Gry komputerowe

+

Rioo

Forum veteran
NWN 7/10 w dodatki nie grałem, w ogóle mnie nie zachwycił, gdzie mu tam do P:T, IWD czy BG, dobra macie moją liste: Torment - 11/10BG2 - 10/10IWD2 - 9+/10Gothic2 - 9+/10Gothic1 - 9/10BG - 9/10IWD 9/10Fallout Tactics - 8/10pozostałe falouty za mało grałem, zeby oceniaćMorrowind - 8/10NWN - 7/10Diablo2 - 6+/7/10Diablo1 - za mało grałem bez ocenydodatków nie oceniamto znacie mniej więcej mój ranking, mogłem coś pominąć, ale mniej więcej tak wygląda PS mój brat doprasza się, żebym napisał, że wg niego FIFA 99 - 12/10
 
hmm wg mnie BGII i BG- 11/10- gra po prostu genialnaNWN- 6/10- najbardziej wkurzający jest rzut postaci, bo nic prawie co jest przed tobą nie można zobaczyć i to największy błąd tej gry(no i jeszcze pójdź, przynieś)GothicII- 9 albo 10/10 świetna fabuła, grywalność a widok postaci b.dobry bo bardziej TPP i widać wszystko co jest przed Tobą a nie jak w NWN, że nicPT- po tych dobrych recenzjach na forum właśnie zacząłem grać i jeszcze się wstrzymam, ale opinia jak najbardziej pozytywnaDiabloI i II- w ogóle nie lubie tych gier tylko chodzisz i zabijasz, a fabuła jest podciągnięta właśnie pod zabijanie- przemierzasz poziomy i wykańczasz legiony wrogów IWD- 8 lub 9/10 wporządku ale do baldurów brakuje
 
No to moze ja tez walne se rabnking :D1. PT 10/10 chyba nie musze tłumaczyc czemu tak a nie inaczej :p2. BG 10/10 za klimat, róznorodność i jeszcze raz klimat i grywalność3. ostatnio GuildWars 9/10 za swietne lokacje - cholernie klimatyczne, klimat i brak lagów :p 9/10 tylko dlatego, ze jeszcze sie nie ukazał :D4. Icewind Dale 1 8/10 za klimat i jeszcze raz klimat. Tylko 8/10 bo cholernie za krótka :(5. NWN 9/10 za całokształt. Mimo, że specjalnie w nia nie grałem wogóle w 3D nie czuje tego klimatu co w 2D.No i tyle. Takie moje TOP5.
 
Vicotti said:
3. ostatnio GuildWars 9/10 za swietne lokacje - cholernie klimatyczne, klimat i brak lagów :p 9/10 tylko dlatego, ze jeszcze sie nie ukazał :D
Aj...grales...Ja tez, a brakowalo mi do zruzyny . Chyba sobie sprawe ta gierke .Poza tym ranging:1. PT.....2. GabrielKnight 3 - nie jest to RPG 3 i nastepne to BG, IDW, Morro, itp.Diablo sie tu nie miesci bo jest nudny. I nie jest to RPG to tylko h&s ze statystykami...ktore to pojawiaja sie teraz juz w prawie kazdym gatunku.
 
Grałem z Draghmarem w Guild Wars Preview... Cotu dużo mówić, World of Warcraft ma poważnego konkurenta. bo GW będzie bezpłatnym MMORPG I Wiedźmin też. Twórcy muszą dać Wiedźminowi wiele miodności, by mogła konkurować z GW. Na szczęście tryb single player ma możliwości, które są w stanie zrównoważyć przewagi GW.Myśle przede wszystkim o akich rzeczach jak dopracowana fabuła dostosowana do bohatera, wieksze możliwości stworzenia klimatu etc. CDPRed muszą naprawdę się postarać, bo GW mnie powaliło. Szkoda że wyłączyli... A zpozostałych gierek? moje top51 Morowind(jeśli się stara skupić na fabule i nie koncentruje na podbijaniu atrybutów w postępie geometrycznym 2 Dungeon Master 1 (ktoś to pamięta?) (za miłe wspomnienia)3 Moonstone (na peceta go spieprzyli, ale na Amidze powalał)4 Spellforce(klimatyczny świat, ciekawa koncecja, ale chwilami jest jak RTS)5 NWN (mimo wszystko)
 

Rioo

Forum veteran
Co to jest GuildWars? W jakim świecie to sie dzieje? Nie przypominam sobie, bym o tym cos słyszał ...
 
Bodajże koreański MMORPG - wczoraj pobrałem klienta ale czasu nie było...tylko załączyłem - niestety jakiś bug w grafice był więc zbutnio nie pograłem - ale ogólnie prezentował się zachęcająco....
 
