Gry komputerowe

+
Dokładnie tak samo jak było z bardzo wyczekiwaną kontynuacją Half-Life'a i Steamem. Może wkurzające, ale nie jest to nic nowego.

Nie no bez przesady skala zupełnie, totalnie inna. Obie sprawy są tak daleko od siebie jak to możliwe. Nie porównujmy konieczności ściągnięcia jednego programu, do obsługi i pachtowania gry, do konieczności zakupu sprzętu za kilka tysięcy i posiadania mocnego kompa, który ten sprzęt obsłuży.
 
Jak się przed chwilą okazało, nie tylko Cyberpunk będzie miał obsuwę. Na Dying Light 2 również będziemy musieli poczekać nieco dłużej.
Co ciekawe, Techland nie podał zastępczej daty premiery.
Przezornie, szanuję.
 
CDPR raczej musiało podać datę ze względu na umowy z innymi wydawnictwami, czy przez wzgląd na wcześniejszą przedsprzedaż.
 
Jest to kolejna obsuwa dużego tytułu w tym miesiącu. Pojawiają się głosy, że nie chodzi tu o faktyczne trudności w procesie tworzenia tytułów AAA, tylko stricte o marketing i nabicie kabzy kasą z preorderów - stąd huczne ogłaszanie dat premier przy okazji dużego eventu, jakim wciąż jest E3, nawet jeżeli z roku na rok traci na znaczeniu. Przyznam, że choć faktycznie widzę w tym logiczną korzyść, to jednak sam stoję gdzieś po środku tych tez i zastanawiam się, czy development nie jest zakłócany właśnie przez konieczność "zaliczenia" dużych imprez.
 
Co tu się dzieje xD Doom, The Last of Us, Final Fantasy, Avengers, Cyberpunk, teraz Dying Light, ciekawe co jeszcze zaliczy obsuwę :sneaky:
 
Tia, dla mnie zostaje RE3 i TLoU 2 jeżeli nie wpadną na pomysł by jeszcze raz przesunąć.
Rok 2020 rokiem obsuw :(
 
Taka ciekawostka, na Steamie można pobrać za darmo wszystkie odsłony Half-Life'a przez najbliższe dwa miesiące. Nie udało mi się jednak ustalić czy gry dodane do biblioteki w tym okresie zostaną już na stałe czy zniknąć po dwóch miesiącach.
 

NT znów nurkuje w odmęty ludzkiej psychiki, tym razem chyba w klimatach horroru. Strasznie podoba mi się ten nowy eksperymentalny kierunek studia. Trzymam kciuki, bo wygląda super.

P.S. Chyba ta sama aktorka, co w Hellblade.

E:

Opis z tuby:

Project: MARA is an in-development experimental title that explores new ways of storytelling. Project: MARA will be a real-world and grounded representation of mental terror, based on real lived experience accounts and in-depth research with the aim of recreating the horrors of the mind as accurately and realistically as possible.

Hajp!
 
@Nars

Melina Juergens, która odegrała Senuę nie jest aktorką :p... a edytorem video w Ninja Theory.
Z tego co wiem jej praca w firmie do tego się ograniczała (montowania wszelakiej maści wideo - od zwiastunów po dzienniki deweloperskie), a dopiero przy projekcie Hellblade została "aktorką" odtwarzającą główną postać:


A tutaj coś dodatkowego:

 
Z tego co wiem jej praca w firmie do tego się ograniczała (montowania wszelakiej maści wideo - od zwiastunów po dzienniki deweloperskie), a dopiero przy projekcie Hellblade została "aktorką" odtwarzającą główną postać:
Myślę, że po Hellblade zasłużyła na miano aktorki bez cudzysłowu. :D
 
Myślę, że po Hellblade zasłużyła na miano aktorki bez cudzysłowu. :D

No niby tak.
Jednak chodziło mi o to, iż Melina nigdy aktorką nie była (aktorstwo nie było jej wyuczonym zawodem, ani nawet nie grała amatorsko).
 
Top Bottom