Gry komputerowe

+
Korgan said:
Tak swoja droga, w tej grze zaczyna sie jako chinczyk czy moze jako jakis arab? Jak dawno nie grałem jakimś Kalim z dwumetrowym mieczem
Ppoki co jako chinczyk, ale zdaje sie, ze pozniej dodadza Islam i Grekow razem z ich mitologia, a obszary gry bedzie wielkosci od Chin do Grecji, zachaczajac o Indie.
 
I tak bede w nia gral na maksymalnych ustawianiach... Buahahahahaha (ciekawe czy sie wogole wlaczy gra!) ehm khm (odgłos kaszlacego korgana, wszyscy zebrani na forum slysza jakies dziwne odlgosy przypominajace skrzeczenie ) Tak swoja droga, mozecie wejsc teraz do gry? Dzialaja wam servki?
 
Chyba za duzo ludzi zaczelo grac w Silkroad, bo ciagle albo nie moge sie polaczyc, albo rozlacza mnie z serwerem, wiec jesli ktos bedzie mial tego typu problemy, to raczej normalne Dzis tez wybralam sie z Drakiem na wyprawe i po jakims czasie "disconnected to the server"....phi .
 
Gierka jest ciekawa. Ja zacząłem grać jak jeszcze alpha była :pWtedy na początku dało się wbić. Powoli jak zbliżała się beta wbić się było coraz trudniej, co nie znaczy ze się nie dało. Trzeba było tylko trochę pomęczyć się przed kompem albo zrobić zmyślnego autologgera który resetuje grę jak się pojawi komunikat o rozłączeniu. :DJak teraz zrobili betę (już druga faza, i jest event 200% gold z potworków) a także drugi server wbić się jest trochę łatwiej (czasem nawet za pierwszym razem się uda)Teraz trochę o samej grze. Możliwości rozwoju postaci jest multum (7 drzew z około 20 skillami w każdej, średnio skill ma 5 poziomów, ale to róznie jest), grafika jest dość ładna (na full detalach, niestety mój komp tego nie wytrzymuje)Nudne jest tylko to grindowanie (no cóż - to f2p)Wydaje mi się również że gdy dodadzą te nowe tereny o których pisał Draghmar to dostaniemy również nowe bronie i armory (dla każdej nacji tyle co obecnie - fajnie pomarzyć)
 
Mogę powiedzieć że gra się wyróżnia. Chociażby dlatego że nie ma tam specyficznych klas (np. czarodziej, wojownik, łowca). Są skille, które można rozwijać dowolnie i tylko 2 staty (siła i inteligencja) Najbardziej opłaca się robienie tzw. "pure" czyli postaci które mają albo wszystko ładowane w inteligencje (mało hp, duuuuużo mp i duuuuże obrażenia od magii) lub siłę (odwrotnie)Do 20 levela gramy sobie zabijając potworki, czasem jakaś misja będzie (idź i zabij). Potem zaczyna się prawdziwa zabawa (chociaż nie od razu). Do wyboru są trzy profesje (handlarz, złodziej i strażnik), możemy grać każdą na jednej postaci, bo to jaką profesję obecnie mamy zależy od założonego przedmiotu (dla strażnika takie fajne kolce na plecy, handlarza flaga, i złodziej ma takie fajne czarne ubranko pod którym nic nie widać opócz oczu).Handlarz kupuje materiały w jednym mieście, kupuje sobie zwierzątko do przewozu dóbr i idzie do następnego miasta sprzedać drożej (nawet 300%), po drodze atakują go złodzieje NPC, od tego jakie towary przewozimy zależy jak silni będą i czy mogą atakować nas złodzieje playerzy.Handlarz pomaga sobie zatrudniając strażnika, który dostaje dośw. za zabicie złodziei. Po drodze razem z handlarzem napewno kogoś spotka, czyli exp jest i kasa też bo handlarz płaci.Złodziej, musi załatwić handlarza jak ten będzie podrózował z miasta do miasta i ukraść mu towary, potem musi przeteleportować się do kryjówki złodziei gdzie sprzedaje wszystko u pasera.To tak pokrótce wygląda to co się robi teraz parę słów o skillach.Mamy 3 rodziny broni: krótkie (miecz (duży mag attack) i szabla (duży psych), albo coś w tym stylu, i można z nimi używać tarcz), długie (dzida- bardzo duży magiczny, i coś na kształt ostrza siecznego na długiej broni drzewcowej - duży fizyczbny atak) oraz łuki.4 rodziny magii: lód (spowalnianie, zamrażanie,obrona), piorun (szybkośc, paraliżowanie, uniki), ogień (duży atak, spalanie, zwiększa się fizyczny), siła (leczenie, wskrzeszanie, szybsza regeneracja)Możemy zwiększać poziom każdej rodziny (tylko limit jest żeby suma nie była większa od 300) a max poziom to nasz poziom postaci. Skill exp. zwiększające nam ilość skill pointów (które przeznaczamy na rozwój skilli) dostajemy walcząc i używając umiejętności.Uff to narazie tyle :p
 
Mi się niepodoba Pierwsze wrażenie robi zdecydowanie lepsze GW (wtedy mnie powaliło, a teraz? phi ). Ciężko połączyć się z serwem, tłok... jakoś do mnie nie przemówiła ta gra... Może powinienem więcej w to pograć, ale będzie to trudne, znowu zacząłem częściej grać w GW < co te elity robią z człowieka >
 
Don Sosneone1 said:
To nie można w GW walczyć dwiema brońmi na raz? Łeeee....
Kto wie czy nie bedzie mozna tak powalczyc jak wyjdzie Chapter 2, w koncu wprowadza klase assasina
 
Zbiku said:
Gwoli scislosci - Hellgate nie jest Blizzarda, tylko Flagship Studios (studio Billa Ropera, ex-pracownika Blizzarda i jednego z ojcow Diablo).
A co ty powiesz do tego:Hellgate-LogoPrzypadkowe podobienstwo, czy tez ktos komus "ukradl" pomysl?
 
Chrobry --> w ostatnim CDA Hellgate byla baardzo szeroko opisywana, wraz z jej podobienstwami do Diablo. jest ich duzo wiecej niz tylko logo
 
Poza tym skoro pracują nad tym goście, którzy pracowali przy Diablo to trudno jest mówić o kradzieży pomysłów. Skoro oni to wymyślali to teraz po prostu z tego korzystają.
 
Wie ktos czy w dodatku do GW bedzie mozliwosc stworzenia wiekszej ilosci postaci na konto ?
 
Możliwe... można tak się domyśleć przez to, że w Chapter2 ma być nowa profesja, a raczej nie wydaje mi się, by ANet zmuszała do usuwania postaci już istniejących na koncie, by można pograć Asasynem
 
Top Bottom