Gry komputerowe

+
Wystarczy przyoszczędzić ze 100 zł miesięcznie, nie wydając ich na alkohol i papierosy i już mozna sobię kupić jakąś gierkę.
Długo jeszcze będziesz wypominać mi tego Fallouta 3?
 
FC 3 mnie rozczarowalo, Fall 3 to jednak nie to, Czyste Niebo slabsze od podstawki, Civ IV mi sie znudzil, HoMM V jest zmudny i nudny, HL 2 zaliczony na wszystkie mozliwe sposoby, Fable juz dawno zapomniany, Wiedzmin sie zbuntowal, itd, itd... A jednak znalazlem w empiku ostatnio gre ktora sie namietnie zagrywam, strasznie grywalna, z niezla muzyka, specyficzna ale b. dobra grafika, epicka fabula, prawdziwie rewolucyjnym systemem walki, duzymi mozliwosciami rozwoju postaci, swietnum multi... Z tego roku, a juz w taniej serii! Jest to... Puzzle Quest! ;D Genialna gra, serio! [Jakby co, rycerz lvl 33 gotowy do walki... ;p]
 
PodnekAnusi said:
[Jakby co, rycerz lvl 33 gotowy do walki... ;p]
To, że to genialna pozycja to już wiemy (mimo, że Und nie dała się przekonać :'( ).Wiem, że Szkot chętny, a ja ciągle szukam swojej gry po remoncie :(PS.Masz czas aż znajdę - na starych save'ach mam rycerza lvl 50 :teeth:@Down:Tak, potem rozwijasz postać wyłącznie z kasę.
 
Wrath of the Lich King panowie i pani :p Jeszcze trochę i zasmakuję Northrend. Sądzicie, że skoro paczka została wysłana dzisiaj rano, to czy ma szansę dotrzeć jutro (kurier DPD, gram.pl)? Nie chciałbym sytuacji, że przy preorderze będę musiał czekać do poniedziałku (czwartek to pakowanie, piątek to się jakoś tak paczka przestymuluje po halach, sobota,niedziela wsio ryba wolne i dopiero w poniedziałek kurier w domciu)? Mieszkam na południu Polski, więc jakoś mi się nie chce ruszać tyłka do Krakowa/Wawy by odbierać własnoręcznie paczkę...
 
cyprien said:
Wrath of the Lich King panowie i pani :p Jeszcze trochę i zasmakuję Northrend. Sądzicie, że skoro paczka została wysłana dzisiaj rano, to czy ma szansę dotrzeć jutro (kurier DPD, gram.pl)?
Tak, szanse są [size=4pt]Jak zawsze zależą od humoru kuriera[/size]
Nie chciałbym sytuacji, że przy preorderze będę musiał czekać do poniedziałku (czwartek to pakowanie, piątek to się jakoś tak paczka przestymuluje po halach, sobota,niedziela wsio ryba wolne i dopiero w poniedziałek kurier w domciu)? Mieszkam na południu Polski, więc jakoś mi się nie chce ruszać tyłka do Krakowa/Wawy by odbierać własnoręcznie paczkę...
W eMPiK-u (W-wa) od rana pytali i słyszeli w odpowiedzi:Jeżeli zamawiał pan/pani wczesień to do odbioru po 18, jeżeli nie, to już nie ma. :dead:
 
