Gry komputerowe

+
No to jest po prostu piekne!! A ktos narzekał, że gra zamało kolorowa...i że klimat mroczny Te screeny rozwiewają wszelkie wątpliwości
 
dokładnie Ketsab teraz Ascalone wygląda wręcz idyllicznie choć np. mapy Lion's Arch są raczej w "przytulniejszych klimatach" niż reszta lokacji.a propo fajne screeny ciekawe czy zmienią zachowanie księcia-kamikadze-Ruricka przydałoby się aha chciabym mieć taki miecz jakim on walczy
 
Konkurs na KEY do GWCo tam jest napsane? Zebycscie sie zarejestrowali, potem wejdzcie na strone 7II. Przez 7 dni bedzie konkurs z sumowana liczbą punktów. 10 graczy mających najwięcej punktów na zakończenie dostanie KEYa.Ostrzegają, że będą sprawdzać czy ktoś nie oszukuje korzystając z kilku kont, wieć jeśli zamierzacie kantować, to z głową
 
Sib Ah said:
Konkurs na KEY do GWCo tam jest napsane? Zebycscie sie zarejestrowali, potem wejdzcie na strone 7II. Przez 7 dni bedzie konkurs z sumowana liczbą punktów. 10 graczy mających najwięcej punktów na zakończenie dostanie KEYa.Ostrzegają, że będą sprawdzać czy ktoś nie oszukuje korzystając z kilku kont, wieć jeśli zamierzacie kantować, to z głową
No tak, ale jak zdobywa sie pkt?
 
Pewnie tam są/będą jakieś pytania, ale to i tak trzeba by je rozwiązywać forumowo, bo z tego co widać mało u nas specjalistów znających niemiecki Chyba, że kotś chce sam walczyć o key'a A screeny - coś pięknego, prawdziwa sielanka
 
No, no... fajne te screeny, widać że chłopcy mają ambicje :). Jeśli nawet samo GW full nie zje WoW na śniadanie to napewno dodatek to zrobi :p.Zeby nie było niejasnośći - wole gry otwarte takie jak np. Lineage ][ i WoW, ale za to sposób podrózy jest prostrzy w GW... każde rozwiązanie ma swoje + i -, ale sposób podrózowania w GW sprawia, że gra jest troche hermetyczna, ale i tak ROX!
 
Vampyre a mi się właśnie sposób podróżowania podoba. Możesz albo podróżować przez mape albo po prostu zwiedzać wszystkie lokacje, na których też można znaleźć fajne przednioty. Nie wiem tylko czy można np. dojść przez Explore Area do późniejszych questów (np. zrobiłeś tylko I questa, a podróżujesz z jakimś silnym teamem do Lion's Arch gdzie jest chyba quest 7 albo 8)??
 
Można zdaje się dojść, ale nie wiem jak jest z wykonywaniem Questów.Przykładowo ja z Draghmarem, Skotim i Tobą zdaje się. Wielokrotnie próbowaliśmy się przebić do Lion's Arch drogą prosto z Ascalon City.Tylko mieliśm pewne problemy z poziomem trudności.
 
heh próbe przebicia się do Lion's Arch podejmwaliśmy pare razy w różnym składzie tylko, że na poziomach ok 5-8 nie mogliśmy wykończyć tych kamieniastych stworów tak w połowie odległości do gór. Może ktoś się jakimś sposobem przebił?? ps. raz spotkałem mesmera, który był na 1 levelu i w lokacji 2 albo 3 questa. Możliwe, że się przebił z jakimś mocniejszym teamem...
 
Hehe... a i owszemja i Draghmar przebiliśmy się przez ziemiołaki...znaczy...no bo one zwąchały jakiegoś neutralnego stworka i całą chmarą się na niego rzuciły i odbiegły...my w tym czasie ich spokojnie (biegiem) omineliśy Tylko że... Chwilę później natrafiliśmy na obóz Charów... ale nie tych z którymi walczyliśmy do tej pory, tylko 9 - 11 lvlowymi. Stoimy tak, by mieć go w zasięgu wzroku i myślimy..."Wchodzimy?""Dawaj :)"No i weszliśmy...Jakby to powiedzieć... zanim się zorientowaliśmy przenieśliśmy się do Ascalon...
 
pamiętam, że ja, Skoti, Korgan i chyba właśnie ten 1 levelowy mesmer próbowaliśmy przejść tych kamieniaków. Nie musze chyba mówić, że 1 level w tamtym miejscu równał się misji kamikadze dla mesmera- ginął cały czas, ale jakoś tak nie odłączał się od nas czyli lepiej osiągnąc jakiś przyzwoity poziom i zapuszczać się tak daleko. Dlatego też powinno się przechodzić questy (jak większość osób robiła) niż bładzić po pustkowiach ( w to można się bawić na mniejszą skale pomiędzy questami )
 
Heh, niezle te nowe screeny z GW Ostatnio wyczytalem ze Obsidian Ent. (dawny Black Isle), tworcy KotORa ][ maja bardzo szerokie plany na przyszlosc 1.KotOR ]I[2.Icewind Dale ]I[ 3.Jakis nowy Fallout4.NWN 2 5. ... Knights of the New Republic Mam nadzieje ze sprostaja tym ogromnym wyzwaniom BTW. Kto robi BG 3 ??
 
