Gry komputerowe

+
I tyle o sprawie.
 
Jako doświadczony gracz w diablo2, stwierdzam, że pierwszym obejrzeniu tego gamplay'a miałam 2 myśli:1. ale zajebista fizyka, będzie cudnie się grać2. to diablo czy warcraft? Bo coś się im chyba porąbało... :wall:I do teraz mam takie skojarzenia niestety. O ile cenię Blizzarda za to, że póki co pozostaje wierny PieCom, to o tyle takie warcraftowacenie diablo nie przypadło mi do gustu. Jak chcą, to niech zrobią Warcrafta4, nikt im nie zabroni, a wielu się wręcz ucieszy (w tym ja). Mam nadzieję, że nieco te kolory zmienią...
 
Jeżeli po pierwszym gameplayu uważacie, że grafika jest beznadziejna i za kolorowa, to... "oczywiście szanujemy Was". To, co nam Blizzard pokazał to jest zapewne mniej niż 1% całej gry i na pewno znajdą się tam odpowiednio mroczne podziemia, w których nie widać nic na odległość wyciągniętego topora.A poniżej dwa trzy screeny "mrocznego jak kopyta szatana Diablo 2"
(ironia)Aż mi mleko w lodówce skwaśniało od tej mHHHoczności (/ironia)
 
Wielu ludzi mówi, że Crysis zawiódł, nie spełnił oczekiwań. Jakie są wasze wrażenia po najnowszym dziełu Crytec-u, oraz na jakim sprzęcie i poziomie detali chodzi wam?Ja osobiście bardzo wciągnąłem się w Cry-a, wbrew temu co czytałem w cda nigdy nie miałem najmniejszych problemów z amunicją (grałem na hard), a wymagania dla mnie nie są takie wysokie - na starym sprzęcie - 7600GS od galaxy, A64 3000+, 1 giga ramu 400mhz świetnie chodziło w 1024 na 726 (czy jakoś tak) na trochę podkręconych minimalnych, a proc pozwalał na włączenie fizyki na maksa. Na nowym - 3.2 giga ramu, E8200@3ghz, 8800GTS 512mb w wersji o/c w rozdzialce 1680 na 1050 idzie całkowicie płynnie na maksymalnych ustawieniach, ale bez AA, chociaż może i z 4x albo 8x, bo nie sprawdzałem:pDla mnie największą wadą Crysisa jest długość rozgrywki, gdyż skończyłem go w dwa dni, nie grając zbyt intensywnie.Na szczęście w multi można z powodzeniem wsiąknąć. Dla mnie gra świetna!Teraz kolej na Wasze opinie!
 
Dla osób, którym Crysis się nie spodobał, nie jest "dziełem"Temat zbędny, dla mnie gra nudna jak flaki z olejem. Lubię gry z fabułą przynajmniej na poziomie przeciętnym. w Temacie "Gry Komputerowe" była mowa o wrażeniach z Crysisa...
 
Heh, w pierwszym poście tymże temacie jest, że ten temat jest o grach cRPG...Stosuj się może do swojej własnej sygnaturki! (Teraz czekam, aż powiesz, że to nie ty to powiedziałeś itp. itd.)
 
Riddle said:
Heh, w pierwszym poście tymże temacie jest, że ten temat jest o grach cRPG...
Tamten temat trochę wyewoluował. ( zauważ, że Keth założył go w 2004 roku !!)
 
Riddle, scaliłem Twój wątek. W temacie "gry komputerowe" można rozmawiać o grach wszystkich gatunków. Osobny temat dla każdej nie jest potrzebny. :peace:
 
.[quote author=tehcrash](ironia)Aż mi mleko w lodówce skwaśniało od tej mHHHoczności (/ironia)[/QUOTE]Eee tam, nie znasz się. Nie widzisz, że wszystko jest w odcieniach szarości a jedynym prawdziwie kolorowym elementem jest spływająca po ścianach, czerwona krew? ;)Diablo było mroczne i szarobure, ale piszę tutaj o części pierwszej (IMO znacznie lepszej od D2 ;)). Z dwójką było już różnie, co jednak nie wpływało negatywnie na zabawę. Wierzę, że z D3 będzie podobnie ;)
 