Maxraj said:
W eMPiK-u (W-wa) od rana pytali i słyszeli w odpowiedzi:Jeżeli zamawiał pan/pani wczesień to do odbioru po 18, jeżeli nie, to już nie ma. :dead:
A w Katowicach na ladzie leżało z 5 kolekcjonerek, a na półkach ponad 10 pudełek z samą grą... Dzisiaj widziałam...Cyprien, nie chcę Cię straszyć, ale to różnie bywa. Wiedźmina otrzymałam następnego dnia przed 12, Czyste Niebo następnego dnia przed 19, a Far Cry 2 w... poniedziałek, ok. 14.... i bądź tu mądry.Co do Far Cry 2 - jestem zauroczona. Nie rozumiem trochę argumentów wyżej, że wszędzie trzeba jeździć autem - można iść na piechotę, w ramach ćwiczenia cierpliwości. Nikt nie broni. Zresztą, to jedno z sztandarowych reklamowych haseł był ten kompletnie otwarty świat gry, więc tym bardziej. Zresztą, nieco to realizm podnosi, bo przecież wszędzie trzeba najpierw dotrzeć, by coś tam zrobić :). Inne gry są zdecydowanie mniejsze, i bardziej liniowe pod tym względem, dlatego tego nie ma.... mnie jednak ten system odpowiada bardziej. :peace:Gra jest cudna. Owszem, ma kilka drobiazgów, które potrafią zdenerwować, jak np brak możliwości strzału z pistoletu z samochodu, spora męczliwość gościa podczas biegu, czy czasem głupie AI przeciwników, ale przynajmniej to ostatnie patch może poprawić. Brakło mi trochę odbić w lusterku w samochodzie, czy w lunetce ze snajperki (w Czystym Niebie było), no ale to trochę takie czepianie się na siłę. Jak dla mnie gra się cudnie, najlepszy FPS tego roku (no obok Czystego Nieba). Crysis jest IMO słabszy nieco.Na uwagę zasługuję świetna optymalizacja silnika gry - Dunia Engine to dowód, że można zrobić coś przepięknego, i świetnie zoptymalizowanego. Powiedziałabym, że co najmniej na poziomie Unreal Engine3, jeśli nie ciut lepiej. To się chwali. Graficznie - co tu dużo mówić - gra wymiata. Jest po prostu prześliczna. Ta trawa, ta roślinność, ten wiaterek, ten cykl dnia i nocy.... szkoda, że Twórcy nie dotrzymali obietnicy z tym, że będzie szło puścić sawannę z dymem, no ale i tak nieźle się jara ;D Jak dla mnie, najładniejszy FPS do tej pory. Crysis jednak gorzej wygląda IMO, choć niewiele. Zadania są fajnie poprowadzone, sporo możliwości urozmaicania, ciekawe misje dawane przez sojuszników. Fajne zwroty fabularne, a im bliżej końca gry, tym ciekawsze zadania, i... okolica. To się chwali. Aż ciekawa jestem końcówki (mam ponad 60% ukończone).By jednak tak cudnie nie było, to muszę przyznać, że jedno mnie wkurza. Otóż, nie zawsze gra mi się wczytuje. Gram na wysokich(25-30 fps), obniżenie detali też nie pomogło. Jakby się wieszała. Pewnie to wina jakiegoś programiku, tylko bym wiedziała którego jeszcze... W Czyste Niebo po miesiącu od premiery mogłam grać bezawaryjnie, jak wyszedł patch 1.5.05 dopiero - nawet pomoc techniczna skapitulowała. Jakiś kodek ponoć był przyczyną - tylko, że ja nie miałam żadnego zainstalowanego (przynajmniej nic nie instalowałam)... i taka to robota... tutaj pewnie też muszę poczekać na kolejnego patcha. Trochę szkoda... ale Far Cry 2 innych zwieszek nie miał u mnie, nic, tylko problem z wczytaniem. Jak się włączy, to można i grać kilka godzin... To w sumie najpoważniejsza wada tej gry, ale do usunięcia... pytanie tylko, ile sobie jeszcze poczekam ;/
 
A ja zacząłem grać w Fallouta ( znów :p ), ale zapomniałem, jak dać sobie radę w The Glow ( Blask ). Otóż, wziąłem sobie Rad-X przed wejściem, chyba jednego w trakcie penetrowania Blasku, a kiedy z niego wychodze i zaczynam podróżowac po mapie, to po maksymalnie jednym kwadracie drogi, ginę z promieniowania :p.Robię też tak, że zatrzymuję się w następnym kwadracie od Blasku i zażywam wszystkie Rady i idę dalej, ale to nic nie daje. W następnym kwadracie znów nie żyję :p.Wiem, ze to giera z 1997 roku, ale czy ktoś pamięta, co trzeba było zrobic? ^^
 
Iwona said:
W Czyste Niebo po miesiącu od premiery mogłam grać bezawaryjnie, jak wyszedł patch 1.5.05 dopiero - nawet pomoc techniczna skapitulowała. Jakiś kodek ponoć był przyczyną - tylko, że ja nie miałam żadnego zainstalowanego (przynajmniej nic nie instalowałam)... i taka to robota... tutaj pewnie też muszę poczekać na kolejnego patcha. Trochę szkoda...
Już jest 1.5.07 ;Dwiem, wiem :)Iwona.
 
Z kurierami trzeba ostro, pamiętam jeszcze premierę Wiedźmina :p W całym swoim życiu nie puściłem tak ostrej wiązanki... Obym nie musiał tego jutro robić.
 
cyprien said:
Z kurierami trzeba ostro, pamiętam jeszcze premierę Wiedźmina :p W całym swoim życiu nie puściłem tak ostrej wiązanki... Obym nie musiał tego jutro robić.
Na twoim miejscu nie ryzykowałbym - zawsze może przez przypadek po twojej paczce przemaszerować oddział piechoty :whistle:
 
Dorwall said:
A ja zacząłem grać w Fallouta ( znów :p ), ale zapomniałem, jak dać sobie radę w The Glow ( Blask ). Otóż, wziąłem sobie Rad-X przed wejściem, chyba jednego w trakcie penetrowania Blasku, a kiedy z niego wychodze i zaczynam podróżowac po mapie, to po maksymalnie jednym kwadracie drogi, ginę z promieniowania :p.Robię też tak, że zatrzymuję się w następnym kwadracie od Blasku i zażywam wszystkie Rady i idę dalej, ale to nic nie daje. W następnym kwadracie znów nie żyję :p.Wiem, ze to giera z 1997 roku, ale czy ktoś pamięta, co trzeba było zrobic? ^^
Jeden nie skutkuje? Ja tuż przed wejściem do Blasku(juz na tym kwadracie z bunkren) wziąłem trzy Rad-X. Wbiłem bezpiecznie, zabrałem co chciałem a na lekkich wymiotach się skończyło.Pozdrawiam! ;)
 
Dorwall, ogółem to masz przesrane i nie wyjdziesz z tammtej lokacji żywy :] No chyba, że masz tuzin radawayów w plecaku, ale pewnie i to by nie pomogło
 
A ma ktoś z was już WoW wotlk? Bo TBC bardzo mnie w ciekawił i zastanawiam się nad kupnem 2 oficjalnego dodatku. Co sądzicie tej grze?
 
Top Bottom