Gry komputerowe

+
McSloniu said:
PS: mam pytanie do tych co grali w Cień Czarnobyla i Czyste Niebo. Który jest waszym zdaniem lepszy?
Obie są fajne, choć Czyste Niebo ładniejsze. Jakbym miała wybierać to chyba jednak Cień Czarnobyla :)
 
JaszczurPL said:
[quote author=Faramir]Nie podoba mi się to! Liczyłem ( będąc optymistą :p), że zagram sobie w Bioshock'a 2 jeszcze w tym roku, a tu kolejna obsuwa... Faktycznie muszą dokonywać jakichś większych zmian w grze, bo inaczej jak wyjaśnić, że gra się opóźnia skoro tyle osób przy niej pracuje?
Cóż, może boją się konkurencji? ;). Już kilka gier zaliczyło obsuwę na 2010 rok z tego powodu. BioShock to dobra marka, ale może twórcy nie chcą rywalizować z Modern Warfare 2, itp. Choć z drugiej strony niedługo będzie większa rywalizacja na wiosnę niż na święta.[/QUOTE]Przecież w 2010 wyjdzie Starcraft 2, a być może również Diablo 3.
 
[quote author=Bredziu]Przecież w 2010 wyjdzie Starcraft 2, a być może również Diablo 3.[/QUOTE]Wyjdzie także Mafia 2, Gothic 4 oraz wiele innych świetnych gier. Ale nie są to FPS'y, bezpośredni konkurenci BioShock'a 2 ;). Te gry raczej nie zabierają sobie odbiorców.
 
JaszczurPL said:
[quote author=Bredziu]Przecież w 2010 wyjdzie Starcraft 2, a być może również Diablo 3.
Wyjdzie także Mafia 2, Gothic 4 oraz wiele innych świetnych gier. Ale nie są to FPS'y, bezpośredni konkurenci BioShock'a 2 ;). Te gry raczej nie zabierają sobie odbiorców.[/QUOTE]Na pewno masz dużo racji, sam o tym myślałem, pisząc posta, ale czy twierdzisz, że gracze się specjalizują w jednej dziedzinie i nie sprawią sobie D3, kiedy wszyscy będą o nim gadać? Nie, żeby sarkazm, ale moim zdaniem kolejna część gry, w której poprzednie części grywało się po 10 lat, w roku premiery przyćmi wszystko :pNo dobra, podniecam się.
 
Ukończylem Preya w trochę krótszym czasie niż 10h. Gralo się przyjemnie, chociaż bez latania statkiem kosmicznym byloby o wiele lepiej. Gra jest warta swojej ceny (czyli 12, 50zl w empiku) ;D
 
Heh, no i nowe Diablo najwcześniej w 2011 roku :D. Nie żebym się takiej daty nie spodziewał, ale mimo wszystko to cholernie długo :whatthe:.
 
JaszczurPL said:
Heh, no i nowe Diablo najwcześniej w 2011 roku :D. Nie żebym się takiej daty nie spodziewał, ale mimo wszystko to cholernie długo :whatthe:.
Wiadomo chociaż z jakiego powodu? :pPowoli zaczyna mi się nudzić czekanie na tą grę ^^.
 
JaszczurPL said:
Heh, no i nowe Diablo najwcześniej w 2011 roku :D. Nie żebym się takiej daty nie spodziewał, ale mimo wszystko to cholernie długo :whatthe:.
Skąd ta informacja? Blizz do tej pory wydawał jedną grę rocznie, ale ostatnio powiedział, że obsuwa S2 nie oznacza obsuwy D3 na 2011.Bo jeżeli D3 w 2011, to WoW Cataclysm w 2012 :D
 
http://pc.ign.com/dor/objects/816935/bioware-mmo-project/videos/gcom09_oldrepublic_spc1_082109.htmlŚwietny gameplay z Star Wars: The Old Republic, mimo że nigdy nie lubiłem MMO, wydawanie kasy na abonament, sztampowa nudna walka, brak fabuły (lub jej spłycanie), ale po tym filmiku mam wielką ochotę pograć sobie w tę grę, jeśli kolejne materiały będą rzucać tak optymistyczne światło na tę produkcję kupię ją bez zastanowienia.
 
JaszczurPL said:
Wow, Monk wygląda na świetną postać. Szczególnie to wysadzanie przeciwników, czuć moc bohatera ;).[/QUOTE]Na detektywa Monka mi to nie wygląda, bardziej na Vegetą z DB :D Ja wolę bardziej subtelne postacie, np. Archiwistęhttp://www.youtube.com/watch?v=RTBpj8vaoGY&feature=related
 
Nigdy w rpgach nie lubiłem klas, które okładają moby pięściami, jakoś mało efektywne to. Co prawda ten monk ma też mieć jakieś czary, ale i tak nie jestem przekonany. No nic, zobaczymy.
 
Keth said:
Nigdy w rpgach nie lubiłem klas, które okładają moby pięściami, jakoś mało efektywne to. Co prawda ten monk ma też mieć jakieś czary, ale i tak nie jestem przekonany. No nic, zobaczymy.
Na artach w klasie mnicha były khutary czy inne badziewie czyli nie do końca będzie łupał gołymi łapskami, tym niemniej najwidoczniej zajmie miejsce zabójczyni i bardzo dobrze bo jakoś nie za bardzo lubiłem grupę niewiarygodnie seksownych, śmiertelnie niebezpiecznych, tajemnych feministek które stoją na straży równowagi czy co one tam robiły.
 
Top Bottom