Gry komputerowe

+
Na "giermasz liście" jest "Dodatek Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy", a nieco dalej jeszcze raz jako "Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy". Pomyłka, czy w drugim przypadku chodzi o grę z dodatkiem?
 
Wow, jeśli ktoś nie ma żadnej Civ to chyba drugi najlepszy HB, zaraz po tym z Batmanem :). Spadł mi z nieba bo od jakiegoś czasu szukałem Railroads w dobrej cenie, mają mojego dolara.
 
Pytanko, jak to jest ze starszymi erpegami pokroju Baldura czy Tormenta na nowszych systemach? Działają? Nie działają? Trzeba ściągać jakieś patche? Mam tutaj na myśli te stare wydania pudełkowe, nie cyfrówki z GOGa. Aktualnie nie mam pod ręką żadnego Baldura żeby zainstalować i sprawdzić, a kusi mnie zakup Tormenta, który pożyczonym będąc już do mnie nie wrócił :p Od lat nie grałem w te starocie, ale pamiętam, że po zmianie komputera miałem problem z Settlers 4 i mimo zastosowania się do porad z sieci nic nie pomogło. Gra była grywalna, ale problemy graficzne uprzykrzały rozgrywkę.
 
Wiem że do Tormenta jest taki programik do zmiany rozdzielczości nazywa się Widescreen Mod działa to pod windowsem 7 jak i na XP
Bardzo fajnie gra wygląda w większej rozdziałce i działa bez problemów ;)
 
Moje Fallouty, Baldury, Icewindy i Torment nic sobie nie robią z faktu, że przyszło im działać w Windows 7 x64. To znaczy jedynie Fallouty (1 i 2) trochę marudziły grafiką pokazując mi jakieś przekłamane 16 kolorów, ale respack załatwił sprawę. W najgorszym przypadku odpalisz w trybie zgodności i powinno być dobrze.
 
Moje Fallouty, Baldury, Icewindy i Torment nic sobie nie robią z faktu, że przyszło im działać w Windows 7 x64. To znaczy jedynie Fallouty (1 i 2) trochę marudziły grafiką pokazując mi jakieś przekłamane 16 kolorów, ale respack załatwił sprawę. W najgorszym przypadku odpalisz w trybie zgodności i powinno być dobrze.


O, to ciekawe.
Pamiętam, że po przejściu z 96 (?) na XP miałam ogromne kłopoty.

@ down - pamiętałam, że nie 7 :p
 
Last edited:
O, to ciekawe.
Pamiętam, że po przejściu z 96 (?) na XP miałam ogromne kłopoty.
 
Ale przeszedłeś? Bo ja na początku też byłem zachwycony, ale gdzieś od połowy, 3/4 może, im dalej tym bardziej mnie nudzila niestety
To mnie pocieszyłeś... dzięki...

nie przeszedłem... jara mnie klimacik, ale i tak wydaje mi się, że jak wyjdzie GTA V na PC to pozamiata wszystko dookoła :)

ostatnia nadzieja w Watch Dogs :)
 
@Karesh
Osobiście uważam, że GTA V jest przereklamowane. Nie chcę wyjść na jakiegoś hipstera, ale przeszedłem i już do niego nie wróciłem. Vice City i San Andreas to moje dzieciństwo, czwórka też mnie oczarowała, ale piątka jakoś mnie... zmęczyła.
Może jestem dziwny i GTA już nie są dla mnie, ale, kurczę, zawsze były. Wiem co mówię.
 
O, to ciekawe.
Pamiętam, że po przejściu z 96 (?) na XP miałam ogromne kłopoty.

@ down - pamiętałam, że nie 7 :p

Nie było Windowsa 96 :p. Po Windows 95 był 98 (i równolegle do niego Windows NT4.0). Następnie Millennium - straszny crap, który miał wszystkie błędy 95, 98 plus swoje (pierwszą rzeczą jaką zrobił, gdy go zainstalowałem było pokazanie mi bluescreena - od razu wyleciał z dysku :p), równolegle 2000 jako następca NT4.0, po nim XP, kiepskawa Vista i genialna 7. Co do najnowszej 8 i 8.1 uczucia mam mieszane, bo podobno niezły, ale ja nie potrafię się w nim odnaleźć.

O prehistorii w stylu pierwszego Windows, czy Windows 3.11 już nie wspominam :)
 
@Karesh
Osobiście uważam, że GTA V jest przereklamowane. Nie chcę wyjść na jakiegoś hipstera, ale przeszedłem i już do niego nie wróciłem. Vice City i San Andreas to moje dzieciństwo, czwórka też mnie oczarowała, ale piątka jakoś mnie... zmęczyła.
Może jestem dziwny i GTA już nie są dla mnie, ale, kurczę, zawsze były. Wiem co mówię.
Zgadzam się z tobą. Nie żeby była słaba jako taka, ale to faktycznie najsłabsza część serii.
 
Top Bottom