Gry komputerowe

+
LONGMAN said:
Jinp, wsponiałeś o skryptach. Cały świat wiedział że gra będzie liniowa, i tak się stało. Nareszcie City Interactive wypuścił grę " średnio" budżetową z całkiem niezłą grafiką. Jak dlamnie 8/10 za intuincyjne sterowanie, nieprzesadny realizm, fajna grafika.
Tak , nie miał bym nic przeciwko skryptom gdyby dotrzymali je przez te parę misji ! Gra o snajperze który nie może się schować w krzakach to horror dla snajpera . Gra to niemal bardzoooo słaby klon Call Of Duty , misja na platformie wiertniczej ... Myślałem ,że zaraz polecę na Gułag ratować capt. Prica ! Gra ma też sporo bugów . Płyniemy łódka z jednym facetem , ktoś nią steruję ! Ale facet strzela oburącz :) Może to jakaś taka specjalna taktyka sterowania łodzią pośladkami , nie znam się . To jest gra City Interactive , niczego się po niej nie spodziewałem . Chciałem ją mieć tylko dla tego ,że " WOW ! W tej grze gra się snajperem ! W końcu ! " , mało jest takich gier o tej tematyce .
 
Wiedzieliście o tym: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=52277 ? Jak dla mnie wypas bomba dragon age'a chciałem kupić już od dawna ale jakoś miałem inne gry do ukończenia (a teraz nie mam w co grać). No i jeszcze gdyby była promocja 2 za 1 to normalnie wniebowzięcie ;) Jedyne co potrzeba nam do szczęścia w EA Classic to tylko Battlefield:Bad Company 2 :D
 
Jimp said:
Co prawda grałem tylko w demo, ale zdanie sobie wyrobiłem. Gra jest mocno (ba-całkowicie) oskryptowana, a każda próba zejścia ze ścieżki wybranej przez twórców kończy się... niewidzialną ścianą. Nasi przeciwnicy najwyżej mają termowizję w oczach, bo będąc w ciemnych krzakach 300m od 2 wartowników zostałem wykryty... Tutaj przykładów można mnożyć znacznie więcej.Na + wypada grafika (choć zdarzają sie błędy z przenikaniem obiektów) i samo strzelanie (fajne killcamy). I na koniec jeszcze jedna uwaga - S:GW to nie jest gra snajperska, a co najwyżej pseudosnajperska. Nasz bohater ciągle strzela z przysiadu, i najwyraźniej jest jakimś nieznanym strongmanem, bo potrafi perfekcyjnie ustabilizować broń i oddać strzał. Karabiny snajperskie z wyposażeniem ważą naprawdę dużo....
 
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=valve_steam_announcement&num=1 CZyżby velve robiło steam na linuxa!? jak dla mnie bomba wreszcie nie będę musiał instalować 2 systemu na gry... tzn. może kiedyś nie będę musiał, ale to krok w dobrą stronę wykonany przez dużego gracza na rynku - to się liczy.
 
Właśnie skończyłem i uploadowałem moda do Dragon Age: http://www.dragonagenexus.com/downloads/file.php?id=1403
 
jiti said:
http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=valve_steam_announcement&num=1 CZyżby velve robiło steam na linuxa!? jak dla mnie bomba wreszcie nie będę musiał instalować 2 systemu na gry... tzn. może kiedyś nie będę musiał, ale to krok w dobrą stronę wykonany przez dużego gracza na rynku - to się liczy.
Różne strony i fora poświęcone Linuksowi huczały o tym już jakiś czas temu. Naprawdę świetna wiadomość. W końcu Wine nie zapewnia 100% pewności, że gra będzie działać dobrze a dual-boot jest jednak uciążliwy :)
 
Ja chciałem sobie pograć z kolegami w Star Wars Jedi Knight Jedi Academy (1) i wszystkim działa a mi nie. Chodzi mi poklatkowo. Próbowałem uruchamiać jako administrator, ze zgodnością z 2000, z użyciem jednego rdzenia, bez antivira, w oknie, na pełnym ekranie i na różnych rozdzielczościach. Skończyły mi się pomysły. Mam AMD Turiona X2 2GHz, geforca 8400M G, 3GB ramu, viste z sp 2 (32bit).Czy to może być wina sterowników? Jakiś czas temu przeinstalowywałem windowsa, ale wszystko wydaje się w porządku. Z tym, że nie sprawdzałem czy inne gry działają (grałem tylko Mario Forever XD) bo nie chce mi sie ich instalować...Porady mile widziane.
 
Jasne że to może być wina sterowników. Do starych gier zainstaluj starsze sterowniki. Ja się cofnąłem z najnowszych do 178.24, żeby dało się grać w KotORa. Przy okazji też gram w Jedi Academy ;)
 
no tak ale najnowsze ze strony producenta są z 2007 roku, nie wiem nawet skad mialbym wziac starsze. Poza tym boje sie, ze mi sie system posypie. Sprawdziłem inną grę, trochę bardziej wymagającą - działa. Więc to chyba nie sterowniki. Zainstalowalem tez patch - nic nie pomoglo. Do tego nie natrafilem na zaden podobny problem w internecie. Mój komputer to jakiś totalny ewenementedit:przyszedł brat i zrobił. Jak zwykle najprostsze było najtrudniejsze. W ustawieniach grafiki może być na maksa, ale w "more video" musi być (patrz załącznik).
 
No właśnie nie wiem czy tak było czy ja tak ustawiłem. Nie pamiętam co tam naklikałem :p. Tylko nie wiem po co są opcje przez które gra nie działa. Chyba, że komputer musi być the chosen one żeby działało ;)
 
a jak sie pozbyc lagow gry? Bo obecnie takie mam lagi, ze nie da sie grac. Zarowno w sp jaki mp. Jeszcze wczoraj tego nie mialem a dzisiaj... :/
 
Stawiałbym na za duże detale, coś ze sterownikami, lub po prosty syf na kompie :)Ewentualnie za dużo programów działających jednocześnie.
 
ja tak mam ze starymi grami tylko. Wyłączyłem kompozycje pulpitu i kompozycje wizualne i troche pomogło, ale nadal sie troche tnie. Jak wyłączyłem wszystko co się da nie pomogło. Tylko iple zawsze wyłączam bo zżera chyba neta (?)
 
StarCraft II wyciekł przed premierą?
link: http://www.gram.pl/news_8Q7rH,q4_Star_Craft_2_Wings_of_Liberty_wyciekl_przed_premiera.htmlCiekawa sprawa, ja obstawiam na pracownika firmy. Natomiast, do instalacji potrzebne jest chyba połączenie z internetem, bo jak inaczej gra może sprawdzać prawdziwą datę?
 
Karesh said:
StarCraft II wyciekł przed premierą?
link: http://www.gram.pl/news_8Q7rH,q4_Star_Craft_2_Wings_of_Liberty_wyciekl_przed_premiera.htmlCiekawa sprawa, ja obstawiam na pracownika firmy. Natomiast, do instalacji potrzebne jest chyba połączenie z internetem, bo jak inaczej gra może sprawdzać prawdziwą datę?
Można już S2 ściągnąć na torrentach :p
 
@upNo spoko, ale czy działają te wersje? Pytam z ciekawości bo nigdy mnie nie interesowało to dzieło Blizzarda.
 
Top Bottom