Gry komputerowe

+
Czyli nawet synchronizacja zapisów ma być. Ciekawe czy jeśli grę mam na Steamie i odpalę z Goga to zapisy lecą i w chmurze Goga i Steama xD Oby osiągnięcia się dodawały prawidłowo xD Nie mogę się doczekać aby przetestować.
Na danej platformie l, gdzie masz daną grę. Poprostu będzie to dzialać jal jeden komumikator logujący sie do reszty i wszystkich z listy masz widocznych w jednym komunikatorze bez potrzeby utuchamiania 4 komunukatirów. Jedyna różnica jest taka, że musisz mieć zainstalowane platformy jak steam na kompie.
 
Heh, pisałem o takim rozwiązaniu w czasach, gdy Epic dopiero się zapowiadał. Bardzo się cieszę, że GOG wziął się za to pierwszy. Oby im pary :D stykło na rozwijanie tego pomysłu, żeby ich jakaś konkurencja nie przegoniła.
 
Hej, nie znalazłem odpowiedniego wątku na forum a nowego nie chce zakładać (nawet nie wiem gdzie skoro to dotyczy Goga a nie gry)...
Czy ktoś miał podobny problem, że na gogu w powiadomieniu ma się zaproszenie do znajomych ale nie ma możliwości przyjęcia? xD Trochę to irytuje bo ani przyjąć ani odrzucić tylko wyczyścić powiadomienia można.
Pozdrawiam i przepraszam jeśli jest gdzieś miejsce na zgłaszanie takich rzeczy. (Nawet w supporcie aby zgłosić problem trzeba wybrać grę)
 
Last edited:
Kto wie może dostaniemy pełną polską lokalizację z Fronczewskim na czele, trzeba mieć nadzieję :)

No właśnie nie. Na Steamie jest już karta produktu i choć język polski figuruje wśród dostępnych to pełne udźwiękowienie tylko po angielsku.
 
[...] Dorośli illithidzi powstają w procesie ceremorfozy - wymaga ona umieszczenia w uchu (lub innym otworze ciała) unieruchomionego humanoida kijanki illithida. W wyniku zachodzącego procesu traci on świadomość, z czasem chudnie, a jego wszystkie tkanki ulegają przemianie. [...]
Źródło

Jaram się, jak żywiołak ognia.
 
Baldur's Gate to mój pierwszy cRPG w życiu, gram w niego (bo regularnie wracam do serii) od momentu polskiej premiery i cholera, dla mnie to wielki, potężny news.

Wielki, ale jednocześnie budzący obawy, bo już 10 lat temu na różnych forach wypowiadałem się, że nie chcę kontynuacji. Dla mnie Saga BG jest równoznaczna z dziejami wychowanka Goriona i dziwnie będzie grać w coś z trójką w nazwie, a będący kompletnie inną historią. Wiem, że miasto, że Wybrzeże Mieczy, ale to będzie bardziej jak część pobocznej serii, nie głównej.

No chyba że jednak motyw Bhaala będzie się przewijał?

Nie zmienia to faktu, że się jaram.
 
E3 2019 dobrze się nie zaczęło a to już pierwsza petarda, aż strach się bać co będzie za kilka dni, czyżby dzięki Capcom miało powrócić parcie na klasyki ale w nowych szatach
(co prawda taki BG3 pewno się tworzy od dłuższego czasu i pewno to nie bezpośredni skutek RE2 Remake) ale sukces Capcomu może dać do myślenia.

Co ja bym dal za taki wysoko budżetowy remake Deus Ex jedynki, może Square zaskoczy?

Obok CP najbardziej czekam na co pokaże Shinji Mikami na E3 który wybrał się osobiście, chcialbym Evil Within3 i zamknięcie historii ale chodzą ploty że to własnie Shinji miał by się zająć "rimejkiem" RE3:Nemesis lub Dino Crisis! no ale to tylko plotki.
 
No właśnie nie. Na Steamie jest już karta produktu i choć język polski figuruje wśród dostępnych to pełne udźwiękowienie tylko po angielsku.
Zróbmy petycję, żeby w polskiej wersji nagrali Fronczewskiego jako narratora, a reszta może sobie być po angielsku.:giggle:
 
Top Bottom