Gry komputerowe

+
hmmm jak masz jakis super to sie chwal pozazdroscimy ale jak masz zly to lepiej nie pisz bo to bedzie nabijanie postow........Zupelnie zapomnialem powiedizec cos o GW zauwazylem ze to jedyna sieciuwka (jedyna nz tych bardzo dovbrych) ktora mi dobze dziala (nie ma lagow ) bo w innych na moim super laczu mam lagi. Tak na przyklad w KO mnie wyzuca z gry bo mam za slabe lacze
 
Drobna uwaga. nie wiem, jak bedzie wyglądała sytuacja naszej gildii w nadchodzącym BWE w związku ze skasowaniem mojej postaci celem rozpoczecia gry od 1 lvl. Prawdopodobnie trzeba bedzie gildię utworzyć na nowo...
 
a nie możesz na stare postaci założyć gildii, a później ją "wyzerować" ??jeśli sie nie da to trzeba będzie zdobyć 50 sztuk złota,a to jakaś godzinka może lepiej intensywnego grania
 
No tak to już jutro tylko od której godziny Już zaczełem wlewać w siebie litry kawy żaby wytrzymać min. 48h I nie wiem jaką profesje wybrać jako główną , zobaczy się w praniu.A co do kasy to przecież Sib Ah nie będzie sam zrobimy zżute
 
a można w jakiś sposób przekazać kase?? BO jeśli można to proste, że będzie zżuta (pierwszy raz w ogóle słysze o tym )A co do BTW to zaczynają się rano czyli jakoś o 8-9?? Bo w końcu z tych wypowiedzi o czasie to niezrozumiałem (a może nie pójde jutro do szkoły )
 
Jeżeli chodzi o GW: czyli Guild Wars to prawda. Nie będzie. Tylko opłata za podstawke jednorazowa oczywiście oraz ewentualnie dodatki. Ta sprawa jest chyba poruszana co 2 strony przy krytyce WoW-a
 
BTW: moryc tez pragnie być w gildii, tylko jeszcze nie wie, że trzeba to potwierdzić... Więc mu przypominam. A premium accounty? W KO tez były i spoko dało się grać.
 
Artuad said:
Jeżeli chodzi o GW: czyli Guild Wars to prawda. Nie będzie. Tylko opłata za podstawke jednorazowa oczywiście oraz ewentualnie dodatki. Ta sprawa jest chyba poruszana co 2 strony przy krytyce WoW-a
Tylko, że te krytyki WoWa s takie konsturktywne, że aż, aż Ja się normalnie zastanawiam czy jutro w ogóle grać w GW... Jako, że jeszcze dziwnym trafem trwa beta Koreańska wspomnianej krytykowanej gry (według pogłosek miałą trwac do 27 grudnia) to mam niezły dylemat, którą wybrać... ALe chyba wybiorę tę "gorszą" Znaczy gorszą na tym forum Tylko nie zaczynajmy kłótni o wyższości WoWa nad GW, gdyż jest to tak oczywiste, że nie ma nad czym dyskutowac, zwłaszcza, że było to nie raz omawiane P.S.Coś jakoś ostatnio strsznie rzadko zalgądma na forum Witchera... Galdora z Draghmarme widiząłem na forum CDP, a tak to w ogóle nie mam kontaktu Czuję się wciągnięty...Jakby kto się zdecydował to prawdopobnie od jutra ruszjaą zapisy na WoWa od CDP...I jeszcze jedno ważne: Jeśli ktoś ma zarejestrowanego elektornicznie Warcrafta 3 albo The Frozen Throne i NIE zamawia WoWa i chciałby pomóc koledze to niech się odezwie... Jest możliwość upGRAte, dizęki czmeu WoW od CDP jest o 40 zł tańszy, a ja neisteyt W3 ani TFT nie mam :(
 
na pewno jakoś znajdziesz. Teraz niesiety nie jestem w stanie Ci powiedzieć Yellow.A propo o której w końcu rozpoczynają sie Beta Testy?? A raczej od któej godziny MY będziemy mogli pograć?? Zastanawiam się czy iść na pierwsze lekcje do szkoły czy nie
 
WAŻNE mały jinggs. Aby ograniczy ilość graczy w jednym miejscu w GW wprowadzono dystrykty. Bardziej odpowiadająca nazwa brzmiałaby alternatywne światy. Gdy jesteś w tym samym mieście co ktoś inny, to aby go spotkać musiz jeszcze być w tym samym dystrykcie.Stąd np. umaiwamy się w Lion's Arch, D2co oznacza, że na mapie klikamy Lion's Arch a jak nas przeniesie, patrzymy się na oznaczenie na górze ekranu. Jeśli jest niewłaściwe, to zmieniamy dustrykt klawiszem obok.Oznaczenia LA D1 = Lion's Arch Dystrykt 1AT D6 Alpine Tableau dystrykt 6 itd.Do tej pory skróty nazw się nie pokrywały, więc łatwo o orientację II SPRAWA:Każdy kto chce, żebym sam sie po niego zgłosił niech wyśle mi imię swojej postaci na PW.Co parę godzin będę tam zaglądał, więc w razie problemów pisać
 
Wszystko fajnie i miło Sib teraz sie nie pogubimy, ale małe pytanie:-o której godzinie się spotkamy?? Z tego co wiem większość zacznie ok 19-21.- od któej godziny mozna grać dokładnie??-Rozumiem, że Lion's Arch to pierwsza lokacja?? po prostu nazwy nie pamiętam
 
Top Bottom