Gry komputerowe

+
Pograłem trochę w Democracy 3. Podobnie jak poprzednie części - świetna sprawa, można się poczuć... przywódcą ;D. To w sumie (mini-)symulator, więc gracz martwi się tym, czym martwią się rządy. Jeśli ktoś chce się pobawić w politykę i spróbować zrealizować swoją wizję państwa, a ma niewielkie szanse na zostanie premierem - polecam.
 
Last edited:
Jakieś*gry na wieczór z dziewczyną? Nie tak dawno dorwała mi się*do nowszej wersji Most Wanted ale szło jej średniawo (zresztą dziwny poziom wyścigów swoją drogą).
 
Jakieś*gry na wieczór z dziewczyną? Nie tak dawno dorwała mi się*do nowszej wersji Most Wanted ale szło jej średniawo (zresztą dziwny poziom wyścigów swoją drogą).
Hmm, zależy jak bardzo jest zaawansowana manualnie... Trine (chyba oba maja coopa), Gauntlet, Rayman Legends/Origins, Wormsy zawsze na propsie :)
 
Pamiętajcie, że jestem PC-towcem no i tutaj chyba trzeba dwa pady, zgadza się? :)

Chyba trzeba będzie kupić dwa od x360 ;/
 
Last edited:
Kiedyś to się grało na jednym kompie, a nie jakieś pady :D

 
Wymagania sprzętowe "The Crew":
Ci od Asasynów said:
Minimalne:

System operacyjny: Windows 7 SP1 lub 8/8.1 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core2 Quad Q9300 taktowany zegarem 2,5 GHz lub AMD Athlon II X4 620 taktowany zegarem 2,6 GHz albo lepszy
RAM: 4 GB
Karta graficzna: z 512 MB pamięci RAM i obsługująca Shader Model 4.0 Nvidia GeForce GTX 260 lub AMD Radeon HD 4870
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX



Rekomendowane:

System operacyjny: Windows 8/8.1 (64-bitowy)
Procesor: Intel Core i5-750 taktowany zegarem 2,66 GHz lub AMD Phenom II X4 940 taktowany zegarem 3 GHz albo lepszy
RAM: 8 GB
Karta graficzna: z 1024 MB pamięci RAM i obsługująca Shader Model 5.0, Nvidia GeForce GTX 580 lub AMD Radeon 6870
Karta dźwiękowa: kompatybilna DirectX
Szczerze mówiąc, po ostatnich akcjach z AC:Unity liczyłem na większe :sad:.
 
Wracając jeszcze na sekundkę do padów, czy jak kupię jeden od x360 w wersji dla PC (z adapterem) a drugi zwykły od x360 bez adaptera, to ten drugi będzie też działać z PC?

Cena z adapterem od 135 zł, bez adaptera od 104 zł, więc 30zł różnicy, na grę Lego będzie :)

EDIT: wifi bez adaptera (wersja od x360) mam do kupienia za 90zł a drugi z adapterem (wersja pc), będą ze sobą współgrać?
 
Last edited:
Top Bottom