Gry komputerowe

+
Vampek said:
A znacie Knight Online? Genialny MMORPG, przynajmniej jak na freeware. W pełni 3D, do ściągnięcia z:www.knight-online.com.myNiby nic specjalnego, ale jednak za tego typu gry (a czasem nawet gorsze- vide ostatni Star Wars) płaci się comiesięczny abonament, na który u nas pozwolic sobie może niewielu.
Gralem i denne troche jest...Miasto->wychodzisz->machasz mieczem->miasto->wychodzisz->... Poza tym czy on nie jest czasem juz platny?
 
Mi tam ten knight online podpadł bo się wiesznął przy ściaganiu...Próbowałem za to tekstówek, ale wyszło mi że do pisania to wole forum albo gg
 
Sib Ah said:
Mi tam ten knight online podpadł bo się wiesznął przy ściaganiu...Próbowałem za to tekstówek, ale wyszło mi że do pisania to wole forum albo gg
Hehe...RPG przez GG .Z prostych gierek gralem jeszcze w RYL (RiskYourLife). Przyjemne by bylo gdyby sie nie okazalo, ze poza prymitywnym machaniem i jakas arena nie ma w niej nic wiecej...Czy naprawde tego typu gry musza polegac na tym, ze wychodzi sie z obozu i odrazu leza potwory, ktorych stopien wyzwania zalezy od tego jak daleko sie zaszlo?
 
Tak! Bo w wiekszości robia je ludzie, którzy Diablo uważaja za cRPG tu dzież H&S.Żeby mnie nikt, źle nie zrozumiał. Fajnie, ze takie gry powstają i sa za free ale z drugiej strony szkoda, że powstają po poziomem nic jak dla mnie nie prezentuja.
 
Vicotti said:
Sib Ah said:
Grałem z Draghmarem w Guild Wars Preview...
Trzeba było dac znac to byśmy se ekipe zmontowali i wysiekli kogo trzeba :p
Vicotti wyglądasz na twardego wojownika, a takiego nam brakuje. Daj namiary na gg to next time zbierzemy z Draghmarem i Faile ekipe i poustawiamy paru gości w kątach. Czas pokazać światu siłę polskich łokci
 
Z MMOS uwielbiam gre Red Dragon... jest po prostu genialna... 4 ery w to grałem teraz robie sobie przerwe ---> oczka musza wrocic na swoje miejsce a w przyszlej wracam do grania trzeba pokazac kto rzadzi...Gra ta polega na rozwijaniu ksiestwa jest to gra tabelkowa ale ma fantastyczny klimat naorawde polecam...tylko niestety wielu graczy zrezygnowalo jak zaczela byc platna a kosztuje 13 zl za erke(okolo 4 miechy)jesli ktos zainteresowany to www.rd.cenega.pl
 
Ja się tam nie umiałem połapać, ale kumpel w to grał i też mówił, że fajne. Pozatym jest sposób na darmowe granie w RD, gra w wersję czeską. Podobno dużo polaków tam się przerzuciło.
 

gocek

Forum veteran
Era czeska, która bła damrowa jakiś miesiąc temu się skończła, a aktualna jest na powrót płatna Na samym pocżaktu forum coś wpsominałem o RD, ale nikt się nie odezwał Ale gram trzecią... czy czwartą, nie kojarzę w końcu, erkę na PLu.. Trochę na Węgieskim grłąme, bo był darmowy... ale języka załapać nie mogłem Oólnie RD po prosut rządzi A najlepszy sposób na tanie granie w RD to zrzucenie się całą koalicją (17 osób) na płacenie na jednym tzw. subiekcie... Wtedy cena guba spada bodajże do 7 zł... Ale trzeba mieć zaufanie do sprawującego pieczę nad subiektem...
 
