Gry komputerowe

+
co do filnikow walk to moze ktos zrobi podczas nastepnych beta-testow co do klucza to jak bede mial juz pre-ordera w reku to oddam Ci Kogut konto (stworzylem specjalnie na nowym mailu ), a propo co do filmikow GW (walk, tancow itp) jest bardzo wiele stron na ktorych takowe są umieszczone. Nawet na kilku polskich stronach
 
A mnie po pierwsze nie stać, a po drugie - coś mi beta nie działała, więc wątpię, aby pełna się uruchomiła...
 
Wiesz, dla mnie to dodatek dodajacy smaczku całej grze (w kńcu cała gra nie opowiada o piratach, tylko o filmach o nich). A że przymusowość? Kurde, chcesz wyrwać laskę, starać sie trzeba
 
Hehe...sądzę, że ludzie z CD-A po prostu woleliby, gdyby była możliwość przejścia gry bez zarywania kobitmnie to raczej nie przeszkadza
 
ja ściągnąłem filmik od draghmara - włączyłem IE 6, i pobrałem flash getem. wynika stąd że tylko w IE sie dobrze ściąga- ja mam ff, a nightmare bodajże IE2.
 
NIE!!! Ja sie załamie! Działa mi kod od Standard AI, jeszcze z poprzednich beta testów, a weekend jest 18 marca!!! A 19 jade do Austrii . No i zas nie zagram. najpierw egzamin, teraz to:((((
 
Top Bottom