Gry komputerowe

+
krogulec said:
Temat o grach cRPG będzie dobry do pisania o mudach? Dobra...Tak więc polecam najlepsiejszego polskiego muda, w dodatku połowicznie wg "Wiedźmina" - Arkadię. Naprawdę wspaniała gra. Kiedyś tak mnie wciągnęła, że grałem całymi dniami hehe.www.arkadia.prv.pl
Moglbys szerzej napisac co to te "mudy"...bo wydaje mi sie, ze gdzies to pojecie obilo mi sie juz o uszy...ale cos nie kojarze...Miko, Sib Ah-> Dajcie pozniej jakiegos fajnego screena co by mozna bylo ocenic jak gra...ozywiscie screeny maja byc opatrzone w krotka recenzje
 
właśnie sciągam clienta z Allserona i mam transfer...700 bajtów czas ściągania- 386 godzin. Nie wiem co sie dzieje na ich serwerze. Kiedyś jak chciałem ściągnąć to był normalny transfer, a czas tylko jakieś 12 godzin (jak na moje łacze to normalnie, bo 16kb/s sie sciąga)wiec raczej nie pogram w L2
 
Sprawdz inne linki, jest tam kilka. Jedne sa szybsze a inne wolniejsze.Gierka ogulnie przypadla mi do gustu, ma ladna grafil i calkiem przyjemny rozwoj postaci, poztym mozna miec konie, a wlasciwie jazczurki albo smoki Jak narazie zadania sa standardowe czyli idz w glusze i przynies mi tyle pazorow tego zwierzaka. ALe sa tez innem typu dostarcz miecze straznikom akbo zaltw sztylet do ceremonni. Zakladam ze z czasem bedzie corz lepjej, bo teraz krece sie przy lokacji startowej. Kazd rasa zaczyna w inny, mjejscu. Biorac pod uwage ze gra sie za zdarmo i ze sa sami polacy to naprawde warto PS: Przez Lineage2 odinstalowalem Anarchy Online
 
Draghmar: MUD - (ang. multi-user dungeon) tekstowa gra rpg, tyle że sieciowa. Git. Bardzo wpływa na wyobraźnię (może nawet za bardzo - takiego mojego znajomego dopadły jakieś naprawdę dziwne myśli ).Duvelschaiss!! Link mi nie działa!
 
Jak na razie z Lineage mam same problemy:jak przy tworzeniu postaci wybieram ludzi to gra tnie się niemiłosiernie. po przejściu 1 questa moja postać stale jest w trybie walki i nie moge rozmawiać z NPCtami Powalcze jeszcze trochę, grafika jest niby ładna, ale jakoś mi nie pasuje. Dziwie też wygląda walka, jak taka zbijanka.Ogólnie taka manga fantasy, ale pogram jeszcze zobacze co dalej. Aha, bardzo szybki link.Problem tylko, ze dmyśly jest japoński. trzeba kliknąć ikone w lewym dolnym rogu, tpotm 3 zakładkę i pojawi się napis japanise. Kliknąć na nim, potem zmienić na english i jest git. EDIT:Kurcze, problemy moze i są, ale teraz uważam, że największym jest sterowanie.Fajnym za to pomysłem, ze na początku jesteś chłystkiem, dopiero właściwą profesję dostajesz później. Coś jak w Warhammerze.Po prostu musisz np. osiagnąć 19 lvl, aby zostać shamanem. pomysł spoko, bo przecież trzeba coś sobą reprezentować, by elitarne kasty Cie przygarnęły... Aha i ta mangowość jest niejsza, jak się nie gra elfem
 
Co do problemow techinicznych to ja nie mam zadnych.Jezeli chodzi o jezyk to jest pacz na tamtym forum ktory zamienia wersje gry na angielska (bez tego nazwy na mapie beda po krzaczastemu )Sterowanie jest jak w GW wiec nie wiem wczym problem (myszka albo strzalki)Walak zreszta tez jest jak w GW, tylke ze mniej zdolnosci (przynajmniej na razie)A co do grafiki to mi sie podoba, owszem to nie GW, ale trzyma poziom. Czary sa wspaniale.
 
hmmm...Niby wszystko jak w GW, ale gorzej.Gtrafika bardziej mangowo-cukierkowa, ale to nie ten klimat.Starowanie? Tragedia. Sytem ten sam, ale w GW prawie nie było sytuacji, że nie trafiam gościa myszką, a tu cały czas. Kamera też gorzej pracuje.poza tym niechlujstwo okienek. teksty w stylu:Go there and find those beasts brave warrior to normalka.Do tego za małe czcionki. myślę że to przez to ze gra projektowana jest na rynek azjatycki, więc te czcionki są dopasowane do ichnich standardów. No i potwory mają zerowe IQ. Do tego się spawnują np. dwa metry od ciebie...
 
Ja osobisce wole ta stronke WarCryFakt ze GW jest lepsze, ale jeszcze nie wyszlo i pewnie bedzie dopiero 18,04,05.Pozatym L][ to troche inny MMORPG. Tu napszyklad mozemy szturmowac zamek wrogiego klanu i zrobic w nim swoja siedzibe. Sa tez "konie" a wlasciwie jaszczurkiGrafika nie jest bardziej cukierkowa niz w GW, modele postaci owszem. Chodz DE i Krasnal sa swietni. Czcianke rzeczywiscie obcina, ale mi to akurat nieprzeszkada. O IQ potworow zeczywiscie nie poraza ale pamietajmy zo to sa pierwsze potworki. Juz spotkalem bande goblinow i ci byli naprawde chamscy, rzucili sie na mnie w 6 i uciekalem przez 5 minut Zakladam ze demony tez beda przejawialy wiecej sprytu.Ogulnie sumujac dal bym grze 8/10. Za to ze ma ladna grafike, calkiem fajny rozwoj postaci, sa tylko polacy, jest za darmo. Pozatym kolesie juz planuja calkowite spolszczenie.
 
