Gry komputerowe

+
Mroku said:
A w Clicku jest chyba Fallaut 2 i 1 (ale to nie jest pewne) bo jak szedłem do squl, mijając kiosk zauważyłem ale nie miałem czasu przystanąć (chyba nawet w PL wersji)
Tak. Oba Fallouty w polskiej, kinowej wersji ;)
 
Fallout'y są także w Biedronkach za dziesięć złotych, w polskiej kinowej wersji. A instrukcja do Arcanum jest na płytce.
 
ale cała z dodatkami? i z przepisaem na ciasto dla elfów?????? i kiedy zagramy przez sieć? i jak zagramy? bo nie wiem czy mam znowu zaczynać grać
Walu de Rive said:
. A czemu mielibyśmy pyknąć po sieci?
no wiesz? jeszcze się pytasz? to tak jakbyś się pytał po co gra się w GW przez sieć
 
Korgan said:
ale cała z dodatkami? i z przepisaem na ciasto dla elfów?????? i kiedy zagramy przez sieć? i jak zagramy? bo nie wiem czy mam znowu zaczynać grać
Walu de Rive said:
. A czemu mielibyśmy pyknąć po sieci?
no wiesz? jeszcze się pytasz? to tak jakbyś się pytał po co gra się w GW przez sieć
Z dodatkami i przepis jakiś też tam widziałem... Co do gry przez internet - nie ma problemu, zaczekajmy jednak może z tym do następnej soboty, aby każdy zdobył tę grę, OK?
 
Podejrzewam, że nie - za wielki świat...PS.: Skończyłem czytać instrukcję. Może warto by się dowiedzieć, kto miałby ochotę zagrać w Arcanum przez sieć? Bo ja się zgłaszam...
 
Lord Koniu said:
Jest w Morro multi ? Wlasnie wpadla mi w oko Platynowa Kolekcja (Morro + dodatki za 59zl)
Nie grałeś w Morrowind?;-)Ja kupiłem ledwo pokazał się w sklepach za 99 zl samą podstawkę, nie zastanawiaj się tylko kupuj!;-)A multi nie ma. Za to jest ogromny świat single player. Chyba jutro zaczne grac od nowa.
 
no i zmusiliscie mnie kupuje Arcanum niestety nastapi to dopiero za pare dni, bo obecnie choruje co do Morro to właśnie ten wielki świat + grafika (jakos nie przypadla mi do gustu) odstraszyły mnie od tego tytułu.
 
Ja jutro kupuje Arcanum. A to dlatego że w PL wersję nie było mi dane grać. Poza tym mój brat się ucieszy bo u mnie w domu większośc gier cRPG jest w języku angielskim... A on nie kuma zbyt dobrze jeszcze:)Szczerze mówiąc to w Arcanum grałem i skończyłem zanim gra się w ogóle ukazała na rynku amerykańskim. Czego trochę żałuję bo to nie była całkiem wersja 1.0 ...
 
Jestem pozytywnie zaskoczony :). Tyle osob sobie Arcanum kupuje. Fajnie. Dla tych co chca miec fajnego, poteznego maga polecam elfa, przeszlosc - pakt z diablem - hardkorowy ]:->.
 
