Gry komputerowe

+
Taa jest jeszcze przykład z udławieniem się niemowlęcia. Można tak wymieniać i wymieniać. Może i jest to śmieszne ale naprawdę trzeba raczej płakać niż się śmiać. Przypadki chodzą po ludziach, jeden się utopi w dziurze na ulicy a drugi w zupie pomidorowej. Co do gier w krajach azjii i ich limitów Limit z tego co wiem został wprowadzony nie tylko na WoWa. W Chinach i Japonii maniactwo i nalog komputerowy jest dosyć często spotykaną rzeczą. Tak swoją drogą gra Dead or Alive w japonii cieszyła się niezwykłą popularnością, z powodu... latających piersi. Tak tak to była jedna z pierwszych gier gdzie kobiece atuty naprawdę się poruszały. O ile dobrze pamiętam to właśnie w japonii był albo i jest najwyższy wspułczynnik gwałtu. Ale eeee dobra lepiej na ten temat nie gadać.
 
Hmm... Ja pamiętam przypadek samobójstwa jakiejś Japonki, która nie mogła przejść Bombermana. Sęk w tym, że levele były generowane losowo i było ich nieskończenie wiele x_X
 
poprawiłem posta aby tak nie raził innych ludkow przecerz nikt nie cgce by przyszłe pokolenia uwazały mnie za rasiste
 
To chyba w tym temacie :Zna ktos może jakies fajne MORGi za darmoche do ściągnięcia netem - ale tylko fantazy mnie interesuje
 
Avallach said:
Mała poprawka do powyższego, Oblivion będzie wydany dopiero w przyszłym roku, w okolicach lutego.
Heh. To chyba wiem co sobie sprawie na urodziny BTW: Mowimy o polskim wydaniu ? Czy "europejskim" za 249 zl ? Edit: Ech, to cytowanie Avallac'ha
 
aaaa, bo ty masz wtedy prawie co ja... no to umówmy się tak. TY mi kupujesz nowego kompa, a ja tobie obliviona. Pasi? myślę że to uczciwa umowa. Do tego czekolada i życzenia
 
Yarpen Zergil said:
To chyba w tym temacie :Zna ktos może jakies fajne MORGi za darmoche do ściągnięcia netem - ale tylko fantazy mnie interesuje
www.tibia.com [ostrzegam że gra ma kilka lat, a mimo że grafika miała update nadal jest w 2D:p] A poza tym MMORPG bez abonamentu jak GW to nie duży wydatek i tylko jedno razowy. Wiele osób uważa że tibia jest grą dla osób których PC nie jest w stanie udźwignąć gier takich jak GW czy innych nowych MMORPG.
 
Ja bym polecał uskładanie sumki około 100 złotych i zainwestowanie w Guild Wars. Gierka jest bardzo dobra, bardzo grywalna i co najważniejsze płacisz za nią tylko raz, później już nie ma żadnego abonamentu. Więce o samej grze możesz poczytać tutaj
 
Tibor said:
Ja bym polecał uskładanie sumki około 100 złotych i zainwestowanie w Guild Wars. Gierka jest bardzo dobra, bardzo grywalna i co najważniejsze płacisz za nią tylko raz, później już nie ma żadnego abonamentu. Więce o samej grze możesz poczytać tutaj
Mniej więcej o tym napisałem:p. A prośba była o darmowe:p. Ale GW ma chyba dość niski max lvl [nie pamiętam dokładnie ale chyba 20lvl]
 
thc - szkoda tylko ze twójcy Guild Wars nie zrobili czegoś takiego jak Anarchy Online nio ale cóż (szkoda że to nie fantazy :/)
 
Yarpen Zergil said:
thc - szkoda tylko ze twójcy Guild Wars nie zrobili czegoś takiego jak Anarchy Online nio ale cóż (szkoda że to nie fantazy :/)
Czyli czego dokladniej nie zrobili ? Sorki, ale przez ta szkole juz nie mysle i nie zalapalem o co Ci chodzilo
 
Lord Koniu said:
Yarpen Zergil said:
thc - szkoda tylko ze twójcy Guild Wars nie zrobili czegoś takiego jak Anarchy Online nio ale cóż (szkoda że to nie fantazy :/)
Czyli czego dokladniej nie zrobili ? Sorki, ale przez ta szkole juz nie mysle i nie zalapalem o co Ci chodzilo
Już odpowiadam => Anarchy Online jest do lutego (bodajże) całkowicie za darmo!!! JAk założyłeś sobie konto w maju tego roku to miałeś prawie cały rok grania za darmo!!! I można ściągność netem to tylko 800MG a gierka całkiem spoko i grafa fajna i questy różnorodne - szkoda tylko ze nie fantazy:/ ale sie powtarzam :)
 
Już odpowiadam => Anarchy Online jest do lutego (bodajże) całkowicie za darmo!!! JAk założyłeś sobie konto w maju tego roku to miałeś prawie cały rok grania za darmo!!! I można ściągność netem to tylko 800MG a gierka całkiem spoko i grafa fajna i questy różnorodne - szkoda tylko ze nie fantazy:/ ale sie powtarzam :)[/QUOTE] Anarchy Online jest darmowa do stycznia... 2007. To tak dla ścisłości.
 
Do stycznia darmowa... a potem co? Abonament? W jakiej wysokości? A w jakim świecie to się dzieje? ... a ja powiem swoje, GW i tak lepsze
 
Tibor said:
Do stycznia darmowa... a potem co? Abonament? W jakiej wysokości? A w jakim świecie to się dzieje? ... a ja powiem swoje, GW i tak lepsze
Ale to ograniczenie co do lvli
 
Top Bottom