Gry komputerowe

+
Miko said:
Tak. Dojda 2 klasy, krasnlod i skubub (chyba). A ma wyjsc chyba w lutym.
Eee...Ale czy to wlasnie nie ma byc w tym co teraz wyszedl za darmo? Bo wlasnie taka informacje o tym dodatku slyszalem...bo chcialem sobie w koncu kupic i czekalem az wyjdzie u nas podstawka+dodatek.
 
Yarpen Zirgin said:
Ja słyszałem same złe opinie o sacred. Że fabuła naciągana, i takie tam... Prawda li to?
Moim zdaniem ta gra jest tak samo slaba jak Diablo 2, poprostu szkoda zycia zeby w to grac, pogralem ok 2 godzin i poleciala z hukiem z twardego. Nie polecam, no chyba ze jestes fanem gier typu diablo i uwielbiasz wycinac wszystko w pien nie zastanawiajac sie po co? , na co? i dlaczego? Jak bym byl recenzentem to w skali do 10 dalbym max 5.
 
Fabula jak fabula, ujdzie, wkoncu to siekanka jest a nie prawdziwe rpg. Ale bardziej przeszkada to legalne czitowanie postaci i ogulnie jej rozwoj jakis taki dziwny jest (chodzi mi o umiejetnisci "magiczne" bo skile sa spoko.) Ale ja ciagle mowie o wersji 1,66 a teraz juz chyba jakie pacze powychodzily.
 
Ja kolejny raz gram w Spellforce. Za pirwszym razem podobało mi się wszystko, za drugim trochę pierwsze kilka wysp jest dennych(zwłaszcza podniosła muzyka podczas żezi bezbronnych goblinków ) ale warto sie przebić do spotkań z nieumarłymi i demonami, bo to naprawdę klimat I klasa
 
Meciuk said:
Yarpen Zirgin said:
Ja słyszałem same złe opinie o sacred. Że fabuła naciągana, i takie tam... Prawda li to?
Moim zdaniem ta gra jest tak samo slaba jak Diablo 2, poprostu szkoda zycia zeby w to grac, pogralem ok 2 godzin i poleciala z hukiem z twardego. Nie polecam, no chyba ze jestes fanem gier typu diablo i uwielbiasz wycinac wszystko w pien nie zastanawiajac sie po co? , na co? i dlaczego? Jak bym byl recenzentem to w skali do 10 dalbym max 5.
Diablo nie przypadlo mi do gustu.
 
A ja uwżam że sacred zalicza się do jednych z lepszych gier cRPG. Fabułą w grze jest bardzo ciekawa.Tak jak wspomniałem wcześnij nie musimy podążać za linią fabuły. Diabl II, NWN i wiele innych gier cRPG takiej sfobody graczowi nie dają . Jest to naprawde dobry produkt , w który powinien zagrać każdy fan gier cRPG . Naprawde warto
 
A w diablo były? Bo jak dla mnie dialog, to jak możemy wybrać jakąś opcję, a nie wysłuchiwać monologów postaci jak to było w Diablo
 
Vampyre said:
Ale nie ma dialogów :p.
W sacred są dialogi . Możemy wybierać to co chcemy w daniej chwili powiedzić . Dzięki temu gra nie jest linjowa i można ją przejść kilka razy w różny sposób
 
A slyszeliscie o majacej niedlugo wyjsc grze Blood Magic ?Zapowiada sie niezwykle interesujaco
 
Drhaconis said:
Mówicie o Diablo,Sacred,NWN.A co z Icewind Dale-m i Baldurem?
Nic...A co ma byc? Najwyrazniej nikt nie mial nic do powiedzenia . Jak chcesz cos powiedziec to mow
 
Icewind Dale to dla mnie straszne baciewie, w szczególności 2. Taki Neverwinter Nights bez ładnej oprawy Popuczyny po Baldurze.Swoją drogą, pamietacie odpoczynek w BG? Jesteście ścigani przez jakiś megagroźnych gości, po czym po byle potyczce w lesie odpoczywa się np. 10 dni bez konsekwencji
 

Rioo

Forum veteran
IWD2 rulez - a zwlaszcza niesamowita muzyka! BTW - w diablo2 rzeczą, ktore mi sie na prawde podobaly byly filmiki - bylo w nich cos...
 
Lord Koniu said:
A slyszeliscie o majacej niedlugo wyjsc grze Blood Magic ?Zapowiada sie niezwykle interesujaco
A możesz powiedzieć coś więcej o tej grze, bo screeny wygladają nawet obiecująco.Na co jeszcze czekam: TheRoots (bo polskie) i Burżuazja (bo polskie, amatorskie i wyjdzie za 5 lat ;)) i wszystko co od Troiki.
 
Top Bottom