Gry komputerowe

+
OMG, Cyjanopan nie wrzucaj Witchera i Hellgate do jednego worka.Przecież to będą dwie totalnie rózne gry. Hellgate to raczej gra zręcznościowa z elementami rpg, lub jak kto woli h&s niż cRPG.To tak jakbyś chciał porównać KOTORa z Blade of Darkness albo RuneGraficznie, przynajmniej na screenach sporo odstaje od Wiedźmina
 
Z Massem się zgodzę porównanie na zasadzie Richard Burns Rally kontra Ridge Racer - oba tytuły o samochodach....Poza tym globalna różnica klmitau - gdzie tam spluwy w wiedźminie...
 
Te spluwy to "system rzucania czarów", tak przynajmniej przetłumaczyli słowa twórców gry redaktorzy z CD-A.
 
Cyjanopan said:
Lord Koniu said:
HmmmmObawiam sie ze Hellgate, przynajmniej na zachodzie, bedzie bardziej znana gra. Przeciez to tworcy Diablo Podobno ....
Rzeczywiście... Hellgate będzie chyba lepiej wypromowany. Co nie znaczy, że lepszy...
To juz nie ja napisalem Ale musisz przyznac, ze na razie wyglada niezle.
 
Argon -> co ie zmienia faktu, że to spluwy. Poza tym w wiedźminie nie będziemy rzucać zaklęć.
 
ja czekam na wszystkie te gry Hellgaty Gothicy Obliviony i inne bajery w rownym stopniu ale napewno w pierwszej kolejnosc kupie Witchera a potem się zastanowie
 
A co sądzicie i (czy w ogóle słyczeliście) o grze Seraphim? Tworzysz sobie anioła (albo innego diabła) i tłuczesz się z innymi. Fajny system rozwalania miast i budynków. Kiedyś (4 latka będą) było o nim trochę w CDA. Zainteresowałem się ostatnio i poszukałem czegoś na jej temat. Znalazłem filmik badziewnej jakości i informacje, że nie mają wydawcy (pisali to chyba jakieś valkyrie studio czy jakoś tak). Wie ktoś o tym coś???
 
To to jeszcze nie wyszlo ? W nowym CDA byla zapowiedz jakiejs gry w ktorej mozna grac Aniolem, ale nie pamietam tytulu a nie chce mi sie sprawdzac
 
W grudniowym nic nie znalazłem...Nie, nie wyszło...A w jakimś starszym CDA kiedyś było o Arcangel - polskiej grze w tych klimatach. Ale też nic o niej konkretnego nie znalazłem..
 
Lord Koniu said:
To to jeszcze nie wyszlo ? W nowym CDA byla zapowiedz jakiejs gry w ktorej mozna grac Aniolem, ale nie pamietam tytulu a nie chce mi sie sprawdzac
Nie Diabolique? Tylko że tam gramy diabłem.
 
Yarpen Zirgin said:
Lord Koniu said:
To to jeszcze nie wyszlo ? W nowym CDA byla zapowiedz jakiejs gry w ktorej mozna grac Aniolem, ale nie pamietam tytulu a nie chce mi sie sprawdzac
Nie Diabolique? Tylko że tam gramy diabłem.
Nie. Ruszyłem się i poszukałem. Ta gra nazywa się Age of Angels, jest cRPGiem i raczej szybko nie wyjdzie
 
Nowy trailer z Age Of Conan http://www.3dgamers.com/news/more/1096483370/Wyglada calkiem calkiem, szczegolnie ze bedzie tez single player no i swiat tez ciekawy a nie jakis high fantasy crap. I jeszcze fajna tapetka z oficjalnej strony http://www.ageofconan.com/conan/media/wallpapers/combat/wall paper1280x1024.jpg
 
Mnie także bardzo interesuje Age of Conan - zastanawiam się, jak zostanie rozwiązana idea wpływu utrzymanej przez graczy formacji na wynik starcia i inne pomysły dotyczące bitew w świecie gry.
 
Top Bottom