Gry komputerowe

+
I znowu usunąłem kilka postów Tym razem ostrzegam już naprawdę poważnie. Niektórzy chyba myślą, że nie mam co robić tylko ciąć posty i zwracać uwagę. Skoro już raz reagowałem to proszę by nie prowokować mnie po raz drugi po kilku godzinach w tym samym temacie. Jeśli ktoś teraz zacznie sprzeczkę kolejną nie na temat to poniesie konsekwencje. Na 100%. Niemile widziane są również usprawiedliwienia typu "Dziadu, ale to nie ja"... bo ja zawsze wiem KTO, GDZIE, KIEDY i CO na tym forum robi, hehehe Wielki Brat patrzy jednym słowem.Tyle sprzątania co dziś w różnych tematach to chyba od początku tej roboty nie miałem
 
Korgan said:
Bliższe informacje na temat daty i sposobu wydania polskiej edycji gry podane zostaną już wkrótce!
Cenega nie rozpisała się za bardzo na temat polskiej wersji językowej.
Ech... a u Cenegi jak zwykle nic nie wiadomo :/Ja tam tylko czekam do bety GW:F 24 marca :D
 
Dziadu to tylko totalny offtop, nie ma powodów do kasowania postów Wczoraj na gram.pl pojawiło się demko spella, palce lizać. Teraz taki mały offtop Te pieniądze na gram.pl w koszyczkach aktualizują się w łącznej puli dopiero co jakiś czas?
 
Dziadu said:
Wielki Brat patrzy jednym słowem.
Wielki Brat patrzy jednym słowem, a to ci dopiero spryciarz. A ja mam ucho i oko na pulsie spraw. Pozdrawiaczka dla ciężko pracujących nad ogarnięciem tego chaosu...
 
NAJ GEST PAN said:
Dziadu said:
Wielki Brat patrzy jednym słowem.
Wielki Brat patrzy jednym słowem, a to ci dopiero spryciarz. A ja mam ucho i oko na pulsie spraw. Pozdrawiaczka dla ciężko pracujących nad ogarnięciem tego chaosu...
Chyba nie zrozumiałeś co miałem "pod" myślą NAJ
 
A propo erpegów :p nie wiecie gdzie można w miarę tanio dostać gierkę pod tytułem "Quest For Glory V - Dragon Fire"??? gra jest z około 1998 produkcji sierry
 
leśny TROLL said:
A propo erpegów :p nie wiecie gdzie można w miarę tanio dostać gierkę pod tytułem "Quest For Glory V - Dragon Fire"??? gra jest z około 1998 produkcji sierry
Looknij na Allegro
 
Właśnie przed chwilą rozpracowałem demko spella2 na wszystkie możliwe sposoby. Szkoda tylko że gra działa niemalże idealnie zanim zacznę rozbudowę bazy 512 ramu to stanowczo za mało Twórcy niestety trochę namodzili ale to nadal dobry spell :) Niestety już nie rozwijamy postaci dodając jej pkt. siły, zręczności itp. Rozwijamy ją podobnie jak w Diablo albo D&S. Przynajmniej nie musimy szukać zwojów z czarami. Zaoszczędza to sporo czasu i miejsca w ekwipunku Teraz wszystkie przedmioty dodają plusy do zdrowia i many. Na dodatek przedmioty są zaklęte czarami, np. staff za każdym atakiem ulecza naszą postać itp. Walki wyglądają podobnie jak w jedynce Tylko tym razem nie latamy władcą run i nie zajmujemy monumentów. Jednostek za dużo nie widziałem Nawet jazdy nie mogłem sobie wyprodukować ani krasnoludzkiej katapulty No dobra, jak wiecie bitwy uzyskują nowy wymiar dzięki wprowadzeniu jazdy i latających kamikazze. Świat podzielił się jakby na trzy strony: przymierze (Krasnoludy, Ludzie, Elfy) Clan(Klan? Orki, Trolle i Barbarzyncy) oraz Pakt (Mroczne Elfy, Gargulce! i Cienie) Jakoś tak strona Klanu wygląda najciekawiej(Trolle, Trolle, Trolle :D) Gracz dowodzi naraz trzema armiami jednej strony. Czyli np. grając przymierzem dowodzimy elfami, krasnalami i ludziami. Ma to swoje dobre strone no i złe. Grając właśnie przymierzem w armi krasnali wystąpią aż 3 jednostki, tak samo w armi elfów Trochę mało. Ach, przynajmniej wszystko jest wyważone. Trzeba kożystać ze wszystkich jednostek. Osobiście wywaliłbym kuszników ludzi i dał jakąś jednostkę elfom albo krasnoludom. Ech i co najgorsze jedną z jednostek trolli jest katapulta Aaaaaaaaaaaaaa
 
Oblivion dostal 93% w PC Gamer UK. Musze przyznac ze nie spodziewalem sie tak wysokiej oceny od PCG... juz tylko 9 dni do premiery
 
Koniecznie 1GB Ramu!!! 2,6 GHz. Gościo w komentarzach pisze że na D Athlon 2,8 GHz, Radeon 9600, 1536 MB RAM grał prawie z max ustawieniami. Mi brakuje trochę ramu.
 
Korgan said:
Pomysł fajny tylko wszyscy zapewne klikaliby na "tak" nie czytając treści wiadomości Lordzie Witcher nie może mieć większych wymagań niż Oblivion... Jak tak będzie to chyba pójdę kogoś pociąć
Zalezy kiedy wyjdzie Troll --> looknij na stronke jakiegos sklepu, chociazby pcprojekt.pl
 
Pojawił się nowy trailer Obliviona, niestety nie jest on długi, prezentuje widok na stolice Cyrodil z odległych wzgórz a także przypomina że premiera już za tydzień .Na trailerze nie rzuca się w oczy wspominana przez wielu plastikowośc. W momencie gdy pisze te słowa, trailer ten jest oceniany na 8 na zagranicznych stonach.
 
http://www.xbgl.com/news/new-oblivion-screens-and-teaser-tra iler/346/Stąd nikt nie powinien mieć problemów ze sciągnieciem filma waży 8.5mb więc sciąga się dość szybko.Edit: pojawiły się również nowe screnny, podaje link do galerii na stronie głównej. http://www.morrowind.com/art/obliv_xbox360_screens_01.htm
 
Argon said:
Pojawił się nowy trailer Obliviona, niestety nie jest on długi, prezentuje widok na stolice Cyrodil z odległych wzgórz a także przypomina że premiera już za tydzień .Na trailerze nie rzuca się w oczy wspominana przez wielu plastikowośc. W momencie gdy pisze te słowa, trailer ten jest oceniany na 8 na zagranicznych stonach.
Jeśli filmik nie jest rasowany to rzeczywiście zabija przynajmniej graficznie.
 
Top Bottom