Gry komputerowe

+
szczególnie UWAGA i CHODU też mysle, że wystarcza, a w razie czego mozna przecież krótką dyskusje przeprowadzić w trakcie gry (wymiana itemów, jakies leczenie czy coś)poza tym Miko nie moge sobie edytorka sciągnąć jakiś błąd mógłbyś mi jakoś go przesłać??-------> Yellow był błąd przy sciąganiu
 
2 ciekawe informacje co do karty postaci:Rank - Your character's rank in the world of Guild Wars (new characters start at rank 0, or Initiate of the Sight). Your character will earn higher ranks as you gain fame; each rank you gain will provide you with a skill point.Fame - The amount of fame your character has built up over his/her entire life. You gain fame by winning in the PvP tournament area called "The Tomb of the Primeval Kings". Aside from eventually raising your rank, which will give you a skill point, fame doesn't have any known effects currently.Czyli mozna miec duzo skili. 20 za lvl 8 na starcie kilka za questy i kolejne za rank i fame.
 
Tak tylko droga jest taka:Tombs->Fame->Rank->SkillA problemem jest poczatek bo mozesz sobie podarowac gre tam na poziomie pozniej 15.
 
I tu jest rola programiku edytora. Coby nie kupować niepotrzebnych skilli, tylko zaprojektować postać i iść wg schematu. W ten sposób mozna brać skille nie martwiąc się, że zabraknie na jakiś ważny. Warto zauważyć, ze niektóre skille początkowe sa bardzo dobre i wcale nie potrzeba ich zmieniać. np. Aura of restoration dla maga jest naprawdę spoko, podobnie jak Flare albo Ressurection(oczywiście) dla mnicha
 
Sib Ah said:
I tu jest rola programiku edytora. Coby nie kupować niepotrzebnych skilli, tylko zaprojektować postać i iść wg schematu. W ten sposób mozna brać skille nie martwiąc się, że zabraknie na jakiś ważny. Warto zauważyć, ze niektóre skille początkowe sa bardzo dobre i wcale nie potrzeba ich zmieniać. np. Aura of restoration dla maga jest naprawdę spoko, podobnie jak Flare albo Ressurection(oczywiście) dla mnicha
Przesadzacie moim zdaniem...Po pierwsze to tylko beta, wiec takie projekty sa conajmniej niepotrzebne. Po drugie chcialbym zoabczyc jak znajdujecie te wszystkie skille...Ech...ja tam nic projektowac nie bede bo i tak zanim dojdziemy do nowyh skillow to sie prawie beta bedzie konczyc...A nawet patrzac na pelna wersje to z tego co widze i tak wiele skillow nie jest dostepna bezposrednio u handlarzy. Przesadzacie z tym...Chcialem jeszcze zaznaczyc, ze bede gral dokladnie. Tzn. bede przeczesywal cala plansze z Questem, a nie biegl jak najszybciej od pkt A do pkt B. Pisze to bo jak gralem to sporo osob tak wlasnie robilo przez co czesci wewnetrznych questow nigdy nie wykonalem...
 
ja nie za daleko doszedłem, ale to tez chyba przez drużyne, bo czasami nawet team do końca nie chciał wykonać questa i się towarzystwo powoli wykruaszało rozumiem, że gramy od 1 levelu, ale przecież i tak Ci, którzy grają więcej będą różnić się poziomem od tych co np tylko pare godzinek przez 3 dni co do skilli to czasami po prostu można mieć takie, których sie kompletnie nie używa( ja tak miałem z wojownikiem, że jeden był bezużyteczny )
 
Artuad said:
rozumiem, że gramy od 1 levelu, ale przecież i tak Ci, którzy grają więcej będą różnić się poziomem od tych co np tylko pare godzinek przez 3 dni co do skilli to czasami po prostu można mieć takie, których sie kompletnie nie używa( ja tak miałem z wojownikiem, że jeden był bezużyteczny )
hehe...jak raz gralem to sie wykruszyla polowa drzuny na dosc trudnym etapie i gralismy na zasadzie czajenia sie , ale udalo sie Pewnie, ze mozna miec niepotrzebne skille...Ale po co je kupowac? Przeciez opis jest jasny od poczatku kiedy go ogladasz. A te startowe juz tak maja, ze nie wszystkie sie przydaja. Ja tez nie uzywalem jednego. Ale co z tego? Przeciez rozwoj wlasnie na tym polega aby przewidywac o co w tym biega...he he...ale zrymowalem
 
Skoro zamierzasz robic wszystko dokladnie to chyba tez zagram od poczdku Tylko jest maly problem, bede garl Ne/Mo . Pozatym pewne questy bedziemy musieli przechodzic po kilka razy zeby sie udalo np. w 1 msji w Lions Arch niemoze zginac zaden wiesniak, a to jest ciezko zrobic.
 
Miko said:
Skoro zamierzasz robic wszystko dokladnie to chyba tez zagram od poczdku Tylko jest maly problem, bede garl Ne/Mo .
no to chyba nie pogramy razem bo dwie takie postacie w druzynie to za wiele. Szczegolnie jak moga tylko 4 osoby na poczatku.
 
