Gry komputerowe

+
Właśnie nie wiem, też się zdziwiłem że tak tanio. Początkowo myślałem że to jakieś konta albo aktywacja z vpn a tu nic takiego. Ciekawe...
 
http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/...je-ale-tworcy-chca-robic-gry-w-podobnym-stylu

Until Dawn 2 lub inne gry w podobnym stylu także na innych platformach niż Playstation 4?

 
Wyszło demo remasterowanego System Shocka. Ma parę wad, np. nie da się załączyć menu po śmierci i jedyna opcja to alt+F4 (przynajmniej ja tak mam :p ), generalnie ograniczone opcje, czy to, że nie mogę dojść do ładu z używaniem granatów. To jednak demo z pre alphy. A wrażenia z samej gry - czuć ciężki klimat i jest trudny poziom. W tej wersji - gra zdecydowanie nie dla casuali. Ja demo rozpoczynałem kilka razy a przeszedłem zaledwie parę pomieszczeń, a dodajmy, że nie da się kliknąć sejwa. Niemniej jednak, jeśli ktoś lubi tego typu wyzwania, czy ma sentyment do tytułu to warto sobie zobaczyć :)
 
Aż tak źle nie ma, za niecałe 140zł można wyrwać pudełko :p Ehh gdzie się podziały czasy kiedy EK było za ~250zł....

Czyli ustalili wyższą cenę po to, żeby teraz stworzyć złudzenie promocji :). Nie spodziewałem się, że CDP.PL dołączy do grona firm, które będą używały takich chwytów. No i nadal 140 zł jest wg mnie mocno wygórowaną ceną jak na przygodówkę. Wydaje się, że jest to liczenie głównie na sentyment dużej grupy graczy, którzy tak długo czekali na kolejną część. Ja się jednak poważnie zastanowię, czy dokonywać zakupu na premierę.
 
Nieciekawa sprawa, może trafiłeś na jeden z trefnych kluczy, ale zwykle słyszałem, że to gifty usuwają.
 
Też prędzej bym się spodziewał że gift usuną niż klucz a tu ciekawie. Gra niby dużo nie kosztowała bo jakieś 18zł ale jednak. Wdawać by się mogło że gry tam są ok, tym bardziej klucze a tu masz. Teraz wolę zapłacić więcej i kupić w sprawdzonym sklepie niż na czymś pokroju g2a, allegro.
 
Dzisiaj odpalam steama a tu niespodzianka
Aż się przestraszyłem, bo dawno nie odpalałem Steama, i sprawdziłem... ale na szczęście nic nie zniknęło. A dość często kupowałem klucze na Allegro (oczywiście nie takie podejrzane, jak np. z VPN), zarówno wpisywane samemu (częściej) jak i gifty.

---------- Zaktualizowano 23:18 ----------

Bronie w grach a mechanika.
 
Top Bottom