A było to tak.przede wzystkim, z Draghmarem pomyslelismy sobie, ze nie byłoby źle, gdyby na płaszczu był wilk z Witchera. Bo fajny, sugestywny i no i z Wiedźmina.D się zgłosił do CD PR po ten znaczek i otrzymał cyfrową wersję tego obrazka.No to pozostało tylko wysłać to do ANet - tak nam sie przynajmniej zdawało.Niestety, okazało się, że nie jest to takie proste. A AN stwierdzili, że się nie da i tyle. Po czym ni z tego ni z owego ogłaszają konkurs na emblemat.Co więcej, Gaile Gray osobiście przysłała mi zaproszenie do udziału w konkursie.Niestety. Było kilka haczyków.1. Prace należało nadesłać listem. (sic!) W czasach maili i faxów dziwny wymóg, ale co tam.2. Prace musiały mieć charakter całkowicie niekomercyjny.3. Twórcy gry zarezerwowali sobie prawo do czynienia zmian w nazwach pracy i jej ostatecznym kształcie.4. Prace musiałby nadesłane osobiście.Teraz sytuacja się komplikuje. Jak tu wysłać pracę i podpisać ją The Witcher?Przecież goście z Arena Net nie są debilami żyjącymi w próżni. Jest strona gry i nawet jeśli nie sprawdzaliby wszystkich prac pod kątem niekomercyjnosci, to przecież zwycieskie by sprawdzili.Druga sprawa - Przemysław Truściński nie mógł sam wysłać tej pracy. Wcześniej czy później wyszłoby, że jest zaangażowany w prace nad konkurencyjna produkcja cRPG. Im później by sie to wydało, tym gorzej dla CD PR. Po prostu musieliby ponieść konsekwencje prawne bezprawnego wykorzystania GW do promocji Wiedźmina.Pozostała jedyna sensowan i bezpieczna opcja. Zrobiłem to tak jak zrobiłem z jak najlepszym efektem.Wg mnie to byłaby doskonała promocja - miliony ludzi ogładały by na płaszczach świetne logo wiedźmina, nie wiedząc, że tak naprawdę przebiega tzw torowanie bodźca. Mówiąc kolokwialnie zaznajamiaja sie z danym bodźcem wizualnym (tu logo wiedźmina) w sytuacji odczuwania pozytywnych emocji, jakie wynikałyby z gry w GW.Potem sprawa jest prosta. natykaja sie na to samo logo w gazecie czy stronie, czy gdziekolwiek. następuje przeniesienie pozytywnych emocji z GW na Witchera.Koniec kropka.Niestety, panowie z CD Projekt chcieli za dużo. Dużo za dużo.Naprawde trzba być bazczelną i nierealnie myślącą osobą, jeśli się uważa, że można się bez konsekwencji reklamować na stronie konkurencji.A co do mnie - działając w interesie ludzi z gildii i propagowania Wiedźmina mogłem sobie pozwolic na dużo wiecej niż twórcy z CD Projekt.Dlaczego? Bo nie jestem w żaden sposób formalnie związany z tą produkcją, jak i z CD Projekt. jako, że nie działałem z chęci zysku, byem poza zasięgiem jakiegokolwiek prawa. Takie bejście przepisów. Może nie do końca eleganckie, ale efektywne i w dobrej wierze.To wszystko, co mam do powiedzenia, a co do insynuacji, że przywłaszczam sobie cudzą pracę, to są one zabawne, bo byłem pierwszą osobą, która zameściła w różnych miejscach informację o tym, kto jest pierwotny autorem emblematu.That's all folks...
 
Nightmare said:
Podejrzewam, że nie - za wielki świat...PS.: Skończyłem czytać instrukcję. Może warto by się dowiedzieć, kto miałby ochotę zagrać w Arcanum przez sieć? Bo ja się zgłaszam...
Ja w wolnej chwili mogę też spróbować - w multi-arcanum jeszcze nie grałem - zaproponujcie jakiś wszystkim pasujący termin.
 
ja tez nie grałem i chciałbym zagrać co powiecie na pojedynek drużynowy? a termin się jeszcze ustali tak aby każdemu odpowiadał.
 
Hm... mam pytanko...jak się identyfikuje przedmioty w Arcanum?odpowiedź na PW...no i jeżeli chodzi o tą grę, to już na sam początek poczułem do niej sentyment, bo jest na enginie Fallout'a 1, którego kocham... może i brzydki i mnie razi, ale się przyzwyczaję...
 
Yellow said:
Hm... mam pytanko...jak się identyfikuje przedmioty w Arcanum?odpowiedź na PW...no i jeżeli chodzi o tą grę, to już na sam początek poczułem do niej sentyment, bo jest na enginie Fallout'a 1, którego kocham... może i brzydki i mnie razi, ale się przyzwyczaję...
Ja uwielbiam RPGi w 2D. Po prostu mają taki reweleacyjny klimat. Myślicie, ze Baldur's Gate czy Fallout byłyby tym czym je znamy gdyby zrobiono je w 3d? Bo ja wątpię.
 
qrcze seria Baldurs wymiata...ale jakoś nie moge sie przyzwyczic do Fallouta ten świat taki jakis dziwny...bez urazy fanowie Fallout gram tylkow erpegi w swiecie fantasy...powiedzcie mi czy Arcanum ma podobny klimat do Fallout?bo tez bym sobie zagrał...
 
Top Bottom