Gry komputerowe

+
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Ale póki co jest sporo pobugowana z tego co wiem , zabawny przykład http://www.youtube.com/watch?v=HyCm8GOEoT8&feature=relatedMam nadzieje że czym prędzej wszystko będzie OK , ale zobaczymy jak poczcie się zachce mi dowieźć to nie będę zwlekał z opisem ;]
Przypuszczam, że do polskiej premiery będzie już mniej bugów. Zamierzasz grać na zagranicznych, czy potem przejść "na naszą stronę"? Kolesiówa jest genialna - ta gestykulacja!
Jak większość aktualnie grających nie zamierzam się przerzucać na polskie serwery ;]
 
FirnomirIFRIT said:
A to dlaczego?Znaczy tylu n00bów co w Tibii, czy innym Metinie 2 chyba nie będzie. Ta gra nie jest darmowa.
No i co z tego że nie jest ? Wiele dzieci ma bogatych starych którzy zasponsorują im darmową przejażdżkę. Poza tym nei chce znowu patrzeć na "Polish Warriors" , "Husaria" , "Smerfy" czy "POLAND!" ani nie chce czytać "Elo ktury lewel?" nie mam ochoty także na "Items plx" oraz na "Marek Ty $&$!(*@&$@!($!(*&$(!@*&_)%!_(#%*#) i jeszcze do tego &$(@*!&$!*()&@$!". Poza tym nie chce mieć przyjemności z GM'ami od CDP i po angielsku wszystko lepiej brzmi ;]
 
FirnomirIFRIT said:
Hm... W sumie racja. Poczekam na opinię kogoś kto już zagra zanim ewentualnie kupię PL wersję.
Poza tym na międzynarodowe serwery wszystkie bajery eventy i patche wydawane będą szybciej i częściej ;]
 
Zależy jaka będzie współpraca między CDP, a twórcami gry. Po tym jak załatwili niższy abonament zaczynam w nich wierzyć.
 
Mam pytanie dotyczące Medievala II Total War. Moja konfiguracja:2 gb ram ddr1 7900gs 512 mb4,4 procek Athlon Raczej spełniam wymagania, gram na najwyższych detalach i mi przycina, przy 1 tyś. ludzi... wyłączam wygładzanie krawędzi już trochę lepiej, ale i tak mnie to trochę wpienia. Czy taka każdy ma ? I czy można zmienić odstęp między turami ? Np. chce ich mieć 800 (podczas kampanii)
 
Adam said:
Mam pytanie dotyczące Medievala II Total War. Moja konfiguracja:2 gb ram ddr1 7900gs 512 mb4,4 procek Athlon Raczej spełniam wymagania, gram na najwyższych detalach i mi przycina, przy 1 tyś. ludzi... wyłączam wygładzanie krawędzi już trochę lepiej, ale i tak mnie to trochę wpienia. Czy taka każdy ma ?
Dziwne, mi przy 1GB ram i procku 64 Atlon 2,1 GHz chodzi płynnie... (Radeon 1950PRO 256 Mb). I to nawet przy większych bitwach niż jeden tysiąc ludzi.Edit
Adam said:
I czy można zmienić odstęp między turami ? Np. chce ich mieć 800 (podczas kampanii)
Można, zmieniasz wartość timescale w pliku descr_start. (data/world/maps/campaign/imperial_campaign)Domyślana wartość to 2 - co znaczy że w czasie jednej tury upływają dwa lata, jak chcesz więcej tur to zmniejszasz sobie tę wartość, jak mniej to zwiększasz
 
Podczas oblężenia, jak wylatuje za zamek to przycina jeszcze gorzej. Czasami nie mogę patrzeć na bitwę,myszka w bok kilkadziesiąt metrów "przebiegłem", bym nie mógł oglądać walki i tym samym nie oglądać slajdów.
 
