Gry komputerowe

+
Tyle że w FIFIe się okazało, że przyciski są pochrzanione całkowicie (zamienione L2 i L1, R2 i R1 itd) - jest jakaś appka żeby to naprawić czy coś?
Xpadder. Będziesz musiał każdy przycisk dostosować osobno. Ewentualnie ściągnij emulator pada od X360 (x360ce) i tam poustawiaj sobie przyciski, a Fifa będzie myślała, że grasz na microsoftowym sprzęcie.
 
Origin to #$%^^$%$#%$%^%^$$#$&$%&(%&%(%#&#(&%(&()%&)&$)(&$)($&

Chciałem Crusedera: No Remorse wrzucić sobie na lapka. Ściągnął, klikam Instaluj - po kilku sekundach "Instalacja zakończona". Ale jedyne co mogę z grą zrobić to ponownie ją zainstalować, co oczywiście daje ten sam rezultat. W pomocy Origina stoi żeby uruchomić jako administrator i zmienić w kontroli konta użytkownika - oczywiście nic nie dało.
Fun fact - STEAM działa bez problemu.
 
A propos Steama, mam taki drobny problem - a nuż ktoś tutaj zna rozwiązanie. Otóż nie pokazują mi się osiągnięcia (achievements) w grach. Tzn. gdy zajrzę (po danej sesji) do zakładki danej gry w bibliotece Steam, to wszystko jest odnotowane - ale nie ma odpowiednich komunikatów podczas grania. W sumie dopiero niedawno zwróciłem na to uwagę, a "zepsuło" się jakieś parę miesięcy temu...
 
A propos Steama, mam taki drobny problem - a nuż ktoś tutaj zna rozwiązanie. Otóż nie pokazują mi się osiągnięcia (achievements) w grach. Tzn. gdy zajrzę (po danej sesji) do zakładki danej gry w bibliotece Steam, to wszystko jest odnotowane - ale nie ma odpowiednich komunikatów podczas grania. W sumie dopiero niedawno zwróciłem na to uwagę, a "zepsuło" się jakieś parę miesięcy temu...
Jako że w sumie chętnie bym ukrył wyskakujące acziki (bo psują mi grę), pogooglałem i znalazłem coś takiego:

"You could either disable the Steam overlay completely (Settings -> In-Game -> Untick the box where it says 'Enable Steam Community In-Game') or disable it on a per-game basis (Right click the respective game in your library -> Properties and untick the 'Enable Steam Community In-Game' box in the 'General' tab).

However, this will also disable all other overlay features, so you won't be able to message with your friends then or take screenshots with the screenshot feature."
 
Last edited:
Dzięki. Rzeczywiście miałem to "niezahaczone", aczkolwiek nie przypominam sobie, abym to zmieniał... no nic, albo pamięć zawodna, albo Steam sam się wprosił w moje ustawienia.
 
Czas trwania cyklu dnia i nocy w poszczególnych grach:
 
Yeah, w końcu przeszedłem Nosferatu: the Wrath of Malachi xD Pierwsze podejście miałem jakieś 10 lat temu, ale nie skończyłem. Teraz się udało :p 2x musiałem zaczynać od nowa z powodu buga z brakiem klucza (a ja głupi nie miałem save'a, by się móc wrócić), ale jakoś przeżyłem :p Zarąbista gierka.
 
Origin to #$%^^$%$#%$%^%^$$#$&$%&(%&%(%#&#(&%(&()%&)&$)(&$)($&

Chciałem Crusedera: No Remorse wrzucić sobie na lapka. Ściągnął, klikam Instaluj - po kilku sekundach "Instalacja zakończona". Ale jedyne co mogę z grą zrobić to ponownie ją zainstalować...

A próbowałeś czegoś takiego: po zainstalowaniu wchodzisz do folderu z grą i uruchamiasz exe'ka?
(Oczywiście Origin musi chodzić w tle).
 
Pamiętacie jeszcze "This war of Mine"? Nieco rozczarowała mnie wiadomość, że gra będzie w 2d, wydawało mi się, że immersja będzie przez to nieco mniejsza niż gdyby ten temat przedstawiono w pełni realistycznie, wykorzystując moce współczesnych komputerów. Jednak najnowszy trailer zjeżył mi włosy na czterech literach. Wygląda to obłędnie. Oczekuję nie na grę, a na przeżycie zmuszające do przemyśleń.

 
Poprzedni CoD był raczej kiepsko zoptymalizowany.
Wygląda na to, że nowy... Nie idzie w jego ślady.
Przyznaję, jestem zaskoczony. W dobie napływu dupnych portów na PC to miła odmiana.


Nvidia ma pewną przewagę, ale jest ona niewielka i przy takiej wydajności zupełnie bez znaczenia
Więcej tutaj

Nie wiem wprawdzie jak sama gra, CoD'a nie trawię od MW włącznie, ale przynajmniej z wydajnością nie jest źle.
Dobra robota.
 
Last edited:
Top Bottom