Gry komputerowe

+

Guest 2686910

Guest
No i teraz nie wiem, waham się, czy nie poczekać z nowymi podzespołami do stycznia?
Jeśli faktycznie znów odwalą robotę na boku jak z czwórką, to sugerowałbym przyszły styczeń :p
 
Świetny wywiad z niewidomym graczem, który przeszedł m.in. Shanka na Hard i Ninja Gaiden 3

http://polygamia.pl/Polygamia/1,964..._grac__a_nie_byc_kims__kto_uczy_sie.html?bo=1

Czytając pomyślałem, że nie wyobrażam sobie grania w Shanka bez obrazu... Więc szybko odnalazłem stary zakup na HIB, ściągnąłem, zagrałem z zamkniętymi oczami i zginąłem po jakichś 3 minutach. Żeby miec jakiekolwiek pojęcie co się dzieje musiałem się co jakiś czas zatrzymywać i starać się usłyszeć z której strony strzelają; domyślam się ze może da się przy dużej wprawie odfiltrować dźwięki które wydaje bohater i skupić na tych wydawanych przez przeciwników, ale... Gdyby ktoś mnie spytał czy da się tak przejść choćby jedną planszę powiedziałbym że zdecydowanie nie. A jednak. Wow.
 
 
Mówiłem już, że jeśli sytuacja z GTA IV ma się powtórzyć to lepiej byłoby dla wszystkich, aby ekipa darowała sobie wersje na blaszaki.
Czwórka nawet dzisiaj nie działa dobrze na potężnych piecach, jeśli nie potrafią lub nie chcą zrobić tego porządnie niech spasują.
Mnie tam w GTA IV się grało normalnie (jakoś 4 lata temu).

Ty nie możesz, ale niewidomi mają dużo lepszy słuch
To mit. Po prostu uczą się mocniej ze słuchu czy dotyku korzystać.
 
Last edited:
Kolejna gra, która się zainteresowałem... Destiny

Czemu to musi być tylko na PS4? Rozumiem walkę Sony vs. Microsoft ale znów nie ma PC... coraz bardziej zaczyna mnie irytować ta sytuacja, że PC jest pomijany aż tak bardzo. Szkoda mi kasy na PC i np. PS4 ale coraz częściej nachodzą mnie myśli... kup konsolę... kup konsolę... kup konsolę... :sofa:
 
Kolejna gra, która się zainteresowałem... Destiny

Czemu to musi być tylko na PS4? Rozumiem walkę Sony vs. Microsoft ale znów nie ma PC... coraz bardziej zaczyna mnie irytować ta sytuacja, że PC jest pomijany aż tak bardzo. Szkoda mi kasy na PC i np. PS4 ale coraz częściej nachodzą mnie myśli... kup konsolę... kup konsolę... kup konsolę... :sofa:

Hahahahaha... żartujesz, tak? Policz sobie exclusivy na konsole i na pcty ;)
 
Kolejna gra, która się zainteresowałem... Destiny

Czemu to musi być tylko na PS4?
Destiny jest na X360, XOne, PS4 i PS3.Padłeś ofiarą marketingu Sony...
Co do Destiny, to jeśli zamierzasz grać samemu, jest trochę nudno.Tak jak z Borderlands.
------------------
@mrrruczit Tylko, że nowe konsole są na rynku od niecałego roku, a PC od..no, trochę jest.
I nie mogę znaleźć współczesnej gry AAA, która nie wyszłaby na konsole.
Żeby nie było, nie chcę wszczynać wojny PC vs konsole.Uświadamiam kolegę.
E.Cholera, dużo powtórzeń w moim poście.Zostawie je :p
 
Last edited:
Destiny to przehajpowana gra. Czytałem opinie, oglądałem filmiki i nie ma tam nic poza strzelaniem (fajnie wykonanym) i zbieraniem przedmiotów (kiepsko wykonanym). Żadnej epickiej fabuły, żadnych rozbudowanych lokacji, żadnych ciekawych bohaterów, nic. Pierwsze materiały z gry też mnie urzekły i kto wie czy gdyby gra nie trafiła na PC to bym nie kupił, ale okazuje się że dobrze się stało. Oczywiście gra będzie rozwijana więc za jakiś czas może oferować coś więcej, ale na chwilę obecną wydaje mi się że nie spełnia oczekiwań.
 

Guest 2686910

Guest
Akurat im więcej dowiaduję się o Destiny, tym bardziej cieszę się, że nie wyszło na PC. Gra jest podobno niezwykle przeciętna, a ja niechybnie poddałbym się hype'owi i kupił. A tak pieniądz w kieszeni.
@HuntMocy Sekundę przede mną.
 
Destiny jest na X360, XOne, PS4 i PS3.Padłeś ofiarą marketingu Sony...
I nie mogę znaleźć współczesnej gry AAA, która nie wyszłaby na konsole.
Torchę źle napisałem, chodziło mi o to, że na PC jest PRAWIE wszystko, a exclusivy na konsole to znikomość. Ale tylko na PC jest chyba wszystko z Kickstartera (w tym Wasteland 2 czy Pillars of Eternity) i strategie jak Endless Legend czy przygodówki. Konsole są mocno ograniczone, bo mają FPP/TPP i bijatyki (co też już nie do końca jest tylko ich domeną bo MK/Injustice) :)
 
Ale tylko na PC jest chyba wszystko z Kickstartera (w tym Wasteland 2 czy Pillars of Eternity) i strategie jak Endless Legend czy przygodówki.
I właśnie dla takich gier jeszcze gram na PC.Gry AAA kupuję na konsolę, wygodniej mi, po prostu ;).A konsolowe exclusive`y to rzeczywiście mniejszość, ale trafiają się takie perełki jak np.TLoU czy nadchodzące Bloodborne.
 
Last edited:
Mru, dobrze gada, na PC jest zdecydowanie najwięcej ex'ów. Co z tego, że nie są to gry z segmentu AAA+ skoro często zapowiadają się nie gorzej od tych?
Zresztą, coby nie być gołosłownym:


I tak jest od przynajmniej kilku już lat.
A co się Destiny tyczy. Tytuł najwyraźniej przehajpowany. Recenzenci wystawiają względnie wysokie noty, ale często też dalecy są od zachwytów i można odnieś wrażenie, że kapkę naciągają oceny, bo przecież Bungie. Nie godzi się dać za mało, ale i tak średnia jest wyraźnie poniżej 8.0.
W przypadku graczy jeszcze gorzej, 6.4 i 5.3 odpowiednio na PS4 i XOne.
Nie ma chyba czego żałować.

W ramach ciekawostki wpis z gikza.
Mega nieprzychylny, z dodatkiem słownictwa ciężkiego, najpewniej grubo na wyrost, ale mnie, naczelną forumową marudę, jakoś chwycił za serce ;)
 

Guest 2686910

Guest
Meinn gott, jak to jest fatalnie napisane...
Nom, trochę ciężko brać na poważnie. Takie bycie meganegatywnym, choć pewnie szczere, jakoś nie nastawia pozytywnie co do rzetelności. Ale Eustachy ostrzegał, więc...

PS. *Mein
 
Top Bottom