Gry komputerowe

+

Guest 2686910

Guest
A ja właśnie przeczytałem, że WB nie wysyła kopii recenzenckich Shadow of Mordor na PC. I opadł mnie strach optymalizacyjny. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią, jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier tej jesieni, nawet mimo tego, że gwałci i poniewiera lore Tolkiena.
 
A ja właśnie przeczytałem, że WB nie wysyła kopii recenzenckich Shadow of Mordor na PC. I opadł mnie strach optymalizacyjny. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią, jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier tej jesieni, nawet mimo tego, że gwałci i poniewiera lore Tolkiena.
Mógłbyś podać link?
PS.Był gameplay z PC?
 
Portfel faktycznie może przejść terapie odchudzającą. Ciekawych gier, końcem września nie brakuje. Shadow of Mordor, The Vannishig of Eathan Carter, Krzyżowiec 2 (pewnie głównie dla miłośników 1), Sturmovik. Aż nie wiadomo za co zabrać się najpierw.

P.S. Ktoś z was prócz mnie czeka na Sherlocka Holmesa? :D
 
A ja właśnie przeczytałem, że WB nie wysyła kopii recenzenckich Shadow of Mordor na PC. I opadł mnie strach optymalizacyjny. Mam nadzieję, że tego nie schrzanią, jedna z najbardziej wyczekiwanych przeze mnie gier tej jesieni, nawet mimo tego, że gwałci i poniewiera lore Tolkiena.

Tutaj też o tym ładnie piszą. Czyli PCtowcy będą się musieli opierać na recenzjach konsolowych - bez wiedzy o optymalizacji, a to dziś ważna sprawa.
http://www.rockpapershotgun.com/2014/09/17/shadow-of-mordor-out-30th-but-we-wont-have-a-review/
 
Ukazał się filmik demonstrujący początek Hellraid:


Muszę przyznać, że wygląda nawet nieźle :)....

-UPDATE-

Trailer SHERLOCK HOLMES: CRIMES & PUNISHMENTS:


Muszę przyznać, że niezwykle klimatyczna zajawka :eek:
 
Last edited:
Mam nadzieję, że będzie więcej dedukcji (bardzo fajne "grafy" w TSH, niestety nieliczne), zagadek i "badawczej" roboty. Bo Testament mniej więcej od połowy przerodził się w zwyczajną, choć niezłą przygodówkę...
 

Guest 2686910

Guest
Dobre te Sherlocki? Szczerze mówiąc od lat nie grałem w przygodówki, najbliżej tego było chyba L.A. Noire i Stick It to the Man, a jak tak obejrzałem te trailery to coś w tym klimacie mogłoby być ciekawe. Które ewentualnie są warte polecenia (poza tym co jeszcze nie wyszedł)?
 
Dobre te Sherlocki? Szczerze mówiąc od lat nie grałem w przygodówki, najbliżej tego było chyba L.A. Noire i Stick It to the Man, a jak tak obejrzałem te trailery to coś w tym klimacie mogłoby być ciekawe. Które ewentualnie są warte polecenia (poza tym co jeszcze nie wyszedł)?
Zagraj w "Testament Sherlocka Holmesa". Naprawdę warto. I zdaje się, że "Crimes and Punishments" jest jego kontynuacją, więc tym bardziej warto zagrać.
 

Guest 2686910

Guest
Zagraj w "Testament Sherlocka Holmesa". Naprawdę warto. I zdaje się, że "Crimes and Punishments" jest jego kontynuacją, więc tym bardziej warto zagrać.
A Holmes bardziej książkowy, serialowy, filmowy czy własny (chodzi mi o charakter, zachowanie)?
 
Nawiasem, niedawno wyszła wersja Director's Cut do Shadowrun Returns: Dragonfall. Ten samodzielny dodatek (etykietka "DLC" jest myląca!) jest bardziej rozbudowany i ciekawy niż wersja podstawowa Shadowrun Returns, a z tego co widzę, w DC dodano kilka niezłych usprawnień i dodatkowe zadania. Jak będę miał więcej czasu to z pewnością się nim zainteresuję, ale jeśli ktoś nie grał w Dragonfall w ogóle, to dobra okazja, by nadrobić zaległości :). Warto. Gra ma unikalny klimat.
 
Nowy zwiastun Dragon Ball Xenoverse zawiera wspaniałą wiadomość, otóż gra zawędruje także na Steama.


Najpierw Naruto, teraz Dragon Ball, o Tekkenie też krążą słuchy, widać Lord Gaben nawrócił Japończyków i pokazał że z pecetów też można wyciągać ciężarówki jenów :D
 
@Yngh

Na dodatek wszyscy, którzy już mają Dragonfalla dostają Director's Cut za darmo. Sam się nieźle zdziwiłem, bo jakieś 3 dni temu skończyłem podstawkę Shadowrun Returns i zabrałem się za dodatek, a tu w biblioteczce Steam'a pojawiła się wersja DC :)
 

Guest 2686910

Guest
PC to ponoć platforma wiodąca dla nowej części Tekkena aż się wierzyć nie chce.
Znam jeszcze jedną grę, której platformą wiodącą podobnoż był PC. Watch_Dogs. Niby inny developer, wydawca itd. ale ostrożnie zawsze podchodzę do takich deklaracji.
 
Top Bottom