Lamiesz mi srce Ale sie szybko pozbieram do kupy . Trudno. Pogram w takim razie moim Wojem na dalszych obszarach .Wiem ze to zabrzmi dziwnie ale sie chyba uzaleznilem od GW . Nie moge myslec o niczym innym, nawet mam gdzies 3 kolosy z czego 2 po becie
 
Miko said:
Lamiesz mi srce Ale sie szybko pozbieram do kupy . Trudno. Pogram w takim razie moim Wojem na dalszych obszarach .Wiem ze to zabrzmi dziwnie ale sie chyba uzaleznilem od GW . Nie moge myslec o niczym innym, nawet mam gdzies 3 kolosy z czego 2 po becie
A nie mozesz poprostu zaczac wojem od poczatku? Przeciez ja tez zaczynam tak samo...Albo mozesz wziasc inna klase. Tylko nie ranger bo Faile gra ta klasa Ja tam dla GW przekladam seminarke, ktora powinienem odczytac w pn...
 
ja w ogóle tylko kilka questów wykonałem więc chętnie rozegram od początku wszystkie oczywiscie jak będzie miejsce w teamie (warrior/monk) a propo czy Vicotti się odzywał?? Wiecie może czy gra??gram od piątku 20-21 ne wiem dokładnie (ale coś koło tego) mam nadzieje, ze tez zaczynacie o tej godzinie
 
Artuad said:
ja w ogóle tylko kilka questów wykonałem więc chętnie rozegram od początku wszystkie oczywiscie jak będzie miejsce w teamie (warrior/monk) a propo czy Vicotti się odzywał?? Wiecie może czy gra??gram od piątku 20-21 ne wiem dokładnie (ale coś koło tego) mam nadzieje, ze tez zaczynacie o tej godzinie
Jako woj zawsze znajdziesz zatrudnienie bo to mies...znaczy sie ochrona dla innych , a skoto tez chcesz grac od poczatku to mozemy razem. Ja pewnie dopiero o 22.00 bede mogl W ogole sie przestal odzywac. Ostatnio tez nie gral...pewnie sie na nas obrazil
 
A ja właśnie gram sobie w Morrowinda po raz pierwszy na poważnie - jestem przy zadaniu głównego wątku w którym wyruszamy do grobowca...ble.
 
Galdor said:
A ja właśnie gram sobie w Morrowinda po raz pierwszy na poważnie - jestem przy zadaniu głównego wątku w którym wyruszamy do grobowca...ble.
ojejku a ja jakoś zacząłem i mnie nie rusza ta gra. Tzn przejśc lub głębiej się wciągnąć spróbuje, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie fajna gra fajna grafika, pewnie fabuła i możliwości też duże, ale nie mam za bardzo czasu teraz, a przemierzanie tych pustkowi ba nawet znalezienie odpowiednich domów (mapa powinna być troszke inna szczególnie miast)za to już zrozuiałem fenomen Planescape i chyba właśnie w to będe pogrywał w najbliższym czasie ( bede pilnował wszelkich chusteczek )ponoć przy końcu mozna odnaleźć swoje imie?? tyle mipowiedział kolega, ale chlapnął niepotrzebnie i nic już więcej mi nie mówiłEDIT: Może Vicottiego zdenerwowały nasze podchody pod Pre-ordera, bo wcześniej to koncepcje różne były
 
Vicottiemu zapodałem linka do BWE key'a na gg.Może się odezwie.Draghmar -> Najpierw porównujesz GW do karcianek w stylu Magic the Gathering (i słusznie, tam też jest masa kart, a wybierasz 60) a potem mówisz że układanie nie ma sensu.Własnie ma, wiesz jakie są teoretyczne mozliwości i potencjalne combosy skilli i jakie ograniczenia.Oczywiscie wszystko trzeba sprwdzic w praniu, ale lepiej wiedzieć czego szukasz, niz macać na oślep.
 
Sib Ah said:
Draghmar -> Najpierw porównujesz GW do karcianek w stylu Magic the Gathering (i słusznie, tam też jest masa kart, a wybierasz 60) a potem mówisz że układanie nie ma sensu.Własnie ma, wiesz jakie są teoretyczne mozliwości i potencjalne combosy skilli i jakie ograniczenia.Oczywiscie wszystko trzeba sprwdzic w praniu, ale lepiej wiedzieć czego szukasz, niz macać na oślep.
Ha! I tu Cie mam . Jak kupujesz booster to nie wiesz co jest w srodku. Poza tym trudno jest ukladac talie nie wiedzac co dostaniesz. Dodatkowo ja nie lubie wiedziec od razu wszystkiego bo lubie jak mnie czasem cos zaskoczy...Artuad-> Twoje pytanie jest conajmniej nie na miescu W zyciu Ci nie odp na to pytanie jesli nie skocznysz wpierw gry
 
Siemka, troche mnie nie było zajety strasznie byłem i nie miałem czasu byc na czasie w wielu sprawach a teraz mi sie jeszcze sesja zbliza i nie wiem jak to bedzie. Jak by ktoś mi mógł na priva albo na gg napisac jak sprawa z pre-orderem wygląda to byłbym wdzieczny.PS. Key'a juz mam więc jak dobrze pójdzie to się zobaczymy na betach tylko wczesniej mi przypomnijcie na GG o nich co bym se nie zapomniał :p
 
Draghmar said:
Ha! I tu Cie mam . Jak kupujesz booster to nie wiesz co jest w srodku. Poza tym trudno jest ukladac talie nie wiedzac co dostaniesz. Dodatkowo ja nie lubie wiedziec od razu wszystkiego bo lubie jak mnie czasem cos zaskoczy...
W sumie... niespodzianki dobra rzecz, ale mało kto kupuje booster. Ci moi znajomi, którzy są dobrzy w MtG kupują konkretne karty potrzebne im do talii. Ha! A gdzie ją projektują? A choćby tutaj
 
Top Bottom