Gry komputerowe

+
Wracamy bo musimy, bo wiemy, że wielu od lat na nas czeka!
Są z nami Piotr Mańkowski, czyli Micz - nowy Redaktor Naczelny, Waldemar Nowak, czyli Pegaz Ass - Dyrektor Artystyczny... Ale to dopiero początek. Bądźcie z nami, wkrótce kolejne informacje!
Ehhh, ten zapach papieru o poranku!

Źródło: https://www.facebook.com/secretservicemagazine?fref=photo, a w zasadzie http://polygamia.pl/Polygamia/1,107...ce____reaktywacja__Kultowy_magazyn_wraca.html

Nowy magazyn będzie papierowy. Nie wiadomo jeszcze, jak często będzie się ukazywał. Jak mówi mi redaktor naczelny Piotr "Micz" Mańkowski (znany nie tylko z łamów oryginalnego "Secret Service" i "Resetu", ale i książki "Cyfrowe marzenia" o historii gier), profil zostanie dopasowany do nowych czasów. Co oznacza dużo publicystyki, felietonów, artykułów przekrojowych i retro. Do pisma na pewno nie będzie dokładana płyta.
 
Oo... nie zauważyłem, że tutaj podjęliście dyskusję o "reaktywacji SS'a.

Ciekaw jestem co z tego wyjdzie, oraz jaki ostatecznie kształt przybierze pismo i czy będzie to tylko publicystyka rodem ze starych wydań (może wróci kącik anime ;D ).

Wiadomo że kupię, choć nie przewiduję kariery.

Kupisz bo wymaga tego "hipsterstwo", czy może nosisz tam w sercu jakiś sentyment?
 
Odnośnie wspomnianego wcześniej The Banner Saga, niedawno pojawił się patch dodający nowe wersje językowe, w tym także polską. Miło być jednym z siedmiu państw posiadających rodzimą lokalizację :)
 
Mam takie pytanko do osób płacących kartą na steamie. Jak już podacie wszystkie dane odnośnie karty i zaznaczycie fajkę "Zapisz informacje o płatności, aby przyspieszyć kolejne transakcje" to przy kolejnych zakupach klikacie tylko "Kup" i gotowe? Bo u mnie wywala takie info:
Podepnij sobie kartę do Paypala. Jak się zabuguje transakcja na Steamie, to niczego ci nie zablokuje, bo odrzuci jeszcze na poziomie Paypala. A wtedy wystarczy "zresetować" dane (tzn. w opcji wybierasz nie "mój Paypal", tylko sam "Paypal", i ponownie wprowadzasz login i hasło) - u mnie pomaga zawsze (a jak nie, to znaczy że zabrakło środków na samej karcie, co się zdarza, bo mam "doładowywaną" ręcznie, z poziomu konta).
 
Kupuje ktoś w najbliższym czasie Valiant Hearts? Na alledrogo jest pod steama za 49,90zł od Keye.pl i pytanie czy warto kupować czy czekać na jakieś promo :p
 
Kupuje ktoś w najbliższym czasie Valiant Hearts? Na alledrogo jest pod steama za 49,90zł od Keye.pl i pytanie czy warto kupować czy czekać na jakieś promo :p

Dla mnie gra wygląda świetnie (z materiałów w sieci), ale poczekam aż spadnie do granicy tych 30 PLN.
 
Nowa odsłona popularnej serii, która wychodzi co roku? Biorę pre order!
Nowa, bardzo interesująca marka, która zbiera świetne opinie? Ok, poczekam aż stanieje.

Musiałem :D
 
Nowa odsłona popularnej serii, która wychodzi co roku? Biorę pre order!
Nowa, bardzo interesująca marka, która zbiera świetne opinie? Ok, poczekam aż stanieje.

Musiałem :D

Nie gadaj. Ja kupiłem, zaraz po premierze, Child Of Light.
Jeden niezależny, oryginalny tytuł wystarczy - drugi musi stanieć*.

*Trzeba jakoś uciułać na ten pre-order EK Wiesława Trzeciego :teeth:
 
To był tylko taki żartobliwy komentarz do ostatnich postów ;) Ale generalnie często tak to wygląda, bo ludzie lubią to co już znają i dlatego sprzedaż sequeli, rebootów czy innych duchowych następców jest zwykle znacznie wyższa niż zupełnych nowości. Właśnie przez to wielkie koncerny boją się inwestować w nowe marki, znacznie bezpieczniej jest zrobić kolejną odsłonę sprawdzonej gry i dorzucić trochę więcej kasy na promocję. Po Wiedźmina wielu graczy (oczywiście zagranicznych) sięgnęło dopiero teraz kiedy kosztuje tyle co nic a na horyzoncie widać już trzecią część :p

*Trzeba jakoś uciułać na ten pre-order EK Wiesława Trzeciego:teeth:

No panie, ty się martwisz że nie uzbierasz paru stów na kolekcjonerkę podczas gdy ja się martwię że nie uzbieram paru tysiaków na nowy komputer xD
 
No panie, ty się martwisz że nie uzbierasz paru stów na kolekcjonerkę podczas gdy ja się martwię że nie uzbieram paru tysiaków na nowy komputer xD

To pomyśl w jakiej "dobrej" sytuacji ja jestem skoro muszę ciułać te stówki na kolekcjonerkę (a o komputerze to już nawet nie wspominam), podczas gdy TY odkładasz tysiące na nowy komp ...
 
Założyłem że skoro odkładasz kasę na grę to komputer na którym ruszy już masz :p Jeśli jest inaczej to trochę mnie podbudowałeś xP
 
Założyłem że skoro odkładasz kasę na grę to komputer na którym ruszy już masz :p

Tak, potem był płacił za kolekcjonerkę dwukrotność* jej ceny :devil: ...

A komputerem mogę się zająć nawet później (czytaj po premierze).

:pc:

* za tyle chodzą niektóre aukcje na "Alledrogo"
 
Poluję od dłuższego czasu na 3 DLC do Dishonored : The Brigmore Witches a tu nawet po -50% zniżce średnio się opłaca.... Lepiej było poczekać i kupić edycję GOTY.
 
Top Bottom