Gry komputerowe

+

gocek

Forum veteran
Ja raczje ludiz nie zjeżdżam...Odpowiedź na pytanie pierwsze niejako znam... Takim następcą można w sumie nawać Sacred... Są chyba jakieś plany nawet co do Sacred 2... Grąłem w jedynkę troche, ale ponieważ Diablo mnie nie wciągnęło to to też niezbyt Ale jest dość podbne na pierwszy rzut oka. Tyle, że 3D, ale rzut chyba bło izometryczny...To tyle, mam mało czasu żeby się rozpisywać, ale jeszcze może podam więcej szczegółów potem
 

Keth

Ex-moderator
Zgadzam sie - Sacred bylo niezłe - ale chodzilo mi o cos takiego jak Diablo 3 (wiem, mala szansa)
 

gocek

Forum veteran
Równie małą jak na PT2 czy IWD3, a jeśli wyjdzie to pewnie w stylu komerchy jak BG: Dark Alliance
 
gram teraz w diablo 2 i gra bardzo mnie wciagnela diablo 3 jest bardzo maloprawdopodbne... gdzies o tym chyba blizzard nawet pisalem ze nie bedzie
 

Keth

Ex-moderator
Diablo 2 jest niesmiertelne - tez wlasnie gram i to natchnelo mnie to tego topicu
 
najlepsze w nim jest to ze sie ta gre przechodzi kilka razy i zawsze jest inaczej... albo jak mnie zdenerwuje to odkladam ale po miechu wracam itd:)to jest piekne w tego typu grach
 
Diablo 2 jest to najlepsza gra z rodzaju RPG ciekawe, czy wiedźminowi uda się pokonać mistrza . Ja diablo przeszedłem wszystkimi możliwymi postaciami : Paladynem, czarodziejką, barbarzyńcą, druidem, nekromantą, zabójczynią i amazonką . Trochę grałem przez Battel Neta ,ale już mi się trochę nudzi co za dużo to nie zdrowo . Teraz zacząłem grać w Neverwinter Night nawet fajna gra, ale dużo jej brakuje do Dablo 2.
 
diablo2 nawet troche fajne bylo, tylko moim zdaniem za bardzo polegalo na bezmyslnym klikaniu. Ale przeszedlem czarodziejka i amazonka na wszystkich 3 poziomach trudnosci.
 
Mnie jakoś Diablo bardzo szybko nudziłopograłem tydzień i miałem dośćtakie sobie latanie ciągle po tych samych poziomach, walka z tymi samymi przeciwnikami i liczenie, że coś fajnego z bossa wylecino i to ciągłe klikanie, klikania i klikania
 
Dla mnie diablo 2 jest Super Yellow w diablo 2 było nawet sporo jednostek jak na RPG . Ta gra wcale tak szybko się nie nudzi, kiedy gra się przez battel Neta . Spróbuj to sam się przekonasz można poznać naprawde fajnych ludzi, razem wybrac się na krwawą walkę.
 
Ja też pójdę pod prąd....w Diablo zabwaiłem może z 2 godziny ..jakoś nie mam przekonania do gier nie wymagających zbytniego zaanagażowania "czaszki" - czasem i takie "odmóżdżacze" są potrzebne do odreagowania ale jakoś mi nie podchodzą. Jeżeli ktoś lubi - jego sprawa ale z tym uwielbieniem to chyba lekka przesada - pójdę dalej - nie cierpie japońskich rpg'ów gdzie można gadać z lisem-odkurzaczem lub innymi popierdółkami - jakoś ten świat zamiast przyciągać to odpycha mnie - zaproponujcie coś innego niż tylko Diablo ,które notabene nie jest chyba cRPG tylko hack&slash...?
 
No dobra to teraz troche o Neverwinter Nights . Co o tej grze sądzicie ?? Na pewno nie jest do diablo 2 tu trzeba trochę pomyśleć.Ale fabułą tej gry jest fatalna. Grafika łata dziury w Fabule dzwięk jest też nawet miły dla ucha. Jak oceniacie tą gre ???? U mnie dostała ona 9\10
 
A czy ktos z was grał moze przez te trzy dni 29-31 w GuildWars??Normalnie chyba jedna z najlepszych gier MMORPG w jaka mogłem szpilac ostatnio.Co do Diablo. Co ono tutaj robi. Przeciez to zrecznościowka.
 
Ja NWN traktuje jako jednego z lepszych RPG. Głównie dlatego, że cały czas sie coś tam działo. I wyobraźcie sobie jaką postacia kończyłem grę? Chaotycznym złym paladynem!!! Po prostu często potrzebowałem kasy...
 
Ja nie grałem w GuildWars a Diablo to RPG i zręcznościówka :p.Czy mozesz cos więcej powiedzić o GuildWars???
 
Top Bottom