Gry komputerowe

+
Lords of the Fallen wygląda spoko, ale nie powalająco i na pewno nie next genowo choć to może wynika z faktu że to niby wciąż pre alpha. Pokazali w zasadzie tylko walkę więc nadal ciężko się pozbyć wrażenia, że to taki trochę Dark Souls, ale nie mówię że to źle ;)

http://uk.ign.com/videos/2014/02/10/seven-minutes-of-developer-gameplay-lords-of-the-fallen

Mi to ani trochę nie przypomina Dark Souls pod względem walki oczywiscie, no może troche z tym bossem ;)
Sama gra wyglada interesująco :)
 
Last edited:
Czy wy słyszycie obecny poziom angielszczyzny Tomka Gopa?! :O Czapki z głów, chciałbym tak wymiatać, jezus maria! A co do gry, nie ma co płakać nad grafiką i "zeldowym" stylem walki. Gra wygląda tak jak wygląda, bo to pre alfa i na razie testują mechanikę i sprawdzają czy ogólna budowa poziomów jest ok. Potem będą modyfikować gierkę, poprawiać grafikę (modele, tekstury, efekty), poprawiać animacje itd. Na razie wygląda mi to na zwykłą gierkę jakich wiele, tylko robioną przez polską ekipę. Miałem cichą nadzieję, że Lords będzie wyglądać prawie jak na tym filmiku, trochę się zawiodłem.
 
Lords of the Fallen - jak na pre-alfę wygląda świetnie, walka jest zręcznościowa, bardzo fajnie.
A Tomek Gop jest świetnym PRowcem, tylko trzeba uważać na to co mówi, bo przed premierą Wieśka2 czasem bajki opowiadał ;)
A robi ją City Interactive, nie wydaje mi się żeby większość tam byłą zagramanicznych ludzi.
 
Lords of the Fallen wygląda ciekawie. Graficznie mi się podoba, walka wygląda na zróżnicowaną i wciągającą. Jeśli będzie dawała rade fabularnie to myślę, że może to być kawał dobrej gry.
 
Cyt.
"W naszym zestawieniu polskich gier 2014 umieściliśmy LotF, ale gdyby mocniej się nad tym zastanowić, to jest to w dużej mierze produkcja niemiecka. Po stronie Deck 13 pracuje około 40-50 osób i mają sporą autonomię, jeśli chodzi o produkcję. Po stronie CI Games dłubie nad nią około 10 osób, w tym art director, artyści koncepcyjni, graficy 3D, producent koordynujący outsource oraz Tomasz Gop, producent wykonawczy."
 
A robi ją City Interactive, nie wydaje mi się żeby większość tam byłą zagramanicznych ludzi.

To koprodukcja CI Games i Deck 13, nie chodziło o to że w CI Games pracują w większości obcokrajowcy ;)

http://gamezilla.komputerswiat.pl/p...producent-lords-of-the-fallen-szczerze-o-grze

"Po stronie Deck 13 pracuje około 40-50 osób i mają sporą autonomię, jeśli chodzi o produkcję. Po stronie CI Games dłubie nad nią około 10 osób, w tym art director, artyści koncepcyjni, graficy 3D, producent koordynujący outsource oraz Tomasz Gop, producent wykonawczy."

Czyli w skrócie, Polacy odpowiadają za ogólną koncepcję i stylistykę, ale trzonem gry zajmują się Niemcy. Czy to dobrze czy źle to się dopiero okaże, bo na dobrą sprawę to ani CI Games nie ma na koncie oszałamiających tytułów ani Deck 13.

EDIT

Widzę, że gregmastergruda mnie trochę ubiegł :p
 
Ale w czym macie problem? Niemcy robią czarną robotę pisząc kod, układając skrypty, wyłapując błędy i optymalizując, a Polacy mówią im co gdzie i jak ma być. Wyobraźcie sobie to w ten sposób: majster na budowie instruuje robotników. :p
 
Jakby to był polski majster instruujący niemieckich robotników to bałbym się o jakość budowy (z grami jednak u nas lepiej niż z budownictwem) ;) A problemu nie, po prostu sobie gawędzimy :p
 
To ktoś ma tu z czymś problem? Zwyczajnie napisali, że nie jest to gra tworzona tylko i wyłącznie przez CI Games. I IMO bardzo dobrze, bo nie sądzę, żeby sami dali sobie radę z takim projektem.
 
To nie jest problem tylko podanie stanu faktycznego jak to wygląda od zaplecza
Ja tam trzymam kciuki za ten projekt, liczę że pan Gop poustawia ich tam dobrze ;)
 
Jeśli chodzi o gry w Biedronkach, to ponoć codziennie przez kilka najbliższych dni mają mieć dostawy, także jak mówił Michael Scofield do brata Lincolna w "Prison Break'u' - "Nie trać wiary" ;) Sam jutro się przejdę do najbliższej i zobaczę na ile to prawda.
 
Do Biedronek mi raczej nie po drodze, ale wyprzedaż na cdp.pl wygląda bardzo biednie. Nie ma w zasadzie niczego nowego, same gry będące na różnego rodzaju wyprzedażach od dłuższego czasu.
 
Co prawda nie znalazłem Chivalry, ale w koszu wygrzebałem Van Helsinga i nie wiem, czy nie wyszedłem na tym lepiej :p
 
Czy ktoś z was kupił może Aliens: Colonial Marines? ;) Bo widzicie, zagrałbym w to z kimś w coopie. Nie mogę zdzierżyć tego, że po pierwsze Alieny biegną tylko na gracza, kompletnie olewając enpeców. Po drugie enpece zadają Alienom 1% obrażeń, które zadaje gracz. Po trzecie nie ma szans, żeby pobawić się w odgrywanie filmowej roli i siać karabinem niczym Kapitan Bomba, co w grze o Alienach być powinno normą. No nie mogę przejść pierwszej misji z powodu powyższych, Po prostu się nie da! Zagrałbym chętnie z kimś czującym klimat filmów o Obcym. :)
 
Top Bottom