Gry komputerowe

+
Genesis said:
Ten Cię przekonuje czy będę musiał poszukać jakiegoś z ostatniego tygodnia?http://www.thewitcher.com/resources/upload/img/media/sites/309_p_1.jpg
To krótkie newsy + garść podstawowych informacji (więcej nie wiadomo/było/będzie obszerne za miesiąc) + mały obrazek do każdego.Sorry Mas, do Ciebie napiszę za pół godziny. Wiem, że nie możesz się doczekać.
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Ten Cię przekonuje czy będę musiał poszukać jakiegoś z ostatniego tygodnia?http://www.thewitcher.com/resources/upload/img/media/sites/309_p_1.jpg
To krótkie newsy + garść podstawowych informacji (więcej nie wiadomo/było/będzie obszerne za miesiąc) + mały obrazek do każdego.
Boję się pomyśleć co napiszesz po wklejeniu kolejnego skanu."No teraz facet omawia walory graficzne gry więc musi być dużo screenów" ?
 
A ja zakupiłem pełną wersję Spore. Zachęciło mnie demko i zaprawdę dziwię się. Dziwię się jakim cudem gra w której nie ma wypruwania flaków, headshotów, combosów i magicznego pocisku zadającego k6+1 na poziom może być tak wciągająca ;D
 
No chodziło mi o ten edytor potworków ;DA przy okazji to cholernie sprytna kampania reklamowa. Niewielka cena produktu która zachęca do kupna, a jak podgrzewa atmosferę ;DEdit: A wiem ;D
 
No to teraz wielka chwila:"dostarczać rozrywki ludziom od lat 2 do 102"Troszkę przesadzasz. Wiele gier takich nie jest - np. Crysis, AC" jak najmniej tekstu pojawiającego się na monitorze, a jeśli już, gracza nie powinno się zmuszać do czytania. Dialogi muszą być udźwiękowione"Co złego w udźwiękowionych dialogach? Wg mnie w grach muszą być udźwiękowione. To buduje klimat. Choć i tak zawsze czytam i "przeklikuję". Co do tekstu - szczególnie w grach RPG. Jasne, że taki trend jest, ale znów lekko przesadzasz.Z pozostałym się niestety zgadzam. Jak to powiedział neandertalczyk "Jeb*na ewolucja".EDIT
Kiop said:
Co będzie z dialogami pojawią się czy nie? Bez dialogów to odrobinę głupio :)
Grhhh... Jednak masz rację.
 
tehcrash said:
Z tekstem MasPingona się (o dziwo!) zgadzam, ale mam kontrprzykład. Jeden, ale zawsze.Seria Half-Life.Mam rozwinąć, czy kontrprzykład jest oczywisty?
Można zauważyć zmianę jakościową w epizodach 1 i 2, czyli pierwszych HaeLach multiplatformowych. Zmiana jest dosyć subtelna i da się to jakoś przeżyć, ale fanowi serii rzuca sie w oczy. Mimo to jest to nadal zaj**ista gra, ale to raczej nie potwierdza reguły
No to teraz wielka chwila:"dostarczać rozrywki ludziom od lat 2 do 102"Troszkę przesadzasz. Wiele gier takich nie jest - np. Crysis, AC
Wypaliłeś ze złymi przykładami, AC zdecydowanie jest grą dla wszystkich. Wystarczy przejrzeć fora internetowe, aby zorientować się w czyje gust trafił.
" jak najmniej tekstu pojawiającego się na monitorze, a jeśli już, gracza nie powinno się zmuszać do czytania. Dialogi muszą być udźwiękowione"Co złego w udźwiękowionych dialogach? Wg mnie w grach muszą być udźwiękowione. To buduje klimat. Choć i tak zawsze czytam i "przeklikuję". Co do tekstu - szczególnie w grach RPG. Jasne, że taki trend jest, ale znów lekko przesadzasz.
Przykład - Wiedźmin. Udźwiękowienie dialogów bardzo zubożyło grę. Wiąże się ono zazwyczaj z cięciami tekstu, stąd mniej opcji i ogólne kalectwo. Poza tym jak się okazało, odpowiedni klimat można równie dobrze spuścić w klozecie zatrudniając nieudolnych aktorów podkładających głosy postaciom.
 
No i wciąż powastają "trochę inne gry" TF2 (styl graficzny), Portal (wszystko), Spore (ale to simsowaty każual), czy Majesty 2.PSChyba nam się temat pomylił.
 
Firnomir174IFRIT said:
No to teraz wielka chwila:"dostarczać rozrywki ludziom od lat 2 do 102"Troszkę przesadzasz. Wiele gier takich nie jest - np. Crysis, AC" jak najmniej tekstu pojawiającego się na monitorze, a jeśli już, gracza nie powinno się zmuszać do czytania. Dialogi muszą być udźwiękowione"Co złego w udźwiękowionych dialogach? Wg mnie w grach muszą być udźwiękowione. To buduje klimat. Choć i tak zawsze czytam i "przeklikuję". Co do tekstu - szczególnie w grach RPG. Jasne, że taki trend jest, ale znów lekko przesadzasz.Z pozostałym się niestety zgadzam. Jak to powiedział neandertalczyk
 
Forum dyskusyjne według wikipedii -
jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Forum dyskusyjne według kozika -
Panowie, niczego nie odkryjemy. Dajmy sobie spokój.
Porozmawiajmy o bawełnie
 
Top Bottom