Gry komputerowe

+
Co do WoW -> gra jest świetna, ale droga. Z kolei prywatne serwy maja tony błędów.Diablo -> nie znoszę i znosić nie będę gry, w której cała filozofia polega na klikaniu myszą.Starcraft -> zdecydowanie najlepszy RTSSeria Total War -> spróbuj, a nie polubisz już innych strategii Polecam zwłaszcza grę Brytami w Rome:TW. Rydwany wymiatają!
 
Ze strategi polecam z całą mocą serię Earth i grę Original War - każda z nich to coś więcej niż tylko zalewanie wroga armią.Ktoś wie, gdzie można dostać Stracraft'a? Poza wydaniem wraz z Diablo i Warcrafrem II - War'a mam, Diablo mieć nie chcę.
 
chyba jest gdzies w sprzedazy cała seria Starcraftow(podstawka i chyba 1 albo 2 dodtaki nie pamiętam ile ich wyszło)a zdobyc to pewnie w Mediamarkcie albo innym empiku
 
Nightmare said:
Ze strategi polecam z całą mocą serię Earth i grę Original War - każda z nich to coś więcej niż tylko zalewanie wroga armią.Ktoś wie, gdzie można dostać Stracraft'a? Poza wydaniem wraz z Diablo i Warcrafrem II - War'a mam, Diablo mieć nie chcę.
Oryginal War wywailłem z HD po 15 minutach tak była beznadziejna Ja ze strategii polecam stare trupy - Imperialism i Imperialism II - jak coś źle zaplanujesz na poczatku to po kilkunastu turach pozostaje Ci tylko zacząć od nowa - trochę jak szachy - planowanie ma kluczowe znaczenie
 
Yahoo82 said:
Seria Total War -> spróbuj, a nie polubisz już innych strategii Polecam zwłaszcza grę Brytami w Rome:TW. Rydwany wymiatają!
?Jak kocham Rome TW, tak Brytowie to akurat największe rozczarownie tej gry Byłem maxymalnie napalony na granie tą frakcją i... totalna porażka... Wodzowie tej frakcji to chyba najszybciej ginące w grze jednostki , które nie maja żadnych szans na wygranie z normalna konnicą innych wodzów. Nadają się jedynie do pogoni lub (jako tako) do uderzania na flanki wroga.
 
Ech, Rome: TW to super gra (moim zdaniem), ale niestety bledy programistow uniemozliwily mi gre w nia... bo co to za przyjemnosc z gry, jak co 10 minut sama wychodzi do Windowsa... Byl na to patch (bo tak zdazalo sie w polskiej i we wloskiej wersji), ale niestety u mnie nie pomogl. A szkoda.Za najlepszego RTSa wszechczasow uwazam Age of Empires - The Age of Kings. Nieporownywalnie wielka ilosc grywalnych nacji (chyba ze 20), dobre 10 wyczerpujacych, dlugich kampanii i fakt, ze to byla pierwsza tego typu gra zrobiona z takim rozmachem mowia same przez sie. Warcraft III? 4 rasy? buehehe... I do tego AoE jest znakomitym nauczycielem historii... nic, tylko grac.
 
Ehh Age of Empires, łza się w oku kręci, chociaż wizualnie z tej gry to chyba tylko palladynów pamiętam. Ale to najlepsza strategia w jaką grałem na moim starym celeronie 600, a mój kumpel jeszcze miesiąc temu grał w Age'a na procesorze 200 i karcie 8mb .Cóż czasy się zmieniły i nic nie dorówna Totalom. Ale i tak Age stoi u mnie na równi z dużo nowszymi Strongholdami.
 
Tak Rome total war po prostu wymiata moja ulubiona strategia. Ech... jak sobie przypomne kiedy to szarża kartagiński sloni rozwalila moje misterne natarcie. taaa najbradziej mi się podobał system morale. Nie musisz wybić wszystkich wrogów. Wystarczy że spanikują.A teraz nadchodzi Medival 2 Ale będzie jatka
 
Ruszyla oficjalna strona NWN2 z 15 minut temu, wiec narazie duzo na niej nie ma, ale jest i pare ciekawych rzeczy... np. z tego co zauwazylem data Listopad 2006, choc nie wczytalem sie dokladnie...
 
Chłopaki potrzebuje pilnej odpowiedzi Kupiłem sobie WoWa (mam nadzieje że to nie sprzeczne z regulaminem forum :lol: ) a na pomoc rodiznki w płaceniu kartą liczyć nie mogę więc czy ktoś wie gdzie można kupić karte Pre-paid w jakim sklepie, nie chodzi mi o sprzedasz wysyłkową. W empiku sa??
 
Nowy Stronghold to dno(niestety). Jedynka była badzo innowacyjna i bardzo mi się spodobala. Natomiast Stronghold 2 totalnie mnie zaskoczył(niestety negatywnie) Mnóstwo bugów i niedoróbek.
 
the_witcher.pl said:
Nowy Stronghold to dno(niestety). Jedynka była badzo innowacyjna i bardzo mi się spodobala. Natomiast Stronghold 2 totalnie mnie zaskoczył(niestety negatywnie) Mnóstwo bugów i niedoróbek.
Crusader był spoko, ale jednak Stronghold jest jedną z gier w którą potrafie grać 24/24.w 2 nie grałem - nie mam zamiaru (szkoda sie rozczarować) Oprócz tego na moim HDD często goszczą HOMM3...
 
A ja sobie ostatnio pogrywam w Hegemonia - Żelazne Legiony, też bardzo fajny RTS, podobny do Homeworlda, moim zdaniem nawet lepszy.
 
tak, ja pykam caly czas w ds2 i musze niestety powiedziec, ze w polowie gry na kolejnym poziomie trudnosci(weteran. to tak jak koszmar w diablo) zaczyna sie nudzic. nie lubie takch rozwiazac, wszystko jest tak samo, zadan nie chce sie juz wykonywac.
 
Hegemonia jest stara ale jara. Grałem w nią dobuki nie wyszedł Star Wars Empire at War. mam demo i czekam aż mi przyślą pełną wersję.Co do HOMM-ów- fajne gierki ale teraz nadchdzi 4 więc z ciekawości zobaczę.A tak wogle to odnoszę wrażenie że zbaczamy z tematu to jest o grach RPG mi jednak ta dyskusja o strategiach nie przeszkadza
 
Star Wars Empire At War, mmm czekam z niecierpliwością. Całkiem udane połączenie Galactic Civ z RTS + elementy walk flot z homeworld, szkoda, że walki flot nie są w 3D
 
Xenomorph said:
Star Wars Empire At War, mmm czekam z niecierpliwością. Całkiem udane połączenie Galactic Civ z RTS + elementy walk flot z homeworld, szkoda, że walki flot nie są w 3D
Nom, ale IMO te walki to jej jedyna wada. Demko jest wspaniale, czekamy na pelna PSW CDA dostala ostatnio 8+/10.
 
Top Bottom