Gry komputerowe

+
FirnomirIFRIT said:
W dzisiejszych czasach internet ma praktycznie każdy. Automatyczne szukanie uaktualnień, czat, grupy i inne bajery znacznie ułatwiają wszelakie "growe" sprawy. Po za tym napisałem "a nawet" co oznacza, że mimo wad i tak mi się ta platforma podoba.
Również "praktycznie każdy" ma obie sprawne nogi i nie jeździ na wózku, a mimo to są coraz szerzej montowane udogodnienia dla niepełnosprawnych. To, że "większość" ma internet, nie oznacza, że trzeba mniejszość dyskryminować.
 
Co do HL2, nie wiem nie grałem (głównie właśnie przez rejestrację, jak miałem pieniądze nie posiadałem internetu. Jak mam to nie mam kasy..ehh). Co do wspomnianego na poprzedniej stronie Fallouta to ja tam się mitów 'starych dobrych' gier nie trzymam, bo i dzisiaj są tworzone świetne tytuły. Mi osobiście chodzi o to, że Oblivion był masakrycznie nudny i jakby taki, no nie wiem - płytki. To jest jednak moje osobiste odczucie. Ale fabuła może być dla mnie infaltylna, gameplay niedopracowany. Ja chciałbym tylko, żeby panowie z Bethesdy dali nam niepowtarzalny klimat. Kiedy odpalam S.T.A.L.K.E.R.A., to aż chce mnie się pykać. I niech mówią co chcą, że nidopracowany, że długo powstawał itd. Klimacik ma niepowtarzalny, a to jest na prawdę coś. I gdyby nowy Fallout był zbliżony klimatem do tworu braci wschodniej byłoby ok. Wiadomo, wyobrażam sobie świat Fallouta jeszcze bardziej opustoszały, ale dobrze by było jakby twórcy celowali w ten właśnie klimat. Zresztą i tak rządzi MGS 4 :ppozdrawiam
 
Aspazar said:
Nie karzdy ponad 66% Polaków ma internet
Mówię tu o graczach. Z nich pewnie 90%. I jeszcze jedno: Czy ty naprawdę polskiego nie znasz?
Aspazar said:
Janie dyskryminuje tą mniejszość mam w nich swojego kolegę
Panie Janie, panie Janie rano wstań! Rano wstań!
Aspazar said:
Aspazar said:
W dzisiejszych czasach internet ma praktycznie każdy. Automatyczne szukanie uaktualnień, czat, grupy i inne bajery znacznie ułatwiają wszelakie "growe" sprawy. Po za tym napisałem "a nawet" co oznacza, że mimo wad i tak mi się ta platforma podoba.
Również "praktycznie każdy" ma obie sprawne nogi i nie jeździ na wózku, a mimo to są coraz szerzej montowane udogodnienia dla niepełnosprawnych. To, że "większość" ma internet, nie oznacza, że trzeba mniejszość dyskryminować.
Nie znaczy też, że trzeba się do nich dostosowywać i żyć pod dyktando ich potrzeb.Ile znasz osób, które grają "na poważnie" i nie mają neta?
 
Aspazar said:
Aspazar said:
Aspazar said:
Janie dyskryminuje tą mniejszość mam w nich swojego kolegę
OMG..! ;D Pisanie ze zrozumieniem pomaga czytac ze zrozumieniem ;D
patrz na siebie a później oceniaj innych
Patrze, patrze i...placze...Co do Steama to wszyscy zgadzamy sie, ze jest zbednym elementem polityki Valve? ;D
 
Jak Steam wychodził, razem z CS 1.6, tak naciągneli graczy. 1.5 od 1.6 różni się ? prawie niczym, trzeba było wydać kasę na prawie to samo.
 
[quote author=S@LI]Co do Steama to wszyscy zgadzamy sie, ze jest zbednym elementem polityki Valve? ;D[/QUOTE]Nie, nie wszyscy. Mnie Steam bardzo się podoba, jest przydatny i wygodny. Nie mam z nim żadnych problemów. Bardzo ułatwia granie w sieciówki ze znajomymi.
 
Mnie się Steam podoba, bo wygodnie się ściągało demka Overlorda i Portala - no i to jedyne, do czego go używałem ;) Poza tym, dostarcza dosyć ciekawych statystyk na temat sprzętu, którym dysponują gracze steama używający.
 
JaszczurPL said:
[quote author=S@LI]Co do Steama to wszyscy zgadzamy sie, ze jest zbednym elementem polityki Valve? ;D
Nie, nie wszyscy. Mnie Steam bardzo się podoba, jest przydatny i wygodny. Nie mam z nim żadnych problemów. Bardzo ułatwia granie w sieciówki ze znajomymi.[/QUOTE]Popieram w 100%.
 
I ja. Jakas ankieta? Mi najbardziej pasuje opcja sciagania zen gier juz kupienych, ktore sa automatycznie upaczowane do maksimum, mile dramowe bajery itp...
 
Steam służy IMO tylko do wkurzania ludzi. Np. instalacja gry x trwa 2 minuty, ale rejestracja w steamie może potrwać i 34 godziny (sic!).
 
Wooczykij said:
Steam służy IMO tylko do wkurzania ludzi. Np. instalacja gry x trwa 2 minuty, ale rejestracja w steamie może potrwać i 34 godziny (sic!).
Zaintrygowale mnie owe sic!..Miales takie doswiadczenie?Brzmi co najmniej kosmicznie ;D
 
SLI said:
SLI said:
Steam służy IMO tylko do wkurzania ludzi. Np. instalacja gry x trwa 2 minuty, ale rejestracja w steamie może potrwać i 34 godziny (sic!).
Zaintrygowale mnie owe sic!..Miales takie doswiadczenie?Brzmi co najmniej kosmicznie ;D
A tak, właśnie mnie się to przytrafiło. Bodaj przy instalacji HL2.
 
To chyba jakis swoisty rekord ;DJa steama nie lubie tylko dlatego, ze jest wymuszony.To tak z wiekszoscia gier i windowsem...W tym przypadku musze jednak zacisnac zeby i sie pogodzic z praktycznym brakiem wyboru.Ogolnie steam ma swoje "+y" jednak sam pomysl zmuszania uzytkownikow do rejestracji, instalacji pewnego oprogramowania i posiadania lacza zeby gre tylko uruchomic wzbudza we mnie gleboka odraze ;D
 
Proszę o pomoc:Bardzo mnie natchnęło, żeby zagrać w jakąś grę o Jamesie Bondzie. Jednak nie mogę nic znaleźć , na allegro są raptem jakieś dwa antyki , w empiku tak samo... agent 007 zręcznie się przede mną ukrywa. Może ktoś mógłby poradzić ? Dysponuję PC i PS2 :beer:Wiem o:Nightfire } na PS2From Russia With Love Nightfire } na PC
 
James Bond 007: NightFire jedyny porządny kandydat...jeszcze może James Bond 007: Agent Under FireFrom Russia With LoveZakup nitendo to znajdziesz lepsze tytulu.
 
Na allegro widziałem Goldeneye Rogue Agent na PS2 za trzy dychy, o tu: http://www.allegro.pl/item382496169_goldeneye_rogue_agent_stan_bardzo_dobry.htmlA tu From Russia with love na e-bayu, też na ps2, w atrakcyjnych cenach:http://www.allegro.pl/item382496169_goldeneye_rogue_agent_stan_bardzo_dobry.htmlhttp://cgi.ebay.pl/James-Bond-007-From-Russia-With-Love-PS2_W0QQitemZ130232235542QQihZ003QQcategoryZ11321QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
 
Top Bottom