Gry komputerowe

+
Mam takie pytanko do osób płacących kartą na steamie. Jak już podacie wszystkie dane odnośnie karty i zaznaczycie fajkę "Zapisz informacje o płatności, aby przyspieszyć kolejne transakcje" to przy kolejnych zakupach klikacie tylko "Kup" i gotowe? Bo u mnie wywala takie info:

"Transakcja nie została zakończona. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

Należy pamiętać, iż firma obsługująca kartę może zablokować potrzebne fundusze, ale konto nie zostanie obciążone. Po poprawieniu wszystkich błędów w poniższych danych spróbuj ponownie dokonać zakupu."

Muszę za każdym razem na nowo podawać dane karty i dopiero wtedy przechodzi.
Jeśli chcesz, żeby pamiętało (mój Steam pamięta), to wpisz ją w ustawieniach konta. Ja wpisuję tylko kod cvc przy zakupach.
 
Masz na myśli te zakładkę jak klikniemy u góry na nazwę konta i wybierzemy "Dane konta" ? Tam pod stanem portfela mam przypisaną kartę.
 
Dokładnie tam. A wpisujesz kod zabezpieczający, jak kupujesz grę? Takie malutkie okienko na trzy cyfry? Jeśli tak, to jedyne, co mi przychodzi do głowy, to wejść tam i kliknąć "Zmień". Sprawdzić, czy wszystko jest ok i jeszcze raz zapisać. Może gdzieś nie kliknąłeś "masz to pamiętać, niemądry Steamie".
 
Przy zakupie nie pojawia się to okienko do wpisania kodu. Karta jest wybrana w sposobie płatności, jak zaznaczę że zgadzam się z warunkami... i kliknę "Kup" to zaraz pojawia się ta informacja o której pisałem wyżej. Jedyną opcją wtedy jest dodanie na nowo karty do steama i wtedy przechodzi....
 
Last edited:
Przy zakupie nie pojawia się to okienko do wpisania kodu. Karta jest wybrana w sposobie płatności, jak zaznaczę że zgadzam się z warunkami... i kliknę "Kup" to zaraz pojawia się ta informacja o której pisałem wyżej. Jedyną opcją wtedy jest dodanie na nowo karty do steama i wtedy przechodzi....

Zacznij od tego http://https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=4004-OFKB-3935&l=english

Jak tam nie znajdziesz pomocy to będziemy się głowic ;)

Tak BTW. kupował ktoś z was DayZ w pierwszym dniu wyprzedaży na steam? Jak myślicie można liczyć że zrobią jeszcze jakąś sensowną obniżkę w ostatnim dniu?
 
Nowa odsłona popularnej serii, która wychodzi co roku? Biorę pre order!
Nowa, bardzo interesująca marka, która zbiera świetne opinie? Ok, poczekam aż stanieje.

Musiałem :D
Ja już od pewnego czasu na prawie wszystko czekam, aż stanieje. Różnica jest tylko jedna - jak bardzo.

Wyjątki z ostatnich kilkunastu miesięcy:
- South Park: The Stick of Truth, w prawie premierowej cenie (klucz na Steam z Allegro) - tutaj się złamałem (troszkę żałuję, bo gra choć znakomita, okazała się dość krótka)
- kickstarter - Kingdom Deliverance
- preorder na W3 :p

No panie, ty się martwisz że nie uzbierasz paru stów na kolekcjonerkę podczas gdy ja się martwię że nie uzbieram paru tysiaków na nowy komputer xD
Paru tysiaków? To ty wszystko wymieniasz, czy jak?
 
Last edited:
Paru tysiaków? To ty wszystko wymieniasz, czy jak?

Owszem, w moim obecnym komputerze najnowsze części mają już ponad dwa lata, a w momencie zakupu już były przestarzałą budżetówką. Inne części (np. karta graficzna) to zabytki z innej epoki. Próba dobierania pojedynczych kawałków tak żeby jak najbardziej zminimalizować koszta i jednocześnie żeby pasowały do reszty i współgrały byłaby strasznie kłopotliwa.
 
Kurczę, ale lipsztyk wyszedł z nowym Divinity. Premiera za trzy dni, ale polska wersja dopiero 18 lipca ;/. Budżet bardzo ograniczony i lawirowałem między AC: Black Flag, bo mam ogromną chęć na jakiś ładny, otwarty świat z mnóstwem aktywności, choć serii AC w zasadzie nie lubię, a klasycznym RPG, ale z racji obsuwy drugiego wybieram piratów, grzech poczeka ;)
 
Tak patrzę na steamie na Dying Light i zastanawiam się czyżby ta gra miała być z polskim dubbingiem? W opcjach językowych jest zaznaczone : interfejs, pełny dźwięk oraz napisy. Nie przypominam sobie, żeby twórcy coś o tym mówili, chyba że mnie coś ominęło ?
 
Na jutubcu niedługo będzie możliwośc uploadowania gameplayów w 60 FPSach.
Teraz szczęśliwi użytkownicy chroma będą mogli zobaczyć płynne filmiki z gier w tej samej paskudnej jakości co zwykle. Nie bardzo wiem, do czego to ma służyć. Przecież połowa ludzkości i tak nie widzi różnicy. Nigdy nie przypuszczałbym, że jest taka potrzeba.
 
Teraz szczęśliwi użytkownicy chroma będą mogli zobaczyć płynne filmiki z gier w tej samej paskudnej jakości co zwykle. Nie bardzo wiem, do czego to ma służyć. Przecież połowa ludzkości i tak nie widzi różnicy. Nigdy nie przypuszczałbym, że jest taka potrzeba.

Ludzie chcą kupować telefony z kilkucalowym wyświetlaczem w rozdziałce Full HD i wyższych, a Ty się temu dziwisz?
 
@up i tylko bateria na tym najbardziej cierpi... ludzie zawsze chcą*mieć najwięcej, najlepiej, najszybciej, najdłużej itd.
 
DAT Bloodborne:
 
Ale niespodzianka, chciałem kupić to ostatnie DLC do Dishonored na steamie The Brigmore Witches a tu wywala info, że nie posiadam wersji Dishonored RHCP xD Grę kupował mi chwilę temu znajomy w UK i teraz pewnie trzeba to DLC też kupić tam.
 
Top Bottom