Gry komputerowe

+
Titanfall of Deus Ex: Crysis Ops 3?
Jezusie Maryjo, jakie to (z braku lepszego słowa) mdłe i bez polotu. Jedynie Rolling Stonesi fajni.

A wiecie co jest najgorsze? Ludzie i tak to kupią...
 
Nie znudziło się Wam jeszcze psioczenie na CoD'a?

W tej grze już od dawna nie chodzi kampanię i nic raczej tego nie zmieni. Ma być efekciarsko i szybko. Gra nastawiona jest głównie na multi i trzepaniu kasy na tytule. Tak to działa i działać będzie.
Nie podoba się, to nie kupujcie ;p
 
Konami nie zaliczy tego roku do udanych, juz się żarty zaczynają, a zaufanie ciężko dobudować.

 
Chyba, że okaże się iż to po prostu żart Kojimy, trolling ostateczny ;) W jego przypadku wszystko jest możliwe.
 
Ta firma jest na giełdzie, a inwestorzy zaczynają się wycofywać. Żaden włodarz nie zgodziłby się na coś takiego.
 
Czyżbyśmy trzecią Mafię mieli zobaczyć już na tegorocznych targach E3?
Oby tylko zachowali klimat poprzednich części. Zwróćcie uwagę, że M3 ma robić jakieś nowe studio "tukej" w USA, a nie Czesi.

Z drugiej strony, Luizjana (czyli również Nowy Orlean) to ciekawy wybór - w grach mocno pomijany, a szkoda.
 
Czesi robią Kingdom Come. :) Myślę, że dobrze, że za trzecią Mafię bierze się studio z USA. Będzie im łatwiej odtworzyć klimat a taki Nowy Orlean to kolebka jazzu, więc mam nadzieję, że w grze to będzie czuć. W takim L.A. Noire jazzowy klimat był świetny.
 
Martwię się raczej o zachowanie klimatu fabularnego - takiej swoistej dekonstrukcji, jaka udała się Czechom. Krew, łzy i gorycz.
 
Potrzebuję rady drogich forumowiczów ;)
Nie mogę się zdecydować jaką grę kupić na PS4

Mam ochotę dokładnie na dwie są to:
Alien Isolation
Lords of The Fallen
Która z tych gier da mi więcej satysfakcji waszym zdaniem ?
 
Potrzebuję rady drogich forumowiczów ;)
Nie mogę się zdecydować jaką grę kupić na PS4

Mam ochotę dokładnie na dwie są to:
Alien Isolation
Lords of The Fallen
Która z tych gier da mi więcej satysfakcji waszym zdaniem ?

To jakby pytać o to, co bardziej lubimy, jabłka czy pomarańcze. Dwie zupełnie różne gry, należące do zupełnie różnych gatunków. Pooglądaj gameplay'e, poczytaj recenzje i sprawdź czy wolisz pograć w całkiem udany klon Souls'a, czy preferujesz horror w stylu Amnesii ze świetnie oddanym klimatem pierwszego Obcego.
 
@Psyhe zdecydowanie dobry wybór, Bloodborne Ci się*podobało to i polski produkt Ci na pewno podejdzie. Na planuję*kupno na PC, ale muszę nadrobić*zaległości najpierw ;)
 
Top Bottom