Gry komputerowe

+
Faktycznie wygląda to ciekawie. Dziwna sytuacja, bo zwykle jest tak że jeśli potencjalnemu sezonowemu hitowi towarzyszy gra na licencji to jest co najwyżej znośna. Tutaj natomiast jest całkiem na odwrót.
 
Ja ze swojej strony mogę polecić Brutal Legend. Gameplay'owo może i ustępuje innym wymienionym tutaj tytułom, jednak ścieżka dźwiękowa robi. Przynajmniej mi :)
 
Jeśli ktoś myśli o zakupie nowej gry to polecam tą stronę https://www.g2a.com/r/gilimi (wiem że przeglądający to forum codziennie pewnie ją znają ale większość raczej nie )
jest tam o wiele ciekawych ofert i często trafiają się promocje. Wystarczy porównać sobie ceny na steam albo keye.Osobiście polecam!
 
<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->
@<a href="http://forums.cdprojektred.com/member.php?u=2061220" target="_blank">IwaN</a>
<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->, świetnie to wygląda, super grafika i klimat. Trzeba się będzie temu bliżej przyjrzeć :)

E tam, bierne przyglądanie... trzeba wspomóc :)

Chociażby dla samej pięknej oprawy - inspirowanej twórczością Zdzislawa Beksinskiego :w00t:.

 
Last edited:
Pojawiło się krótkie demo "Tormentum - Dark Sorrow" - mrocznej i stylizowanej przygodówki polskich autorów.
(...)

Wygląda trochę jak z obrazów Beksińskiego. Interesujące,ale jednocześnie nieco przerażające
 
Wygląda trochę jak z obrazów Beksińskiego. Interesujące,ale jednocześnie nieco przerażające

Twórcy otwarcie mówią o inspiracji tym wielkim polskim artystą.

The dreamlike atmosphere featured in the game was inspired by the works of a Polish painter, Zdzislaw Beksinski, (...)

Chwała im za to :w00t:

Boję się jednak, że tak nietypowa produkcja może nie zebrać tej wymaganej kwoty (nie mówiąc już o dodatkowych celach).
 
Poza świetną stylistyką nie jestem zachwycony tym demem. Taka sztampa gameplayowa. No cóż, poczekam na premierę, może fabułą nadrobi.
 
Poza świetną stylistyką nie jestem zachwycony tym demem. Taka sztampa gameplayowa. No cóż, poczekam na premierę, może fabułą nadrobi.

Gameplay'owo demo jest proste, a zagadki mają być logiczne. Jednak ale liczę, że to dopiero początek i w późniejszych momentach będzie trzeba nieco wysilić umysł. Niektóre rozwiązania (jak statyczność naszej postaci i poruszanie się jedynie kursorem) są zamierzone oraz po argumentach twórców logiczne.
Oby tylko oprawa trzymała poziom i historia okazała się dostatecznie mroczna, ciekawa i złożona (mają być dwa zakończenia - "dobre" i "złe" ).



No i oby ten projekt wypalił.
 
Mnie w demku najbardziej uderzyły trochę czerstwe dialogi, ale stylistyka i klimat rewelacyjne. Zagadki ciężko ocenić, bo demo jest króciutkie.
 
Mnie w demku najbardziej uderzyły trochę czerstwe dialogi, ale stylistyka i klimat rewelacyjne.

Niektóre dialogi wymagają dopracowania, ale czasem widać, że twórcy chcą iść w "klimatyczne", stylizowane konwersacje... ale często im to nie wychodzi.

Dziś jednak mamy radosną nowinę - wypuszczenie dema spowodowało uzbieranie brakujących funduszy, a przed twórcami jeszcze 13 dni :) .

https://www.indiegogo.com/projects/tormentum-dark-sorrow/x/2886309#home
 
Wczoraj zacząłem grać w Brütal Legend. O Bogowie, najśmieszniejsza rzecz w jaką grałem co najmniej od czasu Duke Nukem Forever :D Nie wiem czy jest bardziej bekowa, czy epicka.
-Whoa... what is that... sound?
-It's a devil screaming!
-It's an angel singing!
-It's a pounding of Creations Hammer upon the Anvil of Time!
-It's fuckin' awesome! \m/
-It's called... Heavy Metal...
 
Przekonałeś mnie :p Wydałem te 12 zł i chyba sobie pogram :D Ale to jesienią, jak mój komputer przestanie zachowywać się jak kosiarka :p
 
Właśnie pojawiły się wymagania "Afterfall: Reconquest" - zobaczcie je, bo to żart albo satyra:

System operacyjny Windows 8;
procesor Intel i5 lub odpowiednik AMD;
8 GB pamięci RAM;
karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 780 lub odpowiednik ATI Radeon;
karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX;
2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Tragedia i tyle... widać gołym okiem brak optymalizacji, bo gra nie powala grafiką. Dodam, że te wymagania nie są na "ultra" detale.
 
Last edited:
Niestety gra wygląda jak z innej epoki. Kiedyś Afterfall miał być fajnym cRPGiem w alternatywnym świecie zniszczonym podczas Drugiej Wojny Światowej, a skończyło się na jakimś syfie. Poprzedniej odsłony Afterfalla nie dałem rady skończyć, tak marne to było.
 
Top Bottom