Ja polecam Vallheru, niestety tylko sam tekst ale całkiem wciągające. Kiedyś grałem jeszcze w Legendy Zielonego Smoka ale trochę badziwene to było.
 

gocek

Forum veteran
Taaa. LOGD, pamiętam. Taki syf, że to szok... Grłao się hmm... jakimś wieśniakiem, cyz innym kmieciem z widłami, sierpem i takimi fajnymi W dodatku połowa gry była nieprzełuamcozna ze Szwabskiego i w dodaktu wolno działało wszystko Aha, i było za łątwe...A może ktoś DT (Dark Throne) kojarzy To dalej leic, nawet fajne. Taka nowa przeóka czegoś znanego, ale anzwy zapomniałem... Troszkę może do RD podobne. Byłem nawte beta-testerem i byłem w dośc dużym klanie czy sojuszu... Nawet fajne, szczególnie na początku wciągające, ale nie na dłuższą mete. Moi koledzy w skzole kieydś się Gangsta War zachwycali czy coś. ALe nie wiem co to jest. CHyba jakby kreaowanie własnego dresa, kupowanie mu ekwipunku i walczenie, tak sądzę
 
Może teraz coś o grze Sacred jednego z lepszych cRPG.Na początku gry wybiermay postać którą będziemy grali ; do wyboru mamy 3 mężczyzn i 3 kobiety . W grze można spotkać wiele odmian potworów między innymi : cherlawe wilki, goblin, rzezimieszki zaliczamy je do najsłabszej grupy. Spotykamy je na początku gry .Następnie pojawiają się coraz silniejsze potwory do których nalezą: orki, ogry , bandyci,hordy szkieletów, ghuli i dezerterów z armi ... Do najsilniejszych zaliczamy : pająki , olbrzymy i smoki Nasz bohater będzie mógł używać do eliminacji tych szkaract następujących broni : włócznie, topory, sztylety, miecze zarówno normalne jak i magiczne, róznego rodzaju łuki, kusze i słabe drewniane pałki .Za każdego zabitego potwora, wykonaną misję otrzymujemy doświatczenie. Po zdobyci określonej liczby doświadczenia awansujemy na kolejne poziomy.Dzięki temu możemy rozwijać siłe zręczność lub żywotność bohatera lub bohaterki Podczas gry podrózujemy przez piękną krainę zwaną ANKARIA . Gre można przejść na kilka sposobów. Nikt nam nie każe podąrzać za liniją fabuły, możemy robić co chcemy i tak przejdźiemy grę Grafika : twórcy zastosowali prosty silnik graficzny 3D zrobili klasyczny rzuty kamery : izometryczny .
 
Płotka -> nie chcę być niegrzeczny - ale czy Ty masz jakąś chorobę wieku dziecięcego...? Nikt Cie nie wygania -ale troszkę ostudź swe zapędy - lub wyjaśnij właściwie o co Ci codzi lub co chcesz przekazać...P.S. Avatar to sobie wybrał idealny w sam raz do poczynań...
 
Płotka radze Ci nie pisać jeden post po drugim Bo może ktoś przyjść i dać Ci kopa . O co chodzi z tą katedrą ???
 
Mateusz1 said:
Grafika : twórcy zastosowali prosty silnik graficzny 3D zrobili klasyczny rzuty kamery : izometryczny .
Gra sie dobrze sprawuje jako h&s, ale nie RPG . Na pewno jest ciekawsza od Diablo .Tylko, ze to nie jest silnik 3D. Owszem postacie sa w 3D, ale swiat jest 2D co widac przy zblizeniach.
 

Rioo

Forum veteran
Mateusz1 said:
To sie nazywa opis gry Wyslij PM o kogoś z Reda czy nie szukaja kogoś kto by napisał opis na pudełko z grą Grałem tylko w demo Sacred, ale opis b. fajny
 
Sacred jest spoko ale mial duzo bledow (gralem w wersje 1.66 chyba) napszyklad klonowanie zdolnosci, wystrczylo zapisac gre przed odebraniem nagrody a potem tylko wczytywac i wczytywac I nie bylo okienka wymiany z graczami. A to co najlepsze to gra potrafila sie strasznie ciac (w becie GW na max detalach w rozdzialce 1024 gra smigala). Moze bedzie lepiej jak wyjdzie dodatek (ten platny).
 
Tak. Dojda 2 klasy, krasnlod i skubub (chyba). A ma wyjsc chyba w lutym.A tu link do dodatku http://www.gamespot.com/pc/rpg/sacredunderworld/index.html
 
Top Bottom