Gry komputerowe

+
Tak jak pisałem, wtórność jest tylko jednym z elementów i niekoniecznie najważniejszym, bo ludzie lubią to co już znają. Największym problemem są napompowane budżety, rozbuchana kampania reklamowa i nagłe, spore obniżki.
 
https://www.cdaction.pl/news-56096/blood-wiemy-kiedy-przelejemy-zremasterowana-krew.html

Blood powraca? Szkoda tylko, że remaster, bo chętnie był zobaczył remake (czy może raczej reboot) z prawdziwego zdarzenia pokroju Shadow Warriora i Dooma z dzisiejszą grafiką i mechanizmami rozgrywki.
Jakiś czas temu szef Devolver Digital mówił w jednym wywiadzie że też bardzo by chciał nowego Blood i będą prowadzić działania aby taki remake Blooda wcielić w życie, bo dostają bardzo wiele próśb od ludzi i widza że to miało by sens.

Poza tym taki tytuł dobrze by się wpisywał w porfotio wydawicze Devolver.
 
Można dodać że i Sinking City będzie rocznym exem dla platformu EPIC, a szkoda był tytuł w kręgu zainteresowania, tym samym wypada.
 
Teraz doczytałem, że gry od Quantic Dream mają być tylko czasowym tytułem ekskluzywnym dla Epic Store więc to chyba nie ich zasługa, że tytuły te trafią na PC.
 
Teraz doczytałem, że gry od Quantic Dream mają być tylko czasowym tytułem ekskluzywnym dla Epic Store więc to chyba nie ich zasługa, że tytuły te trafią na PC.
Nie, to zasługa Chin, konkretniej udziałowców w Quantic Dream, oni zdecydowali, a 48% akcji w EPIC posiada Tecent więc wszystko się zgrabnie układa w nieprzypadkową sytuacje.

A jednak nie remake, tylko kontynuacja !

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Oficjalnie.


https://www.gry-online.pl/newsroom/vampire-the-masquerade-bloodlines-2-zapowiedziane/zd1bde1

Wielkie wyzwanie stawić czoła klasykowi.

Dobra jest osobny wątek ale się zbyt podjarałem i no zdarza się, emocje.
 
Last edited:
Pierwsze strzępy informacji o grach na podstawie twórczości Jacka Piekary.

https://www.gry-online.pl/newsroom/...j-grze-na-bazie-ksiazek-jacka-piekary/z21be19

Na chwilę obecną w planach są dwie gry: mniejsza na urządzenia mobilne i większa na wiodące platformy (PC, PS4, Xbox One). Mają to być produkcje skierowane do dojrzałych odbiorców oferujące trudne dylematy moralne.

Mało, ale informacje są pozytywne. Czekam na więcej.
 
Bo Warcraft 3 zostanie w tym roku wydany w wersji odświeżonej na battlenecie. Oryginalnego Starcrafta też już nie kupisz, tylko odświeżony.
 
Agony (Agony Unrated) rozeszło się w 160 000 egzemplarzy (z czego blisko 100 000 trafiło do graczy PC), co ponoć zadowala twórców. Biorąc pod uwagę jaką prasę miał ów tytuł (oraz jak wyglądał w wersji pierwotnej) też bym się cieszył na ich miejscu (aczkolwiek nie skakał pod sufit).

P.S. Niedawno wyszła łatka do wydania na PS4 dadająca poprawki z wersji Unrated (oczywiście nie usuwająca cenzury - ot, reguły rynku konsol).
 
Wow. Nie siedzę w growych newsach od dawna, gram praktycznie tylko w stare tytuły lub kolejne części ulubionych serii, ale gra w klimatach cthulhu jara mnie mega.

Po zapoznaniu się z materiałami - klimat gęsty niesamowicie, ale obawiam się nieco wtórności i powtarzalności mechaniki śledztw. Pachnie mi to trochę W3, w którym ta mechanika bawiła za pierwszymi kilkoma razami, potem zaczynała nużyć.

Grał ktoś w te Sherlocki studia, które wypuszcza The Sinking City? Jak wrażenia?
 
Top Bottom