Gry komputerowe

+
Przy okazji The Division Gameplay Trailer (2015):


Dla przypomnienia to co pokazali w zeszłym roku - The Division Gameplay Demo 2014 (aż się ciśnie na usta "Uczyli nas RED'zi jak promować gry mamy" :harhar: ).

---------- Zaktualizowano 13:35 ----------

@Nars

Ale zestawiłeś to w zdaniu z obawami o jakość i można czegoś nie zrozumieć.
 
Oto i on. Horizon od Guerilli. I nie przypomina ani Destiny, ani tym bardziej RPGa. Przez większość pokazu miałem wrażenie, że oglądam raczej coś w stylu Shadow of Mordor lub Assassin's Creed tylko z BARDZO oryginalnym settingiem.
Tak czy siak, prezentuje się wybornie.
 
Nie pamiętam tak słabego E3. Tomb Raider meh, ME:A meh, Battlefront meh, żadnego niespodziewanego killera. Może pokaz Deusa uratuje te targi.

Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Te E3 jest zdecydowanie lepsze niż poprzednie. Jest wiele fajnych tytułów, sporo świetnie zapowiadających się indie, kilka wysokobudżetowych nowozapowiedzianych produkcji. Nawet EA wyskoczyła z czymś takim https://www.youtube.com/watch?v=FTHGMOhpwUc . Ogólnie porównując konferencje z tego roku do poprzedniego, każda jedna wypadła lepiej. Do tego trzeba dodać jeszcze kilka nowych konferencji. (SE, Bethesda, pc)
 
Dla mnie targi wygrało Sony (mimo, że po konferencji MS nie wierzyłem, że im się to uda). Czego jak czego, ale rimejku FFVII (nie grałem co prawda, ale każdy bez wyjątku chwali, a ósemka była świetna, więc czemu się nie jarać?), The Last Guardian czy Shenmue III (!!!!!!) się nie spodziewałem. Poza tym świetnie zaprezentował się Horizon i oczywiście U4.
 
Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Te E3 jest zdecydowanie lepsze niż poprzednie.
Jest przyzwoite. Może brak jakichś "szczenozdejmowaczy", ale średnia ilościowo-jakościowa jest bardzo przyzwoita - choć widać sporą zachowawczość w branży. Aczkolwiek szkoda, że większość zapowiedzi to raczej 2016 (wyjątek: RoTR). Poza tym, w przeciwieństwie do poprzednich dwóch edycji E3, mało było jakichś okołogamingowych bullshitów w stylu TV czy internet z konsoli, czy Kinect. To jednak była konferencja o grach i dla graczy.
 
Długo na to polowałem na stimcu ale w końcu jest w przyzwoitej cenie




:yes:
 
Długo na to polowałem na stimcu ale w końcu jest w przyzwoitej cenie




:yes:

Nie zawiedziesz się. Obie gry są genialne, a Legends to, przynajmniej moim zdaniem, jedna z najlepszych platformówek wszechczasów.
I ma zajebisty soundtrack:
[video=youtube;9rN-aHeGIks]https://www.youtube.com/watch?v=9rN-aHeGIks&list=PLhHcMbVmbwCcKVYrt4CAogBa9J3NfKEg9&index=2[/video]
 
"Nowe", dwuwymiarowe Rayman'y są genialne.

Polecam (ale zalecam granie padem - klawiaturą jest mniej wygodnie, ale też można).
 
Ja, jako gracz PC-towy "czystej krwi" pozostaje wierny klawiaturze i myszy, ale platformówki 2D zdecydowanie lepiej wchodzą mi na padzie.
W sumie właśnie dla serii Rayman kupiłem to ustrojstwo :) .
 
A Rockstara to pies trącał?

Nie no, Rockstar również przywiązuje dużą wagę do szczegółów, ale chyba nie aż tak (nie pozwala[ła?] też na to złożoność i otwartość ich produkcji).
Chociaż zobaczymy co zmajstrują przy ich następnej grze (oby to był kolejny Red Dead).
 
Top Bottom