdź czy sam nie przekroczyłeś już limitu wiadomości.
 
I need a help. Od zawsze używam Mozilli, nigdy problemu z nią nie miałam, a tu nagle coś się skopało. Od 3 dni wszystkie strony ładują mi się baaaardzo wolno. Sprawdzałam na innych przeglądarkach i tam nie ma tego problemu, więc to nie jest wina neta. Przeinstalowałam mozillę, poczyściłam te wszystkie ciasteczka i inne pierdoły. Nadal to samo... W sumie wiem, że mogę się po prostu przerzucić na inną przeglądarkę, ale nie chcę. Przyzwyczaiłam się już :p Jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić?
 
Ściąga w tle jakiś update? I nie może? Nie wiem, jakie masz łącze, ale przy słabym mogłaby to być przyczyna.
 
bassiunia said:
Ściąga w tle jakiś update? I nie może? Nie wiem, jakie masz łącze, ale przy słabym mogłaby to być przyczyna.
No własnie nic nie ściąga. Po prostu strony ładują się po 20/30 sekundach, co mnie bardzo irytuje :p Co do łącza, to mam 8 mega, więc chyba do najsłabszych nie należy.
 
Dobra, teraz zabrzmię jak z IT Crowd, ale... próbowałaś go wywalić i zainstalować najnowszą wersję? ;)

EDIT
Powyższe zdanie, wbrew podmiotowi zdania z wypowiedzi Kamili odnosi się do jej przeglądarki (on - Lis), a nie do netu. XD

Właśnie sama zredagowałam swój post. oO' Idę sobie zrobić kawę.
 
Szukam programu który pozwoli mi bezpiecznie skopiowac zawartosc płyty z wirusem bez wirusa, lub jesli sie da takiego ktory usunie wirusa z płyty, istnieje takie coś?
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Przy okazji też sprawdź Malwarebytes AntiMalware, ma 14-dniowy trial, a potem za darmo może funkcjonować jako skaner. Nie wiem, jakie zdanie na jego temat mają osoby dobrze zorientowane, ale wydaje mi się, że to jeden z lepszych antywirów :)

No i popatrz tutaj http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/11125-antywirus/
 
Malwarebytes AntiMalware
Nie wiem jak wygląda teraz, ale kiedyś zwyciężył w teście "Komputer Świata", więc to chyba solidne narzędzie. Kulfon dopiero teraz ściągasz antywirusa? Nie strasz, ze przez cały ten czas serfowałeś bez takiego zabezpieczenia, a jeszcze jak powiesz, że na Internet Explorerze, to bój się Boga;)
 
Palimpsest said:
Nie wiem jak wygląda teraz, ale kiedyś zwyciężył w teście "Komputer Świata", więc to chyba solidne narzędzie. Kulfon dopiero teraz ściągasz antywirusa? Nie strasz, ze przez cały ten czas serfowałeś bez takiego zabezpieczenia, a jeszcze jak powiesz, że na Internet Explorerze, to bój się Boga;)

Na szczęście na firefoxie, raz na pare miesięcy instaluje kasperskiego, czyszczę kompa, wywalam kasperskiego :D
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Pożyczę od MM obrazek:

 
Top Bottom