Gry komputerowe

+
Jak krwiopijca podlatuje do przeszkody to leci do góry. A co do zmiany w chrząszcza to tak wszedłem do SO i nie umiałem wyjść bo mi się czar skończył.
 

Rioo

Forum veteran
Arhenius said:
Jak krwiopijca podlatuje do przeszkody to leci do góry. A co do zmiany w chrząszcza to tak wszedłem do SO i nie umiałem wyjść bo mi się czar skończył.
Z tego co pamietam tylko raz moze dwa zmienialem sie i w G1 i w G2, wiecej nie mialem takiej potrzeby - a bylem tak pochłoniety fabułą, że nie wpadłem na to, by w jakiejś innej formie zwiedzać świat Co to było "SO"?
 
Właśnie Arhenius możesz nam powiedzić co to jest SO?? O czymś takim jeszcze nie słyszałem, a już kilka razy przeszedłęm grę . Od czego to skrót ???
 

Keth

Ex-moderator
Teraz ja sie wypowiem o cRPGach (i hack'and'slashach) i ich ocenach Diablo 2 10/10Diablo 2 LoD 11/10Dungeon Siege 9+/10Sacred 10/10Gothic 2 9/10Neverwinter Nights 9+/10NWN: Shodows of Undrentide 8/10NWN: Hordes of the Underdark 10/10BG 2 9+/10BG 2: Tron Bhalla 9/10Icewind Dale 1 7/10Icewind Dale 2 7+/10Spellforce (cRPG + RTS) 8+/10Morro - za krotko gralem aby oceniac Planescape - nie gralem :(Arcanum - nie gralem :(
 
SO to poprostu Stary Obóz w odróżnieniu od NO (Nowego Obozu). G2 Zamiana jeszcze bardziej się przydawała niż w 1. Zamieniając się w Krwiopijcę można było zdobyć smoczy skarb a będąc zamienionym w wilka spokojnie zwiedzać tereny orków.
 
Hitem bedzie "Guild Wars". To naprawde wypasina gierka. W ten wikend byly otwarte testy i dwa dni siedzialem przy kompie. Niestety beda ja jeszcze robic przez 3 miesiace (a tam niema co poprawiac )
 
A znacie Knight Online? Genialny MMORPG, przynajmniej jak na freeware. W pełni 3D, do ściągnięcia z:www.knight-online.com.myNiby nic specjalnego, ale jednak za tego typu gry (a czasem nawet gorsze- vide ostatni Star Wars) płaci się comiesięczny abonament, na który u nas pozwolic sobie może niewielu.
 

Keth

Ex-moderator
Co do MMORPGów - nie wiecie, czy za World of Warcraft trzeba bedzie placic co miesiac abonament, czy bedzie na darmowym battle-necie?
 
Abonament. Ale Guild Wars bedzie chodzil na darmowym serweze (robionym przez tworcow battlenetu ) wogule to ta gre robili ludzie z Diabllo, poprostu zalozyli sobie nowa firme i pracuja na swoim.
 
Dla mnie świetną grą MMORPG jest MUonline klijenta można pobrać z tej stronywww.fantasymu.xt.plNaprawe super gierka bardzo wciągająca . Warto zagrać.POLECAM
 
Lord Koniu said:
Co do MMORPGów - nie wiecie, czy za World of Warcraft trzeba bedzie placic co miesiac abonament, czy bedzie na darmowym battle-necie?
Będzie płatny na 90%. Byłby na 100% gdyby nie Guild Wars
 
Miko said:
Abonament. Ale Guild Wars bedzie chodzil na darmowym serweze (robionym przez tworcow battlenetu ) wogule to ta gre robili ludzie z Diabllo, poprostu zalozyli sobie nowa firme i pracuja na swoim.
Nie tylko od diablo(badziewnego), ale i od warcrafta(inny poziom grafiki, zlozonosci, poza tym genialne MODY etc)
 

Keth

Ex-moderator
Miko said:
Abonament. Ale Guild Wars bedzie chodzil na darmowym serweze (robionym przez tworcow battlenetu ) wogule to ta gre robili ludzie z Diabllo, poprostu zalozyli sobie nowa firme i pracuja na swoim.
przynajmniej tyle BTW: graliscie w Tibie ?
 
http://www.wojownicy-gra.prv.pl/ - polski mmorpg, ale nie grałem w niego i nawet nie wiem czy ma wogóle grafikę :D.
 
Moi kumple są fanami Tibi, ja zabardzo za tą grą nie przepadam. Jak dla mnie zasłaba grafika . Jestem wybrednym graczem
 
Ja nie zapłaciłem i normalnie mogłem grać . Moi kumple też nie płacą. www.tibia.com Opłata jest nie konieczna
 
Top Bottom