Gry komputerowe

+
Akurat Blood Dragon kupiłem bezpośrednio na Uplay, a Asasyny mam w pudełkach więc siłą rzeczy też Uplaya wymagają, Far Cry 2 powstał w czasach przed Uplayowych więc nic nie wymaga, Far Cry 3 byłby więc moją pierwsza gra od Ubi kupiona na Steamie :p

PS. Uprzedzając ewentualne pytanie, tak, grałem w Blood Dragon, ale Far Cry 3 jakoś mnie ominął :p
 
@HuntMocy: Tak, FC3 z platformy Valve nie jest wolny od Uplayu. Los ten dotknął w zasadzie wszystkie ich gry wydane po 2009 roku.

@mrrruczit: Feels good man, osobiście podczas zeszłorocznej Summer Sale byłem w stanie sfinansować sobie za pieniądze z kart Dishonored + 3 z 4 DLC, także bez wątpienia warto się trzymać tego "ficzera".
 
Last edited:
Ja nie kupię nic na wyprzedaży, bo jeszcze nie ograłem gier z poprzedniej. ;) Nie czuję przymusu, trochę mi szkoda kart, bo lubię kolekcjonować ale się obejdę
 
Jak to nic kupisz?

 
Eh, miałam nadzieję na jakąś ciekawą ofertę na Bioshock Infinite - ale chyba niżej niż -75% już nie zejdzie? A w sumie było już gdzieś taniej, tylko wtedy kupić nie mogłam...
 
Ja nabierałem ochotę na AC4 ale nawet po 50% przecenie wychodzi dużo....

Nie dotykaj tego na razie, z bardzo prostego względu - Valve/Ubi znowu !@#$%^&* z balansem w cenach zależnie od regionu i powtarza się bajka z marca 2013; wówczas AC3 można było kupić w pomocji ze wszystkimi dodatkami i goodies za 90 zł via UK Steam, gdy u nas było za bodaj 160-170.

Tym razem sytuacja jest podobna, bo w mojej amerykańskiej wersji sklepu sama podstawka kosztuje 20 USD, gdy w Polsce chodzi za 25 EUR. Co więcej, rodzima wersja nie uwzględnia na razie żadnych edycji zbiorczych i trzeba wszystko kupić osobno za bezcen, gdy tutaj mamy Gold Edition za 30 USD. Genius.

Bez obaw, i tak jestem skazany na zakupy przez polską wersję, za pośrednictwem EUR, więc chwilowo obejdę się ze smakiem. Tymczasem popytam znajomka o front w UK...

PS. Nadal nic nie kupiłem, odpuszczając nawet Shadowrun! Czekam dalej!

EDIT: Brytyjczycy muszą płacić 20 funtów za zwykłą i też nie mają Gold.

Gold zawiera tutaj:
Assassin’s Creed® IV Black Flag™ Season Pass: Gives you all-in-one access to a new 3+ hour single-player story featuring Adewale, an ex-slave turned Assassin, the exclusive Kraken Ship Pack, plus multiplayer characters and much more!
Captain Kenway's Legacy Pack: Golden Scimitars and Multiplayer Treasure Hunter Costume
The Trove of Mystery Pack: Iron Wheel & Astrolabe Relic
Pirates Bounty Pack: German Rapiers & Compass Relic
Sacrificed Secrets Pack: Dark and dangerous treasure-hunting mission on Sacrifice Island; Unlock Captain Drake's Dual Swords and Pistols, Picture, Title, and Relics
Hidden Mystery Pack: Adventurous treasure-hunting mission on Mystery Island; Unlock Stede Bonnet's Ship, Costumes and other MP items
Black Island Pack: Dark and dangerous treasure-hunting mission on Black Island; Unlock the Deadly Black Ship and Captain Morgan's Silver Flintlock Pistols, Costume, Picture, and Title
Aveline Pack: 60 minutes of additional gameplay featuring Aveline de Grandpré from Assassin's Creed III Liberation; Unlockable Aveline ship figurehead
 
Last edited:
Swego czasu polowałem na tego Golda ale jedynym źródłem był amazon gdzie cena też nie zachwyca bo stoi coś około 60$.
 
Eh, miałam nadzieję na jakąś ciekawą ofertę na Bioshock Infinite - ale chyba niżej niż -75% już nie zejdzie? A w sumie było już gdzieś taniej, tylko wtedy kupić nie mogłam...

Taniej nie zejdzie na tej wyprzedaży. Ale najtaniej było za ~20zł do tej pory, więc aż tak dużej różnicy nie ma :p
 
Top Bottom