Gry komputerowe

+
Tak a propos konferencji Bethesdy: http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/65034/?

Dla niewtajemniczonych - ani słowa o TES 6 czy plotkowanej nowej marce RPG (rzekomy Starfield). Zamiast tego wciąż męczą siedmioletniego Skyrima. Oraz jadą na modach. Oraz jarają się Falloutem 4 VR.

Aha, no i Wolfenstein - jeden pozytyw. Tyle że to będzie znowu gra na najwyżej 10-15 godzin zabawy (fakt, że zapewne przedniej).
 
Największe pozytywy E3 do tej pory: A way out, Last Light, Ori and the will of the wisps, Metro Exodus, Wolfenstein New Colossus oraz mimo wszystko Anthem (przynajmniej wizualnie, zobaczymy jak będzie dalej)
 
Tarathelion;n8874000 said:
Największe pozytywy E3 do tej pory: A way out, Last Light, Ori and the will of the wisps, Metro Exodus, Wolfenstein New Colossus oraz mimo wszystko Anthem (przynajmniej wizualnie, zobaczymy jak będzie dalej)

Anthem to właściwie powtórka z Division i Destiny, nawet zwiastun był stylizowany na "żywą rozgrywkę" z dorobionym, wyreżyserowanym komentarzem niby-graczy. Graficznie zachwyca, ale ciężko nie spodziewać się downgrade'u. Nie mój typ gry zupełnie.
Ori, choć wygląda cudownie, nie jest już tak świeże jak podczas zapowiedzi pierwszej odsłony, dostaniemy więcej tego samego - ale to w sumie dobrze.
Zajawka Wolfensteina była... Dziwna. Zwiastun powinien być bombą, ale był dziwnie posklejany i właściwie wygląda tak samo, jak New Order.

Za to Metro mnie podjarało, korytarzowość jest wpisana w specyfikę uniwersum, ale chętnie przyjmę otwartą strukturę świata, bo brakuje mi podobnych klimatów w tym modelu rozgrywki, a ileż można ogrywać w kółko Stalkery.
 
Myślałem, że po zapowiedzi dodatku do siedmioletniego Two Worlds II już nic mnie nie zdziwi, a tu proszę - port Skyrima na Switcha. Jak tak dalej pójdzie to doczekamy się portu na konsole przyszłej generacji. No i te VR... Po co tworzyć coś nowego i przesiadać się na nowy silnik jak można odcinać kupony od starci i przeciętniaków. Najgorsze jest to, że czego nie zrobią to i tak się sprzeda.
 
Jak dla mnie najlepsze do tej pory tytuly to Wolfenstein2 Evil Within 2 i Metro Exodus... za to AC w Egipcie odrzucił mnie totalnie
Kupiony ! człowiek narobił sobie smaka na zryte klimaty po Twin Peaks.

Shinji Mikami nie zawiedzie


[video=youtube;J5tOPXc4E-E]https://www.youtube.com/watch?v=J5tOPXc4E-E[/video]
 
Last edited:
Póki co urwał mi tylko Wolfensztajn. Po świetnej "jedynce" zapowiada się godna, równie kampowa kontynuacja.

Nowa gra Bio ładna i w zasadzie to tyle. Poczekam na jakiś konkretniejszy gameplay, bo nie wiem czy się jaram.

AC nie robi mi zupełnie. Tragiczna prezentacja. Dłuższa przerwa i zamiast powiewu świeżości dostajemy powtórkę z rozgrywki.

Metro wygląda świetnie, ale odrzucił mnie ten filmik na silniku gry udający gameplay.

Póki co tegoroczne E3 bardzo rozczarowuje.

E:

A przepraszam, zapomniałem o Battlefroncie, który prezentuje się wybornie, od pięknej grafiki po gameplay i content.
 
Zapowiedź nowego Oriego w moim przypadku przyćmiła wszelkie inne prezentacje. Dla mnie musowy zakup w dniu premiery. Jeszcze nowe Life is Strange będę wypatrywał z uwagą.

Nowy Wolfenstein, Evil Within i Metro prezentują się ciekawie, ale cóż, jeszcze nie przeszedłem poprzednich części, mimo iż kiszą się na Steamie, więc ekhm... O AC nawet nie wspominam, bo miałem styczność tylko z jedynką. ;D
 
jonusiescu;n8877210 said:
Jeszcze nowe Life is Strange będę wypatrywał z uwagą.

