Gry komputerowe

+
Ciężko mówić o fabule, prędzej o storyteligu. Imo zdecydowanie lepszy w Falloucie. Bardziej logicznie i mniej banalnie
 
Storytelling sie pisze... a poza tym nie masz racji, o wiele bardziej banalny jest scenariusz, kiedy na poczatku gry wiadomo, ze jest sie "wybrancem losu", ostatnia nadzieja...
 
Wiem jak się pisze, synku. "Wybrańcem losu" jak to zgrabnie ująłeś, byłeś w Falloucie 2. W jedynce wcielałeś się w role pechowca, który jako pierwszy opuszcza schron. Pozatym Wybrańcem byłeś jedynie w oczach dzikusów z Arroyo, pozostali mieszkańcy wastelandu mieli cie za kompletne zero_Odnalezienie Gecka było jedynie pretekstem aby zacząć przygode, ale widać postanowiłeś nie być aż tak dociekliwy.
 
Lord Koniu said:
Rioo said:
Lord Koniu said:
Ja wlasnie mam rozterke czy zamowic GW: F czy nie... :p Na gram.pl jest ciekawa oferta, ale jeszcze jedynki nawet nie przeszedlem :p
ja się raczej zastanawiam czy/z którego zagranicznego sklepu zamówić, ciekawe bonusy dają, których w gram.pl nie ma (np. plakat, płytka z muzyką )
Daj jakies namiary
Jeden z newsów na http://www.guildwars.pl chyba znasz ten adres? dokładniejsze info poszło na privie, nie chce się modom narażać linkując forum
 
MasPingon said:
Wiem jak się pisze, synku.
smieszne sa te twoje wstawki nigdy tego nie zrozumiem, coz takiego jest swietnego w byciu wybrancem-zerem w paskudnym, nudnym, nieciekawym swiecie. pierwsza czesc zniechecila mnie na poczatku. postanowilem wiec kupic druga jak staniala, liczylem ze moze teraz mnie zaciekawi. niestety juz w Klamath nie dalo sie grac(a wiec takze na poczatku)... mysle, ze dalsza dyskusja nie ma sensu, kazdy ma swoje zdanie.
 
Don Sosneone1 said:
[...]Aaaa, jeszcze jedno: Już się pogubiłem. Kiedy w końcu była/będzie polska premiera Obliviona?
Nikt nie odpowiedział to ja odpowiem:p 24.03.06
 
Argon said:
Don Sosneone1 said:
[...]Aaaa, jeszcze jedno: Już się pogubiłem. Kiedy w końcu była/będzie polska premiera Obliviona?
Nikt nie odpowiedział to ja odpowiem:p 24.03.06
Tak dla uściślenia 24 marca będzie premiera wersji kolekcjonerskiej do kupienia tylko w sklepie cenegi normalna ma być później gdzieś koło czerwca. A łatka polonizująca bęzie prawdopodobnie jeszcze później.
 
arczi said:
MasPingon said:
Wiem jak się pisze, synku.
smieszne sa te twoje wstawki nigdy tego nie zrozumiem, coz takiego jest swietnego w byciu wybrancem-zerem w paskudnym, nudnym, nieciekawym swiecie. pierwsza czesc zniechecila mnie na poczatku. postanowilem wiec kupic druga jak staniala, liczylem ze moze teraz mnie zaciekawi. niestety juz w Klamath nie dalo sie grac(a wiec takze na poczatku)... mysle, ze dalsza dyskusja nie ma sensu, kazdy ma swoje zdanie.
Heh jak dla mnie fallout 2 był najlepszym rpgiem jaki kiedykolwiek powstał ze względu na klimat ale każdy ma swoje zdanie jak wyżej napisałeś
 
Mass -> wyjątkowo masz rację Zakopmy topór wojenny (do następnego razu ).A Aragonowi I Avallac'howi dziękuję za udzielenie informacji
 
Ostatnio szukałem jakiejś nowej gierki, przeszedłem Alone in the dark 4 (gra bardzo dobra, jednak krótka i ze skopaną końcówką - horror zmienia się w shootera) i sprawdzając stare CD-A znalazłem grę Chaos League. Podszedłem do niej z rezerwą, jednak po kilku meczach okazała się byc świetną rozrywką! Jeśli ktoś nie wie o co w niej chodzi - to swoisty football amerykański w wydaniu fantasy. Twarda walka, taktyka, magia, umiejętności i rozwój różnorodnych zawodników to tylko niektóre cechy tej gry. Główna jej zaleta jest jednak grywalność. Przepychamy naszą drużynę, rozwijamy zawodników itd. No a skoro nazwałem swój orkowy team "Urodzeni Mordercy", napakowanego Trolla nazwałem Pudzian zaś ulubionego runningbacka (połączenie fightera z rozgrywającym) Yahoo, to trzeba przecież dojść do pierwszej ligi, nie? Polecam!PS. Gra była (wraz z rewelacyjną Etherlords2) w numerze 117 CD-A.
 
Avallac h said:
Tak dla uściślenia 24 marca będzie premiera wersji kolekcjonerskiej do kupienia tylko w sklepie cenegi normalna ma być później gdzieś koło czerwca. A łatka polonizująca bęzie prawdopodobnie jeszcze później.
Ja najprawdopodobniej kupie kolekcjonerska Ale nie wiedziałem że zwykła ma wyjść w czerwcu... bodajże Tod Howard pisał czy mówił że gra jest już ukończona.
 
Bliższe informacje na temat daty i sposobu wydania polskiej edycji gry podane zostaną już wkrótce!
Cenega nie rozpisała się za bardzo na temat polskiej wersji językowej.
 
Wygląda na to, że będzie tylko łatka polonizująca, a i to pewnie dopiero po wakacjach, bo premiera wersji standardowej ma być w czerwcu oczewiście w Polsce, a nie w Europie, bo tam będzie wcześniej.
 
Usunąłem dywagacje Masa i Gena na temat kup. Mas, ostrzegam... za wyzywanie innych użytkowników od "kup" moze być ban.
 
za wyzywanie od kup moze nie, ale za fakt, iz nie zna sie na grach, zwlaszcza RPG, ban nalezal sie juz dawno...
 
Top Bottom