Adam said:
Podczas oblężenia, jak wylatuje za zamek to przycina jeszcze gorzej. Czasami nie mogę patrzeć na bitwę,myszka w bok kilkadziesiąt metrów "przebiegłem", bym nie mógł oglądać walki i tym samym nie oglądać slajdów.
Może masz zaśmiecony dysk, spróbuj zrobić format i defragmentacje dysków (szczególnie tego na którym masz system) - naprawdę nie wiem, ja przy gorszej konfiguracji gram na max i gra chodzi jak złoto.
 
Wiem, że format jest dobry na wszystko, jednak robiłem go tydzień temu, trudno idę powstrzymać mongołów, oblężenie Jerozolimy 800 na 2,3 tysiąca nice... może przed 24 skończę.
 
FirnomirIFRIT said:
Zależy jaka będzie współpraca między CDP, a twórcami gry. Po tym jak załatwili niższy abonament zaczynam w nich wierzyć.
To nie jest chyba zależne od współpracy ;] Po prostu przy zagranicznych serwerach będzie pracował większy sztab ludzi którzy bezpośrednio tworzą grę , a CDP będzie tylko pośrednikiem/
 
a już od przyszłego tygodnia, oryginalne Guild Wars jest w platynowej kolekcji za 50zł :) Biorąc pod uwagę, że mam dwie późniejsze kampanie (Factions i Nightfall), a nie mam pierwotnej, to chyba się skuszę ;)edit: dwie poprawki ;) po 1) nie za 50zł tylko za 60 i po 2) to Factions też będzie w PK :)Ze swojej strony gorąco polecam, bo to fajne MMO, bez abonamentu, nie trzeba na nie poświęcać całego życia i do tego można sobie stworzyć ładną panienkę :p
 
W realu nie mogę się w nią wcielić ;) Poza tym większym zakompleksieniem wydaje mi się stwarzanie sobie w grze siebie jako potężnego macho :p
 
Nigdy nie skumałem co ludzie robią w GW przez te parę lat które poświęcili na grę. Tam po miesiącu nie za bardzo wiadomo co robić , a po 3 latach?Jeszcze głupie ograniczenia walki , beznadziejny balans postaci ( przykładowo ja grałem assassinem , którym czasami udawało mi się zabić jedynie elementalista , tymczasem warrioromonk był swoistą barierą nie do przebicia przez paru przeciwników). Gra nudna strasznie szybko się nudzi , słaba mechanika , średnia muzyka , średnia grafika raczej dla niewybrednych.
 
zależy czego oczekujesz ;) Gram w GW od około 2 lat z jedną niemalże roczną przerwą, wchodzę sobie powiedzmy raz na dwa-trzy dni, porobię kilka misji w kampanii, potem sobie skoczę na kwadrans na Areny Losowe na PvP i jest git :)Odnośnie balansu postaci się nie wypowiadam - gram od tych dwóch lat wyłącznie Łowcą i Derwiszem ;) Co do mechaniki i grafiki, to zależy od gustu ;) Ale za to muzyka z pewnością nie jest średnia ;)
 
GW za 60 zł, Age of Conan... Masonia się umówiła, żebym zawalił pracę w wakacje :wall:Chociaż w sumie, co mi tam, nie jadę w tym roku nigdzie ;D
 
Elwer said:
Chociaż w sumie, co mi tam, nie jadę w tym roku nigdzie ;D
Przecież jedziemy do Anglii po Howarda :-[Tak sobie myślę, wakacje raczej nie spędzę przy grze. Zakupię sobie za 4 miechy AoC + CS 1.6 i tylko w nie będę grać. Doszedłem do wniosku, że same single wychodzą powoli z orbity moich zainteresowań, wolę pograć sobie w AoC, mając nadzieję, że nie jest tak samo jak w WoWie, gdzie co chwila mogłeś spotkać dziecko wkurzające ciebie na maxa. "Dawaj batona :D " lol :) Z tego co Pablo nam opowiada nawet miła atmosfera, szkoda, że przy większej popularności ona się psuje ;/
 
Top Bottom