Gry komputerowe

+
DLC Ostateczne...

 
Polecam to obejrzeć:
[...]
ND kolejny raz udowadnia, że w kwestii przywiązania do detali nie mają sobie równych i pewnie długo ich mieć nie będą.

Animacje są niesamowite :O Bardzo chętnie w to zagram. Nie interesowałem się tak tym wcześniej, ale widzę że warto.
 
Last edited:
Kolejny rozdział Dreamfall Chapters właśnie pobrał się na mój dysk :)...

Chyba dziś wieczorem odpuszczę sobie Nietoperka.
 
W sieci pojawiło się całe demo Uncharted 4 pokazywane za zamnkniętymi drzwiami na E3:
Ogląda się to jak dobre kino akcji. Mimo, że nawet w tych 15 minutach zauważyć można pewne nielogiczności (ale who cares?) :D.
 
Last edited:
Pamiętacie jeszcze P.T, teaser Silent Hills, powstającego przy udziale Hideo Kojimy, Guilermo Del Toro i z główną rolą Normana Reedusa?
Jak wiadomo - projekt z dziwnych przyczyn nie wypalił, ale przy udziale fanów powstaje coś co Polygamia trochę śmiesznie nazwała duchowym spadkobiercą tej produkcji (o ile stosunkowo świeży teaser/demo gry może mieć duchowego spadkobiercę, lol), o nazwie Allison Road.

Tutaj znaleźć można wspomnianego newsa. A poniżej gameplay z wczesnej wersji gry.


Imo voice acting głównego bohatera w grze tego typu nieco rujnuję immersję, ale kto wie, co w finalnej produkcji zostanie uwzględnione.
Na razie mi się podoba.
 
Last edited:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,107..._XIV_idzie_w_slady_Batman__Arkham_Knight.html

Czyżby Arkham Knight stworzył nowy precedens? Wydawca wypuszcza niedziałający lub ledwo działający szajs, a kiedy negatywny odzew graczy jest wystarczająco głośny to przepraszają i wycofują grę ze sprzedaży? Jeszcze jakiś czas temu byłoby to nie do pomyślenia, a kiepskie porty nie zdarzają się przecież od wczoraj. Zwykle w takich sytuacjach wydawca po prostu obiecywał, że patch wyjdzie tak szybko jak to tylko możliwe, a nie wycofywał gry z dystrybucji. Do tego odrobina PR w stylu "problemy dotknęły tylko część graczy" i świat kręci się dalej.

Swoją drogą, w ostatnich latach coraz więcej jest takich afer, pokazuje to przy okazji, że gracze faktycznie mogą mieć na coś wpływ. Z innych głośnych spraw przychodzą mi teraz do głowy problemy z Assassin's Creed Unity oraz kwestia zakończenia Mass Effecta 3. Gry może nie zostały wycofane ze sprzedaży, ale jednak gracze co nieco osiągnęli, a smród za obydwoma tytułami ciągnie się do dziś.

Mam nadzieję, że powyższe sytuacje sprawią, że krawaciarze pójdą wreszcie po rozum do głowy i zrozumieją, że to co dobrze wygląda w Excelu niekoniecznie musi dać dobre efekty.
 
Jeśli chodzi o wycofanie ze sprzedaży Batmana, to w necie panuje raczej konsensus, że najważniejszym czynnikiem, który wymusił takie działanie jest świeżo wprowadzona możliwość zwrotu wadliwych gier na steam'ie. Ludzie mają teraz realne narzędzie do walki z nieuczciwymi praktykami wydawców, które bije bezpośrednio po portfelu. Od teraz nie można sprzedawać wersji alfa z zamiarem doprowadzenia jej do stanu używalności w ciągu następnych 6 m-cy, bo klienci zwyczajnie oddadzą niedziałający tytuł. Przypomnę, że WB to ten sam wydawca, który stwierdził, że oleje łatanie gry, bo musi skupić się na DLC.
 
Grim Dawn robi ekipa, która stworzyła Titan Quest'a. Z tego co kojarzę, rzeźbią to już od kilku lat i nie mogą skończyć. Aczkolwiek trzymam kciuki, bo Titan Quest to jeden z najlepszych H&Slashy, w jakie grałem.
 
Pogrywam sobie w Ori and the Blind Forest i ojejusiu. Nie jestem specjalnie super wyskillowana w platformówkach, ale coś tam liznęłam z tego gatunku, więc myślałam, że jakoś ogarniam temat. W tej grze okazuje się jednak, że noob jestem ;p Frustracja jest, ale to dobrze. Do tego historia przefajna, grafika bardzo cieszy oko, a soundtrack jest cudny. Same ochy i achy z mojej strony.

A. I nie wyobrażam sobie w to grać bez pada.
 
Top Bottom