Gry komputerowe

+
A o mnie ani słówka. Ani słóweczka... A tak się staram Zmieniając temat... Czy np. postacią z GW: Factions można grać w świecie z podstawowego GW i odwrotnie?
 
Dziadu said:
Chodzi o kulturę, której czasem zdaje Ci sie brakować
Czasami zapominam, że jestem na salonach Postaram się być tak kulturalny jak pozostali użytkownicy, a kto wie, może nawet jak wyżej cytowany.
 
Ależ czemu Rioo? Przecież one tylko ubarwiają dyskusję... O ile niektórzy nie przekraczają granic dobrego smaku Aaaa słuchajcie, znacie może jakieś dobre dodatkowe kampanie do Arcanum?
 
Don z tego co pamiętam to na samej podstawce nie zagrasz zabojcą a na samym GW:Fnie pograsz sobie wojownikiem w swiecie z podstawki (czy cos w tym stylu )
 
Dziadu said:
Nie mam nic do Ciebie personalnie i cieszę się, że takie barwne osoby jak ty są na naszym forum, ale z drugiej strony zaczyna mnie juz wkurzać to że tyle osób (również na privie) skarży się na Ciebie.
Coś paskudnego -> konfidencja na forum
 
Dziadu said:
Również Ciebie Koniu proszę już o niekomentowanie, ok?
Wybacz ^^Mas:ROTFLPowiem ostatni raz i juz sie zamykam.Jezeli gra mnie wciagnela na godzine, bo pozniej mi sie znudzila, to wedlug mnie to nie jest arcydzielo. W koncu trudno za takie uwazac gre przy ktorej sie wytrzymalo godzine, nie ?
MasPingon said:
Dziadu, bardzo mi przykro że poskarżyło się na mnie kilku 16 latnich oldschoolowych crpgowców skupionych wokół elklandera;]. Przecież to oni są siłą napędową tego forum i skoro jest ich więcej to napewno mają racje :]
Hehe, wiesz co swiadczy o "dosroslosci" ? Na pewno nie pisanie jakim to sie jest niezwykle "doroslym" a, ze wszyscy inni ktorzy nie podzialaja Twojego zdania to "dzieci".Kraszu: n/c
 
Kraszu said:
Kraszu: n/c
No to pokazales swoja "doroslosc", napisanie co jest zlego w grze to nie do wykonania zadanie, myslalem ze sie zacznie jakos dyskusja na temat crpg-ow.
Heh, ile razy mam powtarzac, ta gra mnie sie nie podoba, ja ja oceniam subiektywnie. A skoro gralem w nia godzine to za wiele o niej nie mam do powiedzenia A co do tego co mi sie nie podoba: przede wszystkim klimat, ja zdecydowanie wole fantasy
 
zostawmy tego nieszczęsnego Fallouta wam się nie podoba dobra Mi i Masowi (i pewnie wielu innym )się podoba i chcemy go bronic ale dobra koniec tej beznadziejnej kłutni jesli naprawde chcecie spotkajcie się i załatwcie to na noze a nie na forum
 
I wy mówicie o dorosłosci. Jesteście żałośnie dziecinni. Jakoś ostatnio nie chce mi się tu wchodzić, moze niektórzy sie z tego powodu cieszą. Takie kłótnie potwierdzają tylko moje zdanie na ten temat.
 
Ja tam sie nie chcialem klocic tylko dowiedziec co sie moze nie podobac w swietym falloucie, fanowi crpg-ow. Warto podejsc jeszcze raz do tej gry jak nie wiesz co ci se nie podobalo, pamietaj ze w przeciwienstwie do bg tu statystyki perswazi i inteligenci zmieniaja bardo duzo, mozesz przejsc gre nie uzywajac przemocy, od tego co zrobisz zalerzy przyszlosc poszczegolnych lokaci.
 
Michalun said:
zostawmy tego nieszczęsnego Fallouta wam się nie podoba dobra Mi i Masowi (i pewnie wielu innym )się podoba i chcemy go bronic
Mi na ten przykład Mam prośbę- jesli ktoś przeszedł Tormenta, proszę o kontaklt na gg.
 
Kraszu -> Łoooo Jezuuu... Następny, co to nam będzie udowadniał, jaki to Fallout jest wspaniały. Tak uważasz? Ok. Tylko nie narzucaj innym swojego zdania. My wolimy klimaty typowego fantasy. I tego Wy nie zmienicie. A my nie zmienimy waszego zamiłowania do Fallouta. Na tym pozostańmy. Koniec. Amen, jak powiedział pewien sławny, choć nie we wszystkich kręgach lubiany ksiądz - biznesmen.Ponawiam swoje pytanie: Zna ktoś jakieś dobre mody do Arcanum? Wiecie, jak się dwanaście razy przechodzi podstawową kampanię to można się nieco znudzić (tylko dlaczego przechodzę po raz trzynasty?)... Walu -> ja przeszedłem!
 
Kraszu nie dowiesz się, nie ma szans na normalną dyskusje. Argumantacja polega na stwierdzeniu "nie bo nie" , ewentualnie na tym, że woli się święta Bożego Narodzenia od świąt Wilkanocy.Kiedyś pożyczyłem Fallouta kumplowi, mimo że interesował się grami komputerowymi nie miał pojęcia co to za tytuł. Po tygodniu oddał mi płyte i stwierdził, że gra jest słabiutka, bo go szczury na samym początku zabijają.Mam wrażenie, że paru forumowiczów miało ogromne problemy ze szczurami przy wyjściu z Krypty 13;] Btw nie wychylaj się tak ze swoim zdaniem, bo ktoś Cie zakapuje do moderatora, stajesz się w tym momencie niewygodny;]
 
Hoho.... Obraził się, jak panienka....Wiedz Mass, że udało mi się bez problemu przejść te szczury. I praktycznie obie części.....Btw. Ktoś wie gdzie zwerbować tego zakutego w zbroję kościotrupa (nie pamiętam imienia) z Tormenta? Przeszedłem (fakt, że jakoś nie zwracałem uwagę na szczegóły otoczenia - zajęty byłem "pochłanianiem" fabuły) grę i nie znalazłem go.
 
Najwieksza strona o Arcanum:http://www.terra-arcanum.com/Najwiekszy mod jest chyba car arcanum, mi cos nie dzialal ale pewnie cos zle robilem i nie chcialo mi sie wiecej bawic (dodaly sie nowe budynki itp. ale nie mialem nowych npc).A i ja nie probuje niczego narzucac po prostu myslalem ze forum sluzy do dyskutowania.
 
Kraszu --> looz, do Ciebie nikt nie ma pretensji :p A co do F. to moze jeszcze kiedys sprobuje, lepsza jest 1 czy 2 czesc ? Bo o Tactis slyszalem ze to zabicie ducha Fallouta
 
Top Bottom