Artuad said:
Vampyre a mi się właśnie sposób podróżowania podoba. Możesz albo podróżować przez mape albo po prostu zwiedzać wszystkie lokacje, na których też można znaleźć fajne przednioty. Nie wiem tylko czy można np. dojść przez Explore Area do późniejszych questów (np. zrobiłeś tylko I questa, a podróżujesz z jakimś silnym teamem do Lion's Arch gdzie jest chyba quest 7 albo 8)??
Oczywiscie, ze sie da...jestem tego pewien na 100% bo jak juz wszyscy poszli spac to gralem jeszcze z Coyote (taki ma nick tutaj na forum...z gry nie pamietam, ale bylo to co na S) i razem doszlismy z LA poprzez ExplArea do obszarow, ktore laczyly sie, z questami...ale nie poszlismy tam bo nie bylo po co...za to odrkylismy wioske summitow i...zginelismy
 
Draghmar said:
Artuad said:
Vampyre a mi się właśnie sposób podróżowania podoba. Możesz albo podróżować przez mape albo po prostu zwiedzać wszystkie lokacje, na których też można znaleźć fajne przednioty. Nie wiem tylko czy można np. dojść przez Explore Area do późniejszych questów (np. zrobiłeś tylko I questa, a podróżujesz z jakimś silnym teamem do Lion's Arch gdzie jest chyba quest 7 albo 8)??
Oczywiscie, ze sie da...jestem tego pewien na 100% bo jak juz wszyscy poszli spac to gralem jeszcze z Coyote (taki ma nick tutaj na forum...z gry nie pamietam, ale bylo to co na S) i razem doszlismy z LA poprzez ExplArea do obszarow, ktore laczyly sie, z questami...ale nie poszlismy tam bo nie bylo po co...za to odrkylismy wioske summitow i...zginelismy
Coyote= SaayaChodziło mi raczej o "przeskoczenie" questów tzn robisz założmy 4 questa i później przez Explore Area przechodzisz do Lion's Arch i tam robisz 8 questa chodz nie ukończyłeś ani nawet nie zacząłeś 5,6,7... Wiem, że byłoby to ze względów levelowych niemożliwe, ale może taka opcje istnieje??
 
Artuad said:
Coyote= SaayaChodziło mi raczej o "przeskoczenie" questów tzn robisz założmy 4 questa i później przez Explore Area przechodzisz do Lion's Arch i tam robisz 8 questa chodz nie ukończyłeś ani nawet nie zacząłeś 5,6,7... Wiem, że byłoby to ze względów levelowych niemożliwe, ale może taka opcje istnieje??
No to wlasnie mowie, ze mozna sie dostac poprzez expl do LA, wiec mozna obejsc questy.
 
ok po prostu nie byłem pewien Czy w różnych Explore Areas można znaleźć jakieś wyjątkowo ciekawe miejsca?? Albo może subquesty?? Pytam się, bo raczej nie przemierzałem tych obszarów a raczej trzymałem się questów i związanych z nimi miejsc.
 
Artuad said:
ok po prostu nie byłem pewien Czy w różnych Explore Areas można znaleźć jakieś wyjątkowo ciekawe miejsca?? Albo może subquesty?? Pytam się, bo raczej nie przemierzałem tych obszarów a raczej trzymałem się questów i związanych z nimi miejsc.
Mozna znalesc na pewo subQ w czasie misji. Poza tym Q mozna dostac w miescie, a wykonuje sie je wlasnie w expl...nie spotkalem sie z subQ bezposrednio w expl.
 
Heh, to było świetne... I jakie fajne czary były w tej wiosce, co ją zwiedziliśmy (ja pierwszy raz). Meteor i Fireball. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tylko teraz za nic nie znajdę tej wioski . A czary sprawdziłem i żałuje, że wcześniej ich nie miałem. Mogło być "ciekawie" .
 
Coyote said:
Heh, to było świetne... I jakie fajne czary były w tej wiosce, co ją zwiedziliśmy (ja pierwszy raz). Meteor i Fireball. Tak mi się przynajmniej wydaje. Tylko teraz za nic nie znajdę tej wioski . A czary sprawdziłem i żałuje, że wcześniej ich nie miałem. Mogło być "ciekawie" .
CHodzi Ci o ta wioske gdzie byl kupiec? Bo jak tak to droga jest bardzo prosta...na mapie jest niemalze dokladnie na polnoc od LA.
 
Top Bottom