Gry komputerowe

+
Sib Ah said:
W sumie... niespodzianki dobra rzecz, ale mało kto kupuje booster. Ci moi znajomi, którzy są dobrzy w MtG kupują konkretne karty potrzebne im do talii. Ha! A gdzie ją projektują? A choćby tutaj
Ale tak robia wlasnie osoby, ktore juz troche czasu poswiecily dla kart...Wiem bo sam tak robie . I to wllasnie kolejny dowod na to co powiedzialem. Zeby projektowac talie wperw trzeba miec z czego...A za pomoca tego kalkulatora projektujesz cos czego jeszcze nie ma.PSKazdy zaczyna od boosterow...w zasadzie sporo ludzi nawet starterow nie kupuje tylko boostery...
 
A co powiesz na gotowe zestawy startowe? W ogóle nie opłaca się kupować startera, chyba że w celu czystej rekreacji. Ale to nie jest zbyt ciekawe, tak po prostu potasować karty i złozyć przypadkowe 2 talie, nie wykorzystuje sie nawet 5% możliwości MtG
 
Sib Ah said:
A co powiesz na gotowe zestawy startowe? W ogóle nie opłaca się kupować startera, chyba że w celu czystej rekreacji. Ale to nie jest zbyt ciekawe, tak po prostu potasować karty i złozyć przypadkowe 2 talie, nie wykorzystuje sie nawet 5% możliwości MtG
akurat MtG nie jest dorbym przykladem bo zbyt wiele dodatkow i edycji powychodzilo. Lepszym bedzie karcianka typu Thorgal. Jedna edycja i 265 wzorow kart. Tutaj najpierw dobrze kupic boosteraz, zeby sie zaznajowc, a pozniej starter aby miec wiecej kart naraz. Ale nie ma sensu ukladac taktyki pod karty, ktorych sie nie ma. Mozna tylko pod te ktore sie dostalo.
 
Fajna gierka karciana to wladca pierscieni - gra rzadzi jesli jestescie fanami LOTR - sam gram - armie gondoru rzadza, a procz tego moje kochane uruk-hai Co do GW - to szukajcie woj/mon ktory bedzie sie zwal Mroku_Czarny - ja takze chcem byc w waszej gildii, a z tego co Sib Ach napisal to kazdy forumowicz ma zapewnione miejsce wiec - Witajcie bracia magi, miecza i łuku
 
Vicotti said:
PS. Key'a juz mam więc jak dobrze pójdzie to się zobaczymy na betach tylko wczesniej mi przypomnijcie na GG o nich co bym se nie zapomniał :p
witam Vicotti długo sie nie odzywałeś przypomnimy, ale a to o BTW już od tygodnia mysle i odkładam wszystko na bok w weekend -------->Miko właśnie moje łącze 128kb/s dostało zadanie cóż 850 MB to dla niego jedyne 12 godzin znowu zostawiam na noc włączony
 
Temat o grach cRPG będzie dobry do pisania o mudach? Dobra...Tak więc polecam najlepsiejszego polskiego muda, w dodatku połowicznie wg "Wiedźmina" - Arkadię. Naprawdę wspaniała gra. Kiedyś tak mnie wciągnęła, że grałem całymi dniami hehe.www.arkadia.prv.pl
 
Mroku - w GW MUSISZ mieć min 2 częściowe imię.Tzn nie możesz nanywać się "Mroku_Czarny". Za to możesz nazywać się "Mroku Czarny". Możesz też mieć imię składające sie z więcej niż 2 części, np "Mroku Czarny Miecz"
 
Jak to muszisz? Cholera... dRaiser... W takim razie dRaiser Rycerz Śmierci, co się tu głowić... A tak BTW: Zrobiłem wersję demo (0,35) Death Night: Sacrificer i umieściłem ją na bardzo dobrym, szybkim servie (lycos). Zapraszam do ściągania z downloadu na www.draiser.prv.pl (tamże forum i trochę info o grze) lub bezpośrednio z members.lycos.co.uk/vampek/dns.exe .
 
pewnie nie ma polskich znaków dRaiser więc rycerz przejdzie a śmierć już nie proponuje po angielsku choć z drugiej strony mając słowiańskiego nicka może wiecej Polaków i ludzi w europy wsch bedzie z Toba grać
 
Yellow Death - to chyba będę ja--------------------------------------------
Draghmar said:
Kazdy zaczyna od boosterow...w zasadzie sporo ludzi nawet starterow nie kupuje tylko boostery...
a to jest błąd!!! w starterze jest kilka naprawdę fajnych kartno i czasami kupuje się boosterki i kupuje, a nie znajduje się w nich podstawowych, arcyprzydatnych kart (counter spell itd.)w MtG gram od... czterech czy pięciu lattylko ostatnio mam przerwę - brak partnerów i nie kupuje niczego nowego...a jakimi taliami gracie? moją ulubioną jest niebiesko-czarna, takie denerwujące połączenie terrorów, z counterspellamiEDIT: Nieeeeeeeeeeeeeee znowu. Draghmar, proszę przywal mi.Draghmar: BUM!! EDIT: Dziękuję. Ulżyło...
 
też dostałem konto na Allseronie dzisiaj chyba nawet a ja sie przyłożyłem do opisu, ale pewnie tylko zobaczyli czy coś jest i zaakceptowali Miko podziel się wrażeniami to wtedy ściągne
 
Hehe, właśnie przysłali mi konto do Allserona - mam widać lekkie pióro, bo czekałem 1 dzień Kto jest debeściak?Sib Ah i jego mafia!
 
a propo powiedz Sib Ah jak się gra jak zaczniesz, bo nie wiem czy mam sciągać gre czy nie ( w końcu 1,3 GB )hehe rozesłali do wszystkich chetnych jednago dnia chyba, że ich tam straszyłeś
 
Top Bottom