Sib Ah said:
Grałem z Draghmarem w Guild Wars Preview...
Trzeba było dac znac to byśmy se ekipe zmontowali i wysiekli kogo trzeba :p
Cotu dużo mówić, World of Warcraft ma poważnego konkurenta. bo GW będzie bezpłatnym MMORPG
No nie tak do końca. Sama podstawka ma byc za free ale dodatki maja ukazywac sie co 6-9 miesięcy i za nie trzeba bedzie zapłacic. Oczywiście na samej podstawce bedzie mozna dale grać ale nie bedzie mozna urzywac itemów z dodatków. A co najwazniejsze to brak jakiegokolwiek abonamentu.
I Wiedźmin też. Twórcy muszą dać Wiedźminowi wiele miodności, by mogła konkurować z GW. Na szczęście tryb single player ma możliwości, które są w stanie zrównoważyć przewagi GW.Myśle przede wszystkim o akich rzeczach jak dopracowana fabuła dostosowana do bohatera, wieksze możliwości stworzenia klimatu etc. CDPRed muszą naprawdę się postarać, bo GW mnie powaliło.
Tylko, że Wiedzmin to single a GW to czyste MMORPG więc one nie maja o co konkurować. A poza tym nie kazdy bedzie se mógł poszpilac w GW ze wzgledu na brak stałki. Twórcy zarzekaja się że na modemie ga bedzie śmigac ale czas kosztuje.
Szkoda że wyłączyli...
A no szkoda
 
Inne RPG? A owszem, było tego trochę... najpierw Gothic, później Morrowind... przedtem zaś miałem styk z Vampire: The Masquerade- Redemption. Oparte na autorskim silniku Świata Mroku, potrafiło wciągnąć na kilka chwil, zwłaszcza fabuła. Zresztą, widzicie to po moim nicku- czy trzeba czegokolwiek dodawać? :)Morrowind zaś był NAJLEPSZYM RPG w jaki grałem. "Był", bo w końcu za parę lat wyjdzie Wiedźmin:)
 
Vampek said:
Inne RPG? A owszem, było tego trochę... najpierw Gothic, później Morrowind... przedtem zaś miałem styk z Vampire: The Masquerade- Redemption. Oparte na autorskim silniku Świata Mroku, potrafiło wciągnąć na kilka chwil, zwłaszcza fabuła. Zresztą, widzicie to po moim nicku- czy trzeba czegokolwiek dodawać? :)Mork zaś był NAJLEPSZYM RPG w jaki grałem. "Był", bo w końcu za parę lat wyjdzie Wiedźmin:)
A co to jest Mork?
 
krogulec widzę, że ty strasznie lubisz się czepiać literówek... nieładnie, nieładnie ;P.Vampek -> witam wśród wampirów :). Widzę, że Draghmar też coś z wampirami kręci ;).
 

Rioo

Forum veteran
Vampyre said:
Vampek -> witam wśród wampirów :). Widzę, że Draghmar też coś z wampirami kręci ;).
Może Draghmar potrzebuje troche świerzej krwi Robi sie tu gęsto od wampirów ...
 
Vampyre -> więc chodzi o Zorka? Bo ja szczerze nie wiem co to jest Mork i wcale mi nie chodzi o literówkę bo takowej nie dostrzegłem.
 
Geno said:
Bodajże koreański MMORPG - wczoraj pobrałem klienta ale czasu nie było...tylko załączyłem - niestety jakiś bug w grafice był więc zbutnio nie pograłem - ale ogólnie prezentował się zachęcająco....
Hehe...Ale zes walnal. . Skad wziales ta Koree? . Moze Ci sie z RYL pomylilo . Zreszta popatrz:ArenaNet, Inc.10020 Main St. #164Bellevue, WA 98004Bug to nie w grze tylko pewnie w karcie masz. Posiadasz moze GF4MX? Bo na tych kartach (i podobnych gatunkowo) sa problemy. Ale wystarczy wylaczyc jedna opcje w menu graficznym i wszystko jest .
Rioo said:
Vampyre said:
Vampek -> witam wśród wampirów :). Widzę, że Draghmar też coś z wampirami kręci ;).
Może Draghmar potrzebuje troche świerzej krwi Robi sie tu gęsto od wampirów ...
Wlasnie zuwazylem ostatnio, ze coraz wiecej sie tu wampirow panoszy
 
Jak widzisz Vampek wyedytował swoją wypowiedź i chodziło mu ewidentnie, i niezaprzeczalnie o Morrowinda.Mi osobiście do gustu przypadło Arcanum, które niestety kulało z grafiką, ale reszta była OK - genialny świat, bardzo wciągająca fabuła i fajny sposób kreacji oraz rozwoju bohatera.
 
Gdzie wy macie to GW?Vampyre -> W takim razie zwracam honor twojemu koledze po fachu Vampkowi. Naprawdę nie skojarzyłem z Morro. :p
 
W mojej wypowiedzi było takie piękne słówko "bodajże" umieszcone celowo i mające uzasadnić to ,że nie jestem pewien. po drugie errare humanum est ...... Sory za mój apokryf
 
Top Bottom