Hmmm...Generalnie gierka jest niezła grałem przez ostatnie 4 godziny.Postaram sie porównać z GW:+ są środki transportu+ jest kilka ras do wyboru+ wojny klanowe + polski serwer+ dużo więcej aktywnych umiejętności - w GW jest 8, choc to również mozna uznać za zaletę GW, zależy jak na to patrzeć+ bardziej rozwinięty system rozwoju postaci - ciemny elf wojownik może na przykład stać się zabójcą(Assasinem) albo Rycerzem Palus na odpowiednio wysokim poziomie- to samo co punkt wyżej - w końcu w GW w ogóle zrezygnowali z tego nazewnictwa, tam po prostu bierzesz skille i to one mówią czy jesteś mistrzem miecza bądź magii lodu-engine jest duzo niej zaawansoway- ogólnie gra wygląda gorzej, zwłaszcza potwory i praca kamery- efekty pogodowe są duz słabsze niz w GW- leczenie przez czary jest b. ograniczone. Grałem wojownikiem, 40% grania to ciągłe odpoczywanie wczasie rzeczywistym- znacznie mniej opcji wyglądu postaci, każda rasa ma 2-3 kolory włosów, uczesania, wygląd twarzy- SI jest znikoma - straznicy nie pomagają w walce gdy potwory gonią nas do zamku;- SI jest tragicznie znikoma - jedyny(sic!) jej przejaw to fakt, że gdy walczysz z jednym przedstawicielem gatunku, to drugi mu pomoże- sterowanie kuleje, gorsza wersja tego z GW, do tego kolizje są fatalnie zrobione -czasem postać się przykleja do lady sklepu na przykład- interfejs podobny do GW, ale mało intuicyjny, znacznie mniej wygodny w sterowaniu- (to już raczej kwestia prferecji) nabija sę levele i nabija. Spotkałem gościa z 37, a ponoć są lepsi. Mi to akurat nie odpowiada, ale jak ktoś lubi heroic fantasy w wersji od pucybuta do milionera, to moze mu sie spodobać-brak szybkiego poruszania sie po świecie - naprawdę denerwuje konieczność powrtotu przez kilka minut do miastaJeśli o czymś nie napisałem, to dlatego, że albo jest takie samo niemal jak w GW albo po prostu o czymś zapomniałem. Na koniec DUŻY PLUS zafakt, że na tym serwerze ludzie faktycznie odgrywają postać, jedyne co nierealistyczne to pytania o posiadny level -> tu akurat rozumiem graczy, bo przecież nie zabierze sie na trudną misję leszcza i vice versa. Gorzej, ze mówią, jakiego wziąć questa, w końcu teoretycznie każdy jest g. bohaterem gry i niby czemu mieliby znać zadania i nagrody czekające naszego bohatera. To jedyne zgrzyty jeśli chodzi o wczuwanie się w postacie na koniec -> gra na pewno odstaje od GW, ale jak powiedział Miko - jest za darmo i gra sie z polakami, co wiecej Polakami odtwarzającmi swoje postacie osobiście uważam ją za jeden z lepszych wypełniaczy czasu przed premierą GW
 
Teleporty są, ale trzeba najpierw do nich dotrzeć Zapomniałem o fakcie, ze potwory bez przerwy się spawnują, co jest dosyć mao realistyczne, choć oszczędza biagania
 
Sib Ah said:
Teleporty są, ale trzeba najpierw do nich dotrzeć Zapomniałem o fakcie, ze potwory bez przerwy się spawnują, co jest dosyć mao realistyczne, choć oszczędza biagania
To jest bolaczka wszystkich gier "MMOh&s" . Brak realizmu to malo powiedziane. To jest czysta glupota. Zeby chociaz zapisane bylo by pojawialy sie w znacznej odleglosci od nas...Pamietam jak grajac w WoW walczylem z czyms mocniejszym tak, ze w rezultacie zostalo mi bardzo malo zycia. Zaraz po walce chcialem odpoczac. Ne udalo mi sie bo chwilke pozniej obok mnie pojawil sie znowu ten sam stwor . Dlatego tak bardzo lubie GW. Tam dzieki sposobowi przedstawienia Questow i swiata nie ma takich glupot, a na dodatek mozna zrobic ciekawsze zadania i chocby taka duperele jak cutscenki.
 
Panowie to już jutro...czy jest coś do ustalenie?nie wiem... jak się komunikować, jakieś zasady?bo na razie wiadomo zaczynamy od 1 lvlakażdy może mieć dowolną profesjęnależymy do Kaer Morhen
 
Niech jeszcze raz ktos napisze jak sie do gildii przyłączyć!Odliczanie czas zacząć... PS. Przyszła mi do głowy taka myśl... Czy mi to ruszy? Zobaczy sie jutro...
 
no to chwila prawdy... 1GHz, GeForce4MX440 64 DDR, 393 SDRRam. Jak myślicie? choćby na najniższych ustawieniach...?
 
to byl kiepski rzart Yarpen ja mam gforce2 ti. Intel Celeron 1,70 GHz 256 MB ram powinno tobie spokojnie ruszyc
 
Top Bottom