Trzecia część Diabełka jest jeszcze we wczesnej fazie. Lepiej, że Blizzard pokazuje grę teraz, kiedy można jeszcze sporo zmienić. Owszem, dużych zmian bym się nie spodziewał, ale ludziom z tej firmy wierzę, że zrobią wszystko, żeby D3 uczynić godnym następcą. Samo przeniesienie gry w 3D nie wystarczy, zmiany są potrzebne jakby nie patrzeć.Na mnie prezentacja wywarła pozytywne wrażenie, choć faktycznie sporo rzeczy zostało wręcz zaczerpniętych z popularnego WoWa. Wiele z nich na pewno sprawdzi się też i tutaj, ale w kwestii artystycznej nieco przesadzono i teraz świat zrobił się bardziej kreskówkowy.Nad Blizzardem nie ciąży presja czasu. Mam nadzieję, że wezmą sobie do serca sugestie fanów, choć takich zmian, jakich domagają się ludzie na przykładach w petycji bym nie oczekiwał. Całkiem prawdopodobne, że zmian nie będzie w ogóle. No, ale nie przesadzajmy, pokazano nam zaledwie 19 min. urywek gry i szczątki dwóch lokacji. Wcale nie jest tak źle, jak niektórzy mówią. Sam gameplay wygląda więcej niż dobrze i szykuje się interesująca rozgrywka. Jako fan poprzednich części cieszę się, że kontynuacja będzie. Klimat "jednyki" nie powróci", bo i koncepcja i historia się zmienia, ale Diablo 3 to dla mnie "must have". Z niecierpliwością czekam na kolejne materiały od Blizzardu i na samą grę, już odkładam kasę.
 
http://www.gram.pl/news_8gvkJ,u7_Far_Cry_2_wywiady_z_przedstawicielami_Ubisoft_Montreal.htmlNiby robi wrażenie, ale już się nauczyłem, że jak mówi się tylko o grafice, fantastycznych efektach i fizyce gry to wychodzi nudna gra. Uświadczymy pewnie banalne zadania. To co mnie głównie do Crysisa zraziło, rozumiem, że jest to strzelanka, ale z grafiki cieszyłem się parę godzin, należę do grupy osób które wolą niezłą fabułę, albo przynajmniej interesujące walki jak w CoDzie, przynajmniej trzymało w napięci, bez wielkiego świata.
 
Zakupiłem kilka dni temu CoD4:MF. Muszę powiedzieć , że jeszcze nie widziałem tak wspaniałej sieciowej strzelanki. :)
 
Fakt, CoD4 w sieci po prostu wymiata - zero lagów, masa pukawek do odblokowania, a ten system pseudo-rpg świetnie się sprawdza. Tworzenie własnych klas to mega bajer, zwłaszcza że broń można dostosowywać do swoich wymagań (włączając w to maskowanie, choć blue- oraz red -tiger (nie mówiąc już o złotych...) to tylko dla bajeru, i żeby można było się pochwalić, że nastrzelałeś 150 headshotów). Chociaż nie powiem, że jak czasem widzę ludzi z m-60 w czarno-białym marpacie (albo nie daj boże złote) to robi mi się niedobrze... Jeśli zaś chodzi o mapy to obok wspaniałych (crash, creek - choć ta druga akurat powinna być IMO nieco większa) można znaleźć po prostu słabe. Mile zaskoczyła mnie Chinatown - odnowiona wersja Carentan z pierwszego CoD :D btw: na razie mam podporucznika II st. Czekam tylko na odblokowanie desert eagla i m14 i barretta ;D
 
AK-47 zdecydowanie najlepsze. ;) Jeszcze odblokuje Desert eagle oraz "pokoloruje" sprzęt na kolor złoty i git.
 
Wooczykij said:
btw: na razie mam podporucznika II st. Czekam tylko na odblokowanie desert eagla i m14 i barretta ;D
Ja już pracuję nad odblokowaniem złotych karabinów. Zostało mi jeszcze tylko 150 headshotów z M14 i z jeszcze jakichś dwóch gnatów.
 
Top Bottom