Gry komputerowe

+
ja tam sie jakos niepale zeby kupic Obliviona....tylko czekam z niecierpliwoscia na Wiedzmina...juz zaczolem kompletowac nowego kompa zebym mial na czym grac w Wiedzimina,mam juz taki Giga wielki plaski monitor bedzie sie na nim swietnie grac
 
ja tam Obliviona nie kupie. w ogole nie jestem fanem Morrowinda, zadna czesc mi nie przypadla do gustu... Czekam na Gothica, no i wiedzmaka. bo nic innego z RPG chyba sie nie szykuje, co??
 
arczi said:
ja tam Obliviona nie kupie. w ogole nie jestem fanem Morrowinda, zadna czesc mi nie przypadla do gustu... Czekam na Gothica, no i wiedzmaka. bo nic innego z RPG chyba sie nie szykuje, co??
Grałeś we wszystkie 3?
 
W Arene da się grać nawet dziś , choć to już nie to . W daggerfalla nie grałem, ale słyszałem że mimo ogromnej ilości bugów z której zasłynoł jest do dziś bardzo grywalny.
 
Geno said:
arczi said:
ja tam Obliviona nie kupie. w ogole nie jestem fanem Morrowinda, zadna czesc mi nie przypadla do gustu... Czekam na Gothica, no i wiedzmaka. bo nic innego z RPG chyba sie nie szykuje, co??
Grałeś we wszystkie 3?
w ostatnia nie gralem, bo nie mialem. poprzednie mi sie po prostu nie podobaly, nie przypadly do gustu. ostatnia czesc widzialem u kumpla i wolalem nie pozyczac. choc i tak predzej Morrowind, niz cieniaski Fallout
 
arczi said:
w ostatnia nie gralem, bo nie mialem. poprzednie mi sie po prostu nie podobaly, nie przypadly do gustu. ostatnia czesc widzialem u kumpla i wolalem nie pozyczac. choc i tak predzej Morrowind, niz cieniaski Fallout
Hmmm trudno mi uwierzyć bo oryginałów Daggerfall'a w Polsce było chyba 5 a piratów też niewiele...
 
Demonizujesz nieco Geno...Tychy w to namiętnie pogrywały z tego co pamiętam.Ale tym co robiło największe wrażenie była ilość miast.Moim zdaniem rekord nie do pobicia chyba juz w zadnej gierze
 
Nagi_Szopen said:
Demonizujesz nieco Geno...Tychy w to namiętnie pogrywały z tego co pamiętam.Ale tym co robiło największe wrażenie była ilość miast.Moim zdaniem rekord nie do pobicia chyba juz w zadnej gierze
Być może , pewnie przez błędne założenie bo mówiłem o sytuacji w roku premiery ,bodajże 1996
 
sorry Mas, ale jak nie wiesz, to sie lepiej nie wypowiadaj... a to, ze fallout Ci sie tak szalenie spodobal, to twoja sprawa, tylko nie neguj faktu, iz mi ta gra ani morrowind nie pasuje. mowie tylko i wylacznie o grach w ktore gralem, niemniej nie mam zamiaru sie tlumaczyc, zwlaszcza tobie... nie jestes wart jakiejkolwiek dyskusji, wiec prosze, nie komentuj,zwlaszcza wtedy, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia...
 
arczi said:
w ostatnia nie gralem
arczi said:
[...]mi ta gra ani morrowind nie pasuje. mowie tylko i wylacznie o grach w ktore gralem[...]
tia... Nie chce brac udzialu w klotni, ale obiektywnie patrzac, arczi, nie mozesz oceniac gier, z ktorymi nie miales kontaktu. Nawet, jesli widziales jak ktos gra, bo to zupelnie cos innego.
 
W sumie tak to cos zupełnie innego, ale idzie sie zrazic do gierki patrząc jak ktos gra. U mnie jest tak, ze są gry na ktore spojrze i nie moge sie doczekac kiedy zagram i takie, ze wiem, ze nigdy nie zagram nawet jakby niewiem jak byla zachwalana. Nie wymienie tytulow bo są wsrod nich klasyki za ktore moglbym byc zlinczowany .
 
arczi said:
sorry Mas, ale jak nie wiesz, to sie lepiej nie wypowiadaj... a to, ze fallout Ci sie tak szalenie spodobal, to twoja sprawa, tylko nie neguj faktu, iz mi ta gra ani morrowind nie pasuje. mowie tylko i wylacznie o grach w ktore gralem, niemniej nie mam zamiaru sie tlumaczyc, zwlaszcza tobie... nie jestes wart jakiejkolwiek dyskusji, wiec prosze, nie komentuj,zwlaszcza wtedy, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia...
Narazie wygląda na to że to Ty nie masz nic ciekawego do powiedzenia a jednak komentujesz bądź co. A wypowiedzieć każdy się ma prawo o ile robi to w sposób kulturalny i zrozumiały, masz prawo do własnego zdania, ale uwierz mi, mało kogo ono tutaj obchodzi.
 
Nowy trailer Obliviona: http://www.morrowind.com/downloads/media_movies.htmCoś dużo ich ostatnio
 
Top Bottom