Do Life is Strange Prequela podchodzę super ostroznie nie robi tego Dontnod (zajęci są Vampyrem) więc będzie robić to inna ekipa i tylko 3 epizody -wyczuwam skok na kasę i pomylenie się większości graczy wszak Dontnod zapowiedziało że będzie robić Life is Strange ale sequel a nie prequel, niezły burdel pewno sporo się natnie ludzi.

 
froget67
Dlatego właśnie na razie tylko wypatruję. Z ciekawością, ale tak jak i Ty - z ostrożnością. Nie bardzo wiem jak oni będą chcieli rozwiązać gameplay (może są jakieś informacje na ten temat, nie czytałem szczerze mówiąc) -
chodzi oczywiście o zabawę z czasem
- i tutaj mam największe wątpliwości, ale może scenariusz będzie porządny. Zobaczymy.
 
W sierpniu pojawi się dodatek do XCOMa.


Ach ten Microsoft. Już myślałem, że zapowiedzą AoE IV, a tu remaster jedynki.
 
Last edited:
Nars;n8877130 said:
A przepraszam, zapomniałem o Battlefroncie, który prezentuje się wybornie, od pięknej grafiki po gameplay i content.

A mnie zupełnie nie podszedł. Z udostępnionych informacji zapowiada się dużo lepiej niż cześć pierwsza. Jednakże, w mojej ocenie kiepsko zaprezentowali grę. Po pierwsze, roger, roger. Nie ma chyba bardziej nieciekawego settingu w Star Warsach (nie mam nic przeciwko istnieniu tego okresu w grze ale mogli spokojnie wybrać mapę, która budzi więcej ekscytacji. Po drugie, to co ludzie najbardziej chcieli zobaczy to kampania dla pojedynczego gracza, a tu nici. Po trzecie, ta rozgrywka to jeden wielki chaos, trudno było zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. (Battlefield 1 lepiej się w tym aspekcie prezentował)
 
Tarathelion;n8877820 said:
A mnie zupełnie nie podszedł. Z udostępnionych informacji zapowiada się dużo lepiej niż cześć pierwsza. Jednakże, w mojej ocenie kiepsko zaprezentowali grę. Po pierwsze, roger, roger. Nie ma chyba bardziej nieciekawego settingu w Star Warsach (nie mam nic przeciwko istnieniu tego okresu w grze ale mogli spokojnie wybrać mapę, która budzi więcej ekscytacji. Po drugie, to co ludzie najbardziej chcieli zobaczy to kampania dla pojedynczego gracza, a tu nici. Po trzecie, ta rozgrywka to jeden wielki chaos, trudno było zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi. (Battlefield 1 lepiej się w tym aspekcie prezentował)

No "rodżer rodżer" (doprawiony Rey) podkreśla rozmach gry z trzema epokami do wyboru. Jest to świetny patent. Chaos jest, bo zaprezentowali prawdziwy, niereżyserowany gameplay na żywo, co cieszy mnie niesamowicie. Grafika obłędna, bohaterowie (jak wskazują wszystkie znaki na niebie i ziemi) naprawieni, customizacja, bitwy kosmiczne, klasy postaci...

Myślę, że SP zostawią na GC, by hajpować bliżej premiery filmu.
 
Last edited:
LiS mnie nie kupił niestety - za postacią Chloe nie przepadam, a i najciekawszy motyw odpadnie. Nie mam zielonego pojęcia po kiego grzyba robią tego prequela, chyba tylko żeby zepsuć dobrą markę.

Za to nowy Wolfenstein urwał mi cztery litery...
 
Tarathelion;n8877820 said:
Nie ma chyba bardziej nieciekawego settingu w Star Warsach

Cóż, z jakiegoś powodu zdecydowali się na taką mapę na prezentacji, ale w samej grze będą lokacje i postacie ze wszystkich trylogii z domieszką pobocznych produktów. Ciekaw tylko jestem czy zawsze będą to takie mieszanki czy też będą tryby bardziej fabularne tj. wybieram np. Wojny Klonów więc nie wyskoczy mi tam nagle ktoś Kylo Renem czy Lukiem. A jeśli np. sięgam po bitwę o Hoth to nie uświadczę tam Maula ani Rey.

Kampania to oczywiście inna bajka, ona się będzie rozgrywać pomiędzy Powrotem Jedi a Przebudzeniem Mocy.

Ithlinne_Aegli;n8882360 said:
sama co prawda w grę nie zagram, bo nie mam PSa

Kup :p
 
Last edited:
WTF?!


Co to ma być?

Gdzie jest Beyond Good & Evil 2?
Czemu postacie co chwila rzucają "f bomby"? Czemu leje się krew, a kobiety mają głęboko wcięte dekolty?

Nie na to czekałem niemal 15 lat :(.
 
Top Bottom