Gry komputerowe

+
Planuję kupić Tomb Raidera GOTY na steamie w promocji, zwykłą edycję już mam kupioną w pre-orderze, zależy mi głównie na DLC i w związku z tym pytanie czy sama gra mi się zdubluje czy będę ją mógł dać np. bratu w prezencie? Robiłem już tak raz z Dishonored, tyle że wtedy grę kupił mi znajomy w UK i dał w formie prezentu, niedawno kupiłem w PL wersję GOTY głównie z myślą o DLC i w bibliotece pojawiły mi się dwie wersję Dishonored. :p Nie robiłem jeszcze czegoś takiego w przypadku gdy obie wersję są kupione w jednym kraju. Jakby ktoś miał z tym jakieś doświadczenie to będę wdzięczny za info ;) Ciekawi mnie czy po prostu gra uzupełni mi się o brakujące DLC czy też będzie podobnie jak z Dishonored.
 
Gra ci się zdubluje, nie da się przenieść DLC z gry do gry. A jeśli chcesz zrobić bratu prezent to musisz przy zakupie zaznaczyć opcję, że kupujesz na prezent i podać konto adresata.
 
Battlefield Hardline i zabawne easter egg'i w przeładowaniach broni:


PS. Oczywiście nie wszystkie zamieściłem ;)
 
Pamiętacie Molyneuxa? Jakiś czas temu był projekt gry Godus, która na papierze prezentowała się ciekawie. Sam byłem bardzo sceptyczny, bo to Molyneux. Cóż...

http://www.rockpapershotgun.com/2015/02/09/oh-godus-what-the-hells-going-on/

Niestety zapowiada się na to, że nie będzie pozytywnego rozczarowania. Natomiast cytaty z Molyneuxa zawarte w tym artykule to idealny materiał na facepalma. Nie wiem jak można jeszcze zawierzyć temu człowiekowi w czymkolwiek związanym z tworzeniem gier.
 
@Yngh

Nie od dziś wiadomo, że w ostatnich latach jest to raczej człowiek tylko od "wielkich wizji", a nie ich realizacji ;D .

P.S. Link do artykułu jakoś się nie otwiera. Czy to tylko u mnie?
 
P.S. Link do artykułu jakoś się nie otwiera. Czy to tylko u mnie?
Mnie również. Działa po skróceniu do strony głównej, i kliknięciu tamże (jako świeży tekst, widoczny od razu - notabene obok dwóch retrospekcyjnych nt. W2).
 
Słuszna decyzja imo.
Szkoda siły przerobowej studia na coś, co od pierwszych zapowiedzi można było skwitować wyłącznie wzruszeniem ramion.
 
I bardzo dobrze. Lepiej żeby zabrali się za jakiegoś dobrego RPGa, który będzie single player :). Dzisiaj premiera Evolve, więc mamy już jeden multi 4 vs 1. Shadow od początku wydawał mi się chybionym pomysłem.
 
Bethesda właśnie zapowiedziała, że w niedzielę poprzedzającą E3 organizuje własną konferencję. Duża szansa,że pokażą kilka nowych gier, a przynajmniej Fallout4, może Dishonored 2
 
Bethesda właśnie zapowiedziała, że w niedzielę poprzedzającą E3 organizuje własną konferencję. Duża szansa,że pokażą kilka nowych gier, a przynajmniej Fallout4, może Dishonored 2
No i nowy Doom pewno też zostanie pokazany, takie trio Fallout 4 / Dishonored 2 / Doom było by niezłym strzałem między oczy.
 
Zapowidziano nową grę opartą o piątą edycję D&D - Sword Coast Legends.
Oczywiście jest to drużynowy RPG z rozbudowaną fabułą, systemem walki opartym o aktywną pauzę i intrygującym systemem kooperacji, który opiera się na współpracy 4 graczy, do których gry może dołączyć piąty - tzw. Dungeon Master.

Ciekawie prezentuje się również ekipa robiąca grę. Digital Extremes (seria Unreal, Darkness II), n-Space (gry na konsole przenośne Nintendo), Wizards of the Coasts (twórcy systemu), a nad całym projektem czuwa producent wykonawczy Dragon Age: Początek - Dan Tudge.

Gdyby nie system walki oparty o aktywną pauzę, to nawet bym się jarał. Jak wyjdzie (premiera jeszcze w tym roku) pewnie sprawdzę. Klasycznych erpegów nigdy za wiele.

ED. Aha, są też wymagania sprzętowe:
Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows XP SP3
Procesor: Intel Core 2 Duo E7500
Pamięć RAM: 2 GB
Karta grafiki: HD Intel Graphics 5100, GeForce 9800 GTX+ (768 MB pamięci) lub Radeon HD 4850
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku: 15 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe

System operacyjny: Windows 7 lub nowszy
Procesor: Intel i5 2400 lub lepszy
Pamięć RAM: 8 GB
Karta grafiki: GeForce GTX 750 (1 GB pamięci) lub Radeon HD 6970
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX 9.0c
Wolne miejsce na dysku: 15 GB
 
Top Bottom