Gry komputerowe

+
kamikazze said:
Cholera... czy jestem jedyną osoba która nie gra w GW ?? Jak na forum wszyscy grali to się dało jeszcze wytrzymac ale teraz jak koledzy i koleżanki mnie zachęcają do zakupu i wychwalają gre ponad Niebiosa to już nie wiem co robic ( szczególnie że cała kasę wydałem na nową kartę graficzną ( 6600GT ) i Battlefielda 2
Nie martw się - ja nie gram z prozaicznego powodu - a mianowicie ze strachu,że za bardzo wciągnie i nie będzie się chciało pracować i żyć
 
Pojawił się filmik z gry Nocny patrol tworzonej na podstawie pierwszej części znanej trylogii Łukianienki. Warto rzucić okiem...
 
Mnie tam rosyjska fantasyka za bardzo nie pociąga... więc podobnie jest z grami na ich podstawie...
 
mnie GW strasznie wciagneło :] tak ze gralem kiedy tylko miałem wolny czas jednakże po przejsciu fabuły i misji juz inaczej podchodze do tej gry. Teraz najważniejszy jest dla mnie tryb PvP, na który sie powoli przestawiam, ale jednoczesnie gram roznymi postaciami w trybie PvE
 
Sciaganie tego 27mb tlairela z rosyjskiej fantastyki, zajelo by mi z 3h, wiec nie zasse sobie go. Moze ze wzgledu na to, ze nie ciagnie mnie do tego typu gier...
 
heh ja tez w GW nie gram... ale za to pykam ostro w lineage 2 ... mowie wam giera jest swietna... tyle ze trzeba jednak ten abonament placic ... ale nie zaluje kamikazze -> 3k punktow i juz ci sie ogame nudzi... to pomysl ze ja mam 32k punktow a jeszcze mam ochote grac
 
Nie wiem czy zauważyliście, ale na stronie CDP można już składać przedpremierowe zamówienia na Dungeon Siege 2, a jest to o tyle korszystne, że "gratisowo" otrzymamy jeszcze jedną z trzech gier do wyboru, w tym Świątynia Pierwotnego Zła...
 
Ja też nie gram w GW . Ostatnio założyłem neta i karte graficzną (6600GT). Mam nadzieję, że już niedługo będę miał kase na GW. Zacząłem grać sobie w ogame. Nawet fajna ta gierka Ps.GW nie można dostac do DS2
 
Szkoda, wielka szkoda. No to DS2 nie kupuje bo Światynie juz mam, i zreszta mi sie nie podoba, chociaz mozna ja potem sprzedac :D
 
Wiesz, przecież nikt Ci nie każe kupować DS2 ze względu na gratisy dodawane do zamówienia. Czy tylko przez to rezygnujesz z tej gry? Jeśli tak to ja tego nie rozumiem...Chociaż sam póki co nie mam zamiaru kupować DS, ponieważ Guild Wars wystarcza mi w zupełności
 
qnio said:
kamikazze -> 3k punktow i juz ci sie ogame nudzi... to pomysl ze ja mam 32k punktow a jeszcze mam ochote grac
Tak tyle że w zasadzie ja juz nie mam co robic jestem w 2 najlepszym sojuszu, mam flote, odblokowane praktycznie wszystkie badania i budynki, ale mimo wszystko sojusz w którym jestem obecnie jest fatalny bo 0 pracy zespołowej. A poza tym coraz trudniej znalexc mi farmę bo albo wszyscy sa zieloni albo za silni P.S. mnie w 100% zadawala i pochłania BF2 a nie tam jakiś Guild Wars
 
kamikazze said:
P.S. mnie w 100% zadawala i pochłania BF2 a nie tam jakiś Guild Wars
No, w końcu jakaś bratnia dusza Ja w BF2 (demko) pykam już od pawie miesiąca i nie moge przestać Jakby ktoś szukał- USA, medic.
 
Też grałem medykiem ale teraz pykam tylko i wyłącznie komandosem nie ma lepszej klasy. Kup sobie full'a bo w demku jest tylko 1 mapa i to wg mnie niebyt ciekawa a warto bo gra jest Boska
 
Mam dobra wiadomosc, splolsycyenie do kotora2 raczyej wyjdyie w tym miesiacups. poydrowienia z Deutschlandu
 
Korgan zrób coś z tymi "y" i "z"...W sumie dobra wiadomość. Ale i tak nie kupię kotora, ta gra jakoś mi nie leży...no i mam GWCzy to, że jesteś w Niemczech oznacza, że wybierasz się na targi GC, ale chyba nie, bo przecież w sierpniu masz poprowadzić sesję? Prawda???